Martta hamile olup aralıkta doğum yapacaklar...

hahahah o kadar olicik yaaa :KK1::KK1: vah anam vahh artık 10-15 güne hasret giderirsiniz daa:KK52:

Nerdeeeee korkuyor esimm bebise bisey olur diee bide oğlumuz olsun istiodu e dr oğlana benzetti kıymıyor bize belki eve de o yüzden gelmiyor bencee dayanamicekk yoksa:KK70::KK70:

Benm acilen bu dr u deistirmem lazim

Degıstr bende ilk doktorumu degstrdm. Hiç ısınamamıştm. İlgilenmiyoduda. Öyle sankı onuncu cocugummuş gbi hiç bişey anlatmadan hızlıca geşistırıyodu. Bıde butun doktorlardan faazla muayne parası alıyodu. Şimdi daha ucuza cok ilgilenen bi doktor buldm bu üçüncü gidişim olcak cokta sıcak kanlı. Her detayı uzun uzun anlatıyo cok ilgileniyo. Hep dergıler kıtaplar verıyo bana.

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Nerdeeeee korkuyor esimm bebise bisey olur diee bide oğlumuz olsun istiodu e dr oğlana benzetti kıymıyor bize belki eve de o yüzden gelmiyor bencee dayanamicekk yoksa:KK70::KK70:

keşke benim kocamda arada korksa yaa :KK1::KK1::KK1: hiç korkmaz o sakınan göze çöp batar mantığında devamm :KK1: uleen adama da yazık kızz :KK52:

İdrar tahlili yaptı ve enfeksiyonn var dedi ama antibiyotik yazdı benide korkuttular icme bebeğe zararı var diee içmedim bide dozu fazlaydı icmedim

walla ne diyeceğimi bilemedim tabii antibiyotik etkileri çok bebeğe özellikle bebeğinin diş rengini etkiliyor diye biliyorum.. benim bi yabancı arkadaşım yoğurt sür orana demişti bana bende sürüp yarım saat bekledim tabii çok içlere değil iyi gelmişti neticede yoğurtta bulunan bakteriler orada olan kötü bakterileri yiyor bazı kadınlar da sirke ile tahretleniyorlar ama ben sirke hiç denemedim ve o da dezenfektan etkiye sahip neticede ilaçtan bin kat daha iyidir ama neticede gebeyiz ben korkuyorum her şeyden önermek te istemem.. doktorun en güzelini bilir senin için

keşke benim kocamda arada korksa yaa :KK1::KK1::KK1: hiç korkmaz o sakınan göze çöp batar mantığında devamