Martta hamile olup aralıkta doğum yapacaklar...

sorma ekonomik olarak biraz sıkıdayız.. biraz borca girdik bankaya maalum ev alırız diye ama evi de alamadık şimdi tek dayanak eşimin maaşı birde k.peder sağolsun.. ufak tefek destekte bulunuyor ben de umutluyum destekleri açısından ama benim adam fazla gururlu istemiyor ben kendim alırım çocuğuma her şeyini diyor ama tabii benim gönlümden geçen orta kalıte ürünler.. sanırım zar zor yeticek dediğin gibi Ben Allah a sığınıyorum elbet bereketiyle gelir evlatlarımız kimi bilsem doğuran elleri de bollaşıyor maşallah.. darısı başımıza :)
siz hangi şehirdesiniz ?

anliyorum canim yeni evli olupta borcu olmayan yok su devirde galiba :KK43: sen esine adetendir erkek tarafi alir besigni fln, ilk torunlari oldugu icin masrafin cogunu onlar yapar tarzinda kandirmaya caliski gurur yapmasin.

esimde calismiyor bende, esim ögrenci partime is bulursa insAllah iyi olucak :KK43: issizlik parasiyla geciniyoruz suan, bende en son calistigim is yerinden tazminatimi alamamistim, mahkeme gecenlerde sonlandi, taksit taksit heray ödicek, o parayi biriktiriyoruz suan ve insAllah Rabbim nasip ederse o parayla bebegin masraflarini karsilicaz, besigni vs.

ben aileme kiyamadim onlar alsin, hani adetendir fln diyorlarya, karsi taraftan hic istemem, yarin birgün basima kalkarlar ne olur ne olmaz, halbuki ilk torunlari ama yinede. kendi kismetiyle geliyor cok sükür.

Rabbim sizede bir kapi acar gülüm baksana daha dogmadan gögüslerimiz süt doluyor, onlar kendi kismetleri kendi bereketiyle geliyor elhamdulillah yüce Rabbim ne büyük...

ben yurtdisinda yasiyorum canim

bizim burdada sanki var öyle birsey, daha dogurusu adetlerimizde yok ama gelenek haline geldi diyebilirim. yatma besigni babaannesi disardakini anneannesi alir yada tam tersi. Aslinda bizim orda erkek ailesi alir herseyini, kiz tarafi olarak sadece altiniyla cicileriyle görürler bebegi. Annemde besigni ben yapayim diye tuturdu ama izin vermedim, babaannesinede izin vermem. cok sükür gelmeden kendi kismetiyle geliyor. is yerindeki tazminatimi mahkeme taksite bagladi. o parayla alicaz bebegin eksiklerini insAllah Rabbim o günleri gösterirse.

Ins canım bii güle güle disk bebislerii ahh:) günler geçmiyor yaaaa dr gideyimm ins bebislerimizi güzel güzel görenlerden oluruz

anammm bana kalsa en az 4 yıl allah izin verirse ama eşim şaşırtıyo beni,başta hiç böle demiyodu yaa evet biraz zaman geçer diyodu,şimdi tutturdu 2. kız olsun hemen yapalım diyee :KK1::KK1: sanki cinsiyete biz karar veriyoz hahaha :KK1:

Yokk anam ben hemencecikk istiyorum zaten kociss çoğunluk disaridaa tek kalıyorum ikisine de bakarım saglikli sihhatlii olsunlarda:) hemm ben hamiss olmayı çok sevdiiimmm:):)

anliyorum canim yeni evli olupta borcu olmayan yok su devirde galiba :KK43: sen esine adetendir erkek tarafi alir besigni fln, ilk torunlari oldugu icin masrafin cogunu onlar yapar tarzinda kandirmaya caliski gurur yapmasin.

esimde calismiyor bende, esim ögrenci partime is bulursa insAllah iyi olucak :KK43: issizlik parasiyla geciniyoruz suan, bende en son calistigim is yerinden tazminatimi alamamistim, mahkeme gecenlerde sonlandi, taksit taksit heray ödicek, o parayi biriktiriyoruz suan ve insAllah Rabbim nasip ederse o parayla bebegin masraflarini karsilicaz, besigni vs.

ben aileme kiyamadim onlar alsin, hani adetendir fln diyorlarya, karsi taraftan hic istemem, yarin birgün basima kalkarlar ne olur ne olmaz, halbuki ilk torunlari ama yinede. kendi kismetiyle geliyor cok sükür.

Rabbim sizede bir kapi acar gülüm baksana daha dogmadan gögüslerimiz süt doluyor, onlar kendi kismetleri kendi bereketiyle geliyor elhamdulillah yüce Rabbim ne büyük...

ben yurtdisinda yasiyorum canim

günaydın canım nasılsın ben halen uyuyorum ayakta :)
AAA öyle mi tam olarak hangi ülke... bebeğin bize nazaran bir sıfır önde olacak ve onun için çok sevindim doğrusu..

