Martta hamile olup aralıkta doğum yapacaklar...

öyle olacak gibi görünüyor zaten cnm kasım annelerine geçsem kimle konuşurum acaba die düşünüyordum zaten :KK52::KK52:

Kız ben seni bırakırmıyım aşk olsun :KK1::KK1:
Benim ultrason kağıtlarımda da örneğin 15w+4d +- diye yazar. week hafta day gün ya . Genelde hep yazar.

hihhh bende fiyakalı istiyemm :KK1: hep siyah beyaz,bi renkli ye geçemedik :KK1: bekleyip görücez arrtık,benimkide az daha geç doğsa babasının doğum gününde hehehehhe :KK1:

bende geçen yıl 1 kasımda düşük yaptım yapmasaydım babamızın doğum gününde doğurmak istiyordum ama kısmet değilmiş olmadı :KK50::KK19:

Kız ben seni bırakırmıyım aşk olsun :KK1::KK1:
Benim ultrason kağıtlarımda da örneğin 15w+4d +- diye yazar. week hafta day gün ya . Genelde hep yazar.

aynen onlar bendede yazıo akşama neler yazıyor foto çekip paylaşıcam görünürse tabi
şuanda olması gereken ve olan tarihlerde yazıyor 16+1 de gittim ben mesela 16+6 mı yoksa 17+2 mi öle bişiy gözüküodu kağıtta :44:

aynen onlar bendede yazıo akşama neler yazıyor foto çekip paylaşıcam görünürse tabi
şuanda olması gereken ve olan tarihlerde yazıyor 16+1 de gittim ben mesela 16+6 mı yoksa 17+2 mi öle bişiy gözüküodu kağıtta :44:

Benmde hep yazıyordu. Hatta her muayneden sonra yazanları tek tek inceliyorum. Google amcama bile soruyorum. Ultrason özellikleri de yazıyor ya onları bile çözdüm artık. Senin ultrason özelliklerini yaz da doktorumuzdan talep edelim. Bunlardan alın diye :KK9::KK9:

bende geçen yıl 1 kasımda düşük yaptım yapmasaydım babamızın doğum gününde doğurmak istiyordum ama kısmet değilmiş olmadı :KK50::KK19:

Benmde aralıgın 12 si evlılık yıldonumum nasıl olur bilmiyrm

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

evet yaa benim doktorun var galiba ama bana daha renkliye sokmadı zamanı var diye mi düşünüyo acaba,sorcam bu gidiştee :KK52:

ben özellikle renkliyle görmek istiyorum diyorum :KK1::KK1:
ölçüm yaparken siyah beyazla bakıo sadece siz işinizi bitirin sonra renkliyle izleyelim diyorum :KK9::KK9: adamı yönetiom resmen zaten çokta tatlı bir adam sesini bile çıkartmıo :KK9::KK9:

Son düzenleme:
Benmde hep yazıyordu. Hatta her muayneden sonra yazanları tek tek inceliyorum. Google amcama bile soruyorum. Ultrason özellikleri de yazıyor ya onları bile çözdüm artık. Senin ultrason özelliklerini yaz da doktorumuzdan talep edelim. Bunlardan alın diye :KK9::KK9:

tmm tatlım çözebilirsem yazarım hahahah :KK9::KK9:

ölçüm yaparken siah beyazla bakıo sadece siz işinizi bitirin sonra renkliyle izleyelim diyorum :KK9::KK9: adamı yönetiom resmen zaten çokta tatlı bir adam sesini bile çıkartmıo :KK9::KK9:

ahh ben bi sizin gibi olamadım, ama eşim çok iyidir bu işlerde hehehe onu örgütlücem, :KK1::KK1::KK1::KK16:

ahh ben bi sizin gibi olamadım, ama eşim çok iyidir bu işlerde hehehe onu örgütlücem, :KK1::KK1::KK1::KK16:

hee yani ikinizden biri yapsın artık bu işi.
en son gidişimizdede 3-4 hafta çok uzun geliyor bana bende arada size ugrasam olurmu dedim başımın üstünde yerin var istediğin zaman uğra dedi biraz yoğunum yalnız dedi mühim değil dedim :KK9::KK9: araya sıkışırım ben dedim eşim zaten o sırada kız haberini aldığı için ayakları yerden kesilmişti ogünkü hiç birşeyi hatırlamıomuş :KK9::KK9::KK9:

hee yani ikinizden biri yapsın artık bu işi.
en son gidişimizdede 3-4 hafta çok uzun geliyor bana bende arada size ugrasam olurmu dedim başımın üstünde yerin var istediğin zaman uğra dedi biraz yoğunum yalnız dedi mühim değil dedim :KK9::KK9: araya sıkışırım ben dedim eşim zaten o sırada kız haberini aldığı için ayakları yerden kesilmişti ogünkü hiç birşeyi hatırlamıomuş :KK9::KK9::KK9:

hahahah demek kız istiyodu ve kızınız olacak hee :KK1: maşallahh... benimkide erkek haberini aldıktan sonra aynı şeyler oldu :KK1::KK1:

sağol cnm allah kimseye yaşatmasın :KK50:
Aminn.
Benmde aralıgın 12 si evlılık yıldonumum nasıl olur bilmiyrm

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi
Nasıl oluru var mı süper bir hediye işte. Kırmızı kurdele ile bağlayıp birbirinize verirsiniz :KK1::KK1:
ölçüm yaparken siyah beyazla bakıo sadece siz işinizi bitirin sonra renkliyle izleyelim diyorum :KK9::KK9: adamı yönetiom resmen zaten çokta tatlı bir adam sesini bile çıkartmıo :KK9::KK9:
Bulmuşsun pamuk gibi adamı yönetirsin tabii :KK19:

hahahah demek kız istiyodu ve kızınız olacak hee :KK1: maşallahh... benimkide erkek haberini aldıktan sonra aynı şeyler oldu :KK1::KK1:

aynen kız delisi kocam hemen gittik bebek odası bile baktık pembe pembe lambalar aldı inş. dr yalnış görmemiştir :KK9::KK9:

Son düzenleme:
X