Martta hamile olup aralıkta doğum yapacaklar...

hahahhaha tehdit et doktoru başka doktora giderim diyee :KK1::KK1: 4 boyutlu ultrasonun fiyatı ne kadar acabaa biliyo musun

Aynı kız değişik dgl fiyatt.. Yalnız dr un ultrason makinesi 4 boyutlu oluo. Başka da bisey yok burada medical hastanesinin ki varmış istee işim yok karıştiriyorum:)

Aynı kız değişik dgl fiyatt.. Yalnız dr un ultrason makinesi 4 boyutlu oluo. Başka da bisey yok burada medical hastanesinin ki varmış istee işim yok karıştiriyorum:)

öyle mii ne bileyim ablam bana ayrıyetten ücreti var demişti ama... demkki değişiyo her yere göre.benim doktorunda var galiba 2. gitmemizde bana pipisi görünen bi bebişin 4 boyutlu resmini göstermişti,gidince sorayım bakayım doktorcumaa :KK16:

oooohh ne ballısın haa :KK1: benim ablamında 2 tane oğlu var ne beşik kaldı ne araba,beşik bozudu,arabanın artık rengi soldu,bana bişi kalmadı hihhh:KK1::KK1:

:KK1::KK1: Bana ablamdan çok şey kaldı valla. Say say bitmez. Giydirmediği dünya kıyafet var. Etiketi ile beraber hemde :KK1::KK1: Kıyafete çok düşkündür ablam. Hatta çocuk düşünmeden önce bize hep derlerdi. Beşiğine kadar her şeyi var. Bir bez ve mamaya para verceniz yapıverin artık diye :KK9::KK9:
Bunların yanında bir de tecrübeleri var ki ona paha bicilemez. Ben şimdi bile paniklesem ayy bir şey olmuşmudur diye. Beni çok sakinleştiriyor sağolsun. Abla işte yaaa:KK19::KK19: (1,5 yaş var aramızda bu arada)

4 boyutludan kasıt ayrıntılı ultrason ise onun ücreti farklı ve kendi doktorun yapmıyor diye biliyorum. Benim hastanemde 90-100 tl gibi bir şey. O ay muayne ücreti almıyor. Eğer kendi doktorun müsaitse oda gelip yanında duruyor. Her hastane farklı olabilir tabi.

:KK1::KK1: Bana ablamdan çok şey kaldı valla. Say say bitmez. Giydirmediği dünya kıyafet var. Etiketi ile beraber hemde :KK1::KK1: Kıyafete çok düşkündür ablam. Hatta çocuk düşünmeden önce bize hep derlerdi. Beşiğine kadar her şeyi var. Bir bez ve mamaya para verceniz yapıverin artık diye :KK9::KK9:
Bunların yanında bir de tecrübeleri var ki ona paha bicilemez. Ben şimdi bile paniklesem ayy bir şey olmuşmudur diye. Beni çok sakinleştiriyor sağolsun. Abla işte yaaa:KK19::KK19: (1,5 yaş var aramızda bu arada)

ohh maşallahh :nazar: ablamdan bana da kıyafet kaldı ama o kadar çok değil yaa :KK1: tabi sakinleştirir, arada pek yaş farkıda yokmuş ne güzell :KK16:

ohh ne güzel valla bizde bi tane bile çorap yok şuan herşey sil baştan :KK1:

ohh maşallahh :nazar: ablamdan bana da kıyafet kaldı ama o kadar çok değil yaa :KK1: tabi sakinleştirir, arada pek yaş farkıda yokmuş ne güzell :KK16:

Çok güzel valla. offf yarın randevum var saatler geçmiyor yaa :)) Canım işte yapmak istemiyor. Evime gidip yatasım var sadece. Midemde de ekşime gibi bir şey var sanki. Tam adını da koyamıyorum.:KK15::KK15:

ohh ne güzel valla bizde bi tane bile çorap yok şuan herşey sil baştan :KK1:

Çok faydasını göreceğiz özellikle maddi açıdan. Ev kredisi ödüyoruz birde biz. O yüzden çok iyi geldi bunlar bize :KK1::KK1: Rabbim çok büyük bebişi gönderiyor ama tek başına göndermiyor. Rızkınıda beraberinde gönderiyor :KK16::KK16:

hoşbuldumm .cok saol sızlerınde hayırlı olsun. daha bellı degıl cnm ya ama dr erkek gıbı demıştı tahmınen. 2 hafta sonra bellı olcak sanırım

İnş Allah bakalım. Allah gönlüne göre versin, sağlıklı sıhhatli olsun inş Allah. :KK16:

Çok güzel valla. offf yarın randevum var saatler geçmiyor yaa :)) Canım işte yapmak istemiyor. Evime gidip yatasım var sadece. Midemde de ekşime gibi bir şey var sanki. Tam adını da koyamıyorum.:KK15::KK15:

geçmez bacım geçmezz :KK52:rahatlatacak bişiler yesen,içsen geçmez mi,bi ara bende de oluyo du geçti şükür...

hyrlısı cnm ya gostermıyo galıba:)
Evet göstermiyor :KK1::KK1: Ama yarın göreceğiz inş Allah. Umarım :KK1::KK1:
geçmez bacım geçmezz :KK52:rahatlatacak bişiler yesen,içsen geçmez mi,bi ara bende de oluyo du geçti şükür...
Maden suyu içeyim bari belki o zaman geçer. SAnki kusmuşum afedersiniz onun gibi bir tad var ağzımda.

Yok canım ya bu gün 17+0 yani 17. haftayı da geride bıraktık ama halen yok. Yarın 15:30 da randevum inş Allah öğreniriz. Zaman geçmek bilmiyor. :KK14:

ayyy bnmde öle olacak inşalah yarın öğrenirisin allahın izniyle....9 aydan önce öğrensek bari bzde 11 ve 13 de gttk bişii öğrenemedk şimdi 14+2 deyiz

X