anlıyorum seni bende masraflarımızı kendimiz öıkaralım istiyorum ama zor işte dediğin gibi anneme yol yapmaya başlıcam kısa bir süre sonra..
ya tuhaf tuhaf rüyalar görüyorum geceleri çok acıkıyorum sanırım ondan kendimi survivor da gördüm :) deliriyorum galiba :)

bu arada tüm kızlara günaydın

Yokk anam ben hemencecikk istiyorum zaten kociss çoğunluk disaridaa tek kalıyorum ikisine de bakarım saglikli sihhatlii olsunlarda:) hemm ben hamiss olmayı çok sevdiiimmm:):)

oooo hamiş olmayı kim sevmedi ki :KK1::KK1::KK1::KK1: bende çok sevdim valaa ohhh :KK16::KK16: hay maşallahh sana o zaman :nazar:

günaydın şekerr :KK3: kahvaltı yaptım temizliğe başlıcam şimdi,sen napıon nasılsın?

ohh ne güzel valla napalım işteyiz çalışmaya devam yoğun bi hafta olacak sanırım sen neler yapıyosun tabi taşındın yeni eve mis gibi ohh temizlik yaasın geliyor bende bekliyorum evden çıkmalarını arkadaşlar çıkıcak ben taşınıcam eve , hiçbiyere pek değmiyorum o yüzden bi taşınsam benimde temizlk yapasım var valla :)

ohh ne güzel valla napalım işteyiz çalışmaya devam yoğun bi hafta olacak sanırım sen neler yapıyosun tabi taşındın yeni eve mis gibi ohh temizlik yaasın geliyor bende bekliyorum evden çıkmalarını arkadaşlar çıkıcak ben taşınıcam eve , hiçbiyere pek değmiyorum o yüzden bi taşınsam benimde temizlk yapasım var valla :)

Biz calışanlar olarak işteyz mlsf dimi. Bende yogun bi gune başladmya. Şimdiden sıkıldm. Ama yarın bebişimi gorucem. İnşş cinsiyetınıde ogrenrımmm

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

aynen vala içimi okudun haaa :KK1::KK1: temizlik yapmak geliyo içimden :KK1: hahaha bi taşında o zaman yaparsın temizliğini :) şimdi yapalım ki çok ilerde o karınla biraz zorlancazz :KK16:

Biz calışanlar olarak işteyz mlsf dimi. Bende yogun bi gune başladmya. Şimdiden sıkıldm. Ama yarın bebişimi gorucem. İnşş cinsiyetınıde ogrenrımmm

ayyy ayyy ayy bebişinimi görücen sen,hadi bakalım sağlıkla git gel,inşallah gönlündeki cinsiyet olur yani kızz :KK1:

günaydın canım nasılsın ben halen uyuyorum ayakta :)
AAA öyle mi tam olarak hangi ülke... bebeğin bize nazaran bir sıfır önde olacak ve onun için çok sevindim doğrusu..

anlıyorum seni bende masraflarımızı kendimiz öıkaralım istiyorum ama zor işte dediğin gibi anneme yol yapmaya başlıcam kısa bir süre sonra..
ya tuhaf tuhaf rüyalar görüyorum geceleri çok acıkıyorum sanırım ondan kendimi survivor da gördüm :) deliriyorum galiba :)

bu arada tüm kızlara günaydın

hahhaha survivor mi :) düsünsene hamilelerde katiliyormus ve biz tam ödüle doguru kosarken yari yolda basliyormusuz aglamaya :KK66: cilgin bedis gibi hayal ediyorum suan :KK70:

bir sifir öndemi yoksa geridemi Allah bilir be kuzum, avrupada cocuk yetistirmek😑

ayyy ayyy ayy bebişinimi görücen sen,hadi bakalım sağlıkla git gel,inşallah gönlündeki cinsiyet olur yani kızz :KK1:
Ay inşallah canmmmmm. Valla cok heycanlıyımmm. Cokta merak edıyorumm

sorma ya işler yoğun evle ilgilenemiyom en kötüsü doktor randevuma tam 7gün var off offff :KK53:

hahhaha survivor mi :) düsünsene hamilelerde katiliyormus ve biz tam ödüle doguru kosarken yari yolda basliyormusuz aglamaya :KK66: cilgin bedis gibi hayal ediyorum suan :KK70:

bir sifir öndemi yoksa geridemi Allah bilir be kuzum, avrupada cocuk yetistirmek😑

hem dil hemde eğitim açısından hemde kimlik açısından bence iyi diye düşünmekteyim
Tc de eğitimi kaliteli almak istiyorsanız özel tek çözüm maalesef devlet okulları Allah a emanet ayrıca yarış atı çocuklar bunlardan biri de bendim en iyi puanları alıp şu an işsiz evde pinekliyorum.. her açıdan zor yurt dışına çıkmayı çok denedim ama oturum izinlerimde sorun çıktı hep randıman alamadık... sanırım Fransa Almanya dolaylarındasınız.. Almanya da oturan arkadaşlarım var çok memnunlar tabii gurbetlik hariç :)
olsun kuzum ya sen güzel yanlarından bak olmadı doğurunca ziyaretine gelirim ben :)

aynen vala içimi okudun haaa :KK1::KK1: temizlik yapmak geliyo içimden :KK1: hahaha bi taşında o zaman yaparsın temizliğini :) şimdi yapalım ki çok ilerde o karınla biraz zorlancazz :KK16:

aynen katılıyorum sana evde oturacağım günleir iple çekiyorummm bide onun tadını alalaım dimi kendimi bildim bilelei çalışıorum doğum manasıyla ev hanımlığı oynayalım birazda :KK9:

X