Martta hamile olup aralıkta doğum yapacaklar...

Aynen valla. Saati de 4 yaptık. 2 saat daha var evime gitmeme. Burda zaman geçmiyor evde hemen geçiyor. Hasret kaldım evime resmen. :KK1::KK1:

çoğu gitti azı kaldı,senin işte geçmiyo evde geçiyo,bende de evde tek başımayken geçmiyo eşim gelince hemen geçiyo:KK50: hiç zaman geçmesin istiyorum :KK34:

ooooo burda kaynatıonuz mu siz bende bu kızlar nerde diyorummmm :KK19::KK19:
Biz burada da kaynatıyoruz :KK1::KK1:
hıııı anladım cnm bende kasım annesi olacam galiba bu gidişle ultrason kağıdında doğum yapacağım tarih değişti hiç bişiy anlamadım :KK50::KK50:
Merak etme orda da yalnız kalmazsın :KK1::KK1: Bende Kasım'a geçebilirim her an. 40. haftayı doldurursa 1 Aralık doğum ama doldurmasza ki 40. her çocuk beklemez Kasım annelerinden devam ederiz :KK1::KK1::KK1: İki grubumuz olur bizimde ne yapalım :KK9::KK9:

kızlarr neresinde yazıyor ultrasonun doğum yapılacak tarih:KK3:

bi fotorafının olduğu kağıt veriyor bize
birde her gidişimizde yaptığı ölçümleri yazan kağıt veriyor orda yazıyor cnm
akşama fotosunu çeker paylaşırım ama okunurmu bilemiyorum ultrason kağıdımız evde

Son düzenleme:
anaaa öle yazıyo mu kız kağıttaa :KK1: senin ultrason fiyakalımı yoksamm :KK16: olsun değişebilir bebişin canı ne zaman isterse gelir valaa

hep renkli görüyoruz fiyakalı galiba burdaki yorumlara göre :KK9::KK9: öyleymiş 36. haftadan sonra bekleyin diyorlar :KK52::KK52:

Biz burada da kaynatıyoruz :KK1::KK1:

Merak etme orda da yalnız kalmazsın :KK1::KK1: Bende Kasım'a geçebilirim her an. 40. haftayı doldurursa 1 Aralık doğum ama doldurmasza ki 40. her çocuk beklemez Kasım annelerinden devam ederiz :KK1::KK1::KK1: İki grubumuz olur bizimde ne yapalım :KK9::KK9:

öyle olacak gibi görünüyor zaten cnm kasım annelerine geçsem kimle konuşurum acaba die düşünüyordum zaten :KK52::KK52:

anaaa öle yazıyo mu kız kağıttaa :KK1: senin ultrason fiyakalımı yoksamm :KK16: olsun değişebilir bebişin canı ne zaman isterse gelir valaa

Fiyakalı fiyakalı, renkli, görüyor hep o :KK19::KK19: Bayan doktor olaydı hiç düşünmeden bende ona geçecektim ama erkek doktoru :KK15::KK15::KK15:

hep renkli görüyoruz fiyakalı galiba burdaki yorumlara göre :KK9::KK9: öyleymiş 36. haftadan sonra bekleyin diyorlar :KK52::KK52:

hihhh bende fiyakalı istiyemm :KK1: hep siyah beyaz,bi renkli ye geçemedik :KK1: bekleyip görücez arrtık,benimkide az daha geç doğsa babasının doğum gününde hehehehhe :KK1:

X