Martta hamile olup aralıkta doğum yapacaklar...

Tek büyümesini istemem kızımın tabi hepsi nasip kısmet .Eşim ve abisinin arasında yaş farkı çok olduğu için biraz mesafe var arada .Bizde bunun olmasını istemiyoruz.ee bide yaş var.

ayyy kızın mı olacak seninn :KK16: büyütürken zor olacak ama birine tam anlamıyla ilgi vermeye çalışırken diğeri doğucak o da ilgi isteyecek o yüzden az geçsin istiyorum ama bu gidişle böle olmayacak galiba:KK1:

faydası varmış ama aşırı tüketmek a vitamininin fazla yüklenmesine neden oluyomuş,o yüzden meltem zararlı diyo galiba..

Tabi herşeyin fazlası zarardır canım.Biz bebişlerimizi düşünmeliyiz. Herkesin bünyesi farklı tepkiler verir.Ah bende yiyebilsem :-((

ayyy kızın mı olacak seninn :KK16: büyütürken zor olacak ama birine tam anlamıyla ilgi vermeye çalışırken diğeri doğucak o da ilgi isteyecek o yüzden az geçsin istiyorum ama bu gidişle böle olmayacak galiba:KK1:

Benim 12. Haftada belli oldu 13. Haftada netleştirdik kız olduğunu.yavrum gösterdi bütün neyi var neyi yok.Ben göstermez diye düşündüm ama o sanki ben burdayım der gibi el salladı bize hoplayıp zıplıyor kendini keşfediyordu sanki.Doktor şaşırdı bu bize el sallıyor dedi.Maşallah diyorum kendi kendime videoyu izledikçe.Bu persembede 3 taramamız var yaptırıp yaptırmamakda kararsız kaldım ama yaptırcam aklımda kalmasın.

Benim 12. Haftada belli oldu 13. Haftada netleştirdik kız olduğunu.yavrum gösterdi bütün neyi var neyi yok.Ben göstermez diye düşündüm ama o sanki ben burdayım der gibi el salladı bize hoplayıp zıplıyor kendini keşfediyordu sanki.Doktor şaşırdı bu bize el sallıyor dedi.Maşallah diyorum kendi kendime videoyu izledikçe.Bu persembede 3 taramamız var yaptırıp yaptırmamakda kararsız kaldım ama yaptırcam aklımda kalmasın.

ay maşallahhh aynen bende bakar bakmaz eli kolu oynuyodu eşim şok oldu,küçücük bebek nasıl hareket ediyo bu kadar diyee :nazar: benimde 12. haftada büyük ihtimal erkek dedi,bakalım temmuz başı gideceğim bende tekrar...2li yaptırdın galiba demii sen,ben ay başında yaptırdım ama doktor bana 3lü test yapılacak demedi,belki gidince der

Aynı sorun bendede var.Eti yumurtayı bıraktım valla zorlada yiyemiyorum bol bol meyva benimki.

yumurta ben yıllardır ağzıma sürmezdim,nefret ederdim ama eşimin ısrarı ve bebişim için yemeye başladım tekrar,tabi çok sık değil arada yiyom zorla...meyveye ağırlık bende de var,iyi geliyo hem sıcakta :KK56:

Allah nasip ederse benim 2 bebegim olacak zeynep kizim 20 aylik aralari cok fazla olmayacak bakalim nasil olacak zorlanacakmiyim kiskanacak mi merak ediyorum. Bende bugun 13+1 im dun kontrolum vardi cinsiyeti soylemek ocon daha erken dedi drum bakalim 1 ay daha bekleyelim sabirla :) sakatat kokorec bende yedim ama korkuyorum yinede :KK43:

Allah nasip ederse benim 2 bebegim olacak zeynep kizim 20 aylik aralari cok fazla olmayacak bakalim nasil olacak zorlanacakmiyim kiskanacak mi merak ediyorum. Bende bugun 13+1 im dun kontrolum vardi cinsiyeti soylemek ocon daha erken dedi drum bakalim 1 ay daha bekleyelim sabirla :) sakatat kokorec bende yedim ama korkuyorum yinede :KK43:

maşallahh sağlıkla kucağına almak nasip etsin allahh :nazar: ilk bebeğinde yememiş miydin ?

ay maşallahhh aynen bende bakar bakmaz eli kolu oynuyodu eşim şok oldu,küçücük bebek nasıl hareket ediyo bu kadar diyee :nazar: benimde 12. haftada büyük ihtimal erkek dedi,bakalım temmuz başı gideceğim bende tekrar...2li yaptırdın galiba demii sen,ben ay başında yaptırdım ama doktor bana 3lü test yapılacak demedi,belki gidince der

Evet canım 2 li test yapıldı temiz çıktı.Üçlü test 16-18. Haftaları arasında yapılıyor.Doktora göre değişiyor.Her ikisi istryende var tek test yetrrli diyende var.Benimki istersen yaparız dedi omiriliğide cok düzgün dedi herşey yolunda dedi.Ama ilk bebek olunca ben yaptırıyım dedim.

Evet canım 2 li test yapıldı temiz çıktı.Üçlü test 16-18. Haftaları arasında yapılıyor.Doktora göre değişiyor.Her ikisi istryende var tek test yetrrli diyende var.Benimki istersen yaparız dedi omiriliğide cok düzgün dedi herşey yolunda dedi.Ama ilk bebek olunca ben yaptırıyım dedim.

anladım canımm,allaha emanet sonra doktorlara bebişlerimiz umarım sağlıkla doğarlar :KK16: benim doktor isterse bende yaptırcam

Ilki ile ilgilenmekten cok yogun bi heyecan yasamiyorum ama seviyorum yavrumu :) benim korkularim var ilki prematüre oldugu ocon bununda öyle olmasindan korkuyorum insallah olmaz tabi de :KK43:

Ilki ile ilgilenmekten cok yogun bi heyecan yasamiyorum ama seviyorum yavrumu :) benim korkularim var ilki prematüre oldugu ocon bununda öyle olmasindan korkuyorum insallah olmaz tabi de :KK43:

erken doğum oldu yani,allahın izniyle inşallah bişi olmaz,sevgini göstermen bile onun için şimdilik yeterlidirr :KK16:

Kızlar bizim burada bi adet var kızkarinim ilk çocuğunun besigini ve kırkligini kız tarafı yapar oo yüzden birazz sansliyim galiba:)

bizim burdada sanki var öyle birsey, daha dogurusu adetlerimizde yok ama gelenek haline geldi diyebilirim. yatma besigni babaannesi disardakini anneannesi alir yada tam tersi. Aslinda bizim orda erkek ailesi alir herseyini, kiz tarafi olarak sadece altiniyla cicileriyle görürler bebegi. Annemde besigni ben yapayim diye tuturdu ama izin vermedim, babaannesinede izin vermem. cok sükür gelmeden kendi kismetiyle geliyor. is yerindeki tazminatimi mahkeme taksite bagladi. o parayla alicaz bebegin eksiklerini insAllah Rabbim o günleri gösterirse.

X