Martta hamile olup aralıkta doğum yapacaklar...

Kız bu tarafta daa ama hep aynı yerde mi olcakkk

Evet kızlar isim seceneklerı sunun karar veremiyorumm. Ama farklı anlamı guzel bi isim olsun istıyorum.

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

İrem; Cennet bahçesi
melis;bal arısı
betül, ömür, azra bende kız ismi arıyorum.
Bir gazetenin ekinde isimlerin kişiliği karekteri, hayatının akışını nasıl etkilediğini yazıyordu. Mesela isimde r den sonra sessiz harf gelmesi işlerinde hep bir aksaklık olacagını ve kararsızlık yazıyordu cok güzel bir yazıydı.U jarfi en çok şansı çekenmiş.K harfi insanları etrafına toplayan çok güçlü bir manyetik alan yaratır M harfi parayı getirir. Yani her harfin bir enerjisi varmış.

Hmm. Baya araştırıcaz cok iş var desene

Aaovv switim senin mesajinn yerine buu üst teki mesajj alıntılandi anlayamadım
Karışıklık olmuş. Döner ya ama uyuyakalmıştır belki

İrem yalancı cennet bahçesiymiş bu arada

Banada %85 erkek dedı bakalım 15 haftalıgım

Rica ederim canım.Bu aralar bende bu isim olayına takmış vaziyetteyim sürekli bir arastırma halindeyim )

Ben bugun başladım ailede herkezi cıldırttım o nasıl bu nasıl diye😃😃hehe

Doğrudur canım ben bu şekilde not almışım.Bu isim işi zor iş çok arastıracagız galiba

Kesinlikle çok zor ben çok erken başlamışım araştırmaya desene. Erkek olursa ismimiz belliydi. ERkekmiş zaten Eymen olacak. Yırttım ben size yardımcı olurum artık

Yaaa kızlar göbeğimin soltarafi alt agrioo hemde saga göre biraz siss ya netten okudum sacma sapan şeyler yazıyor yaa dr mu gideim yoksa ne

Amann ayla cimm bekliyorum istee ahh bi gelse ben biliyorum yapacaklarımi. Zalim oglu.zalim herkess dr gitti maşallah güzel habercikler verdi darısı bizim başımıza ins:) önümüzde ki hafta cumayii beklicezzzz:sly:

aynenn canımm beklicez,inşallah güzel haberlerle gelcezzz

Kesinlikle çok zor ben çok erken başlamışım araştırmaya desene. Erkek olursa ismimiz belliydi. ERkekmiş zaten Eymen olacak. Yırttım ben size yardımcı olurum artık

Benim aklımdada bir kaç isim varda karar veremedim.Benimkide birşey sölemiyor .puff çok zor ya bu isim olayı . Sıradan bir isim olmasınıda istemiyorum farklı ve anlamı güzel bir isim olsun istiyorum.Helppppppp )

Ben bugun başladım ailede herkezi cıldırttım o nasıl bu nasıl diye😃😃hehe

Ben aileden fikir sormuyorum valla kendim koymak istiyorum.Zaten benim ailem karışmaz isim konusuna.Eşimin ailesinede ben sormam.Biraz bencilce belki ama 9 ay karnında taşıyıpda bütün sıkıntıları çekip sizin istediğiniz olsun diyemem.Kime sorsan bir isim söler koymazsan gönül koyar o nedenle gerek yok ben almıyım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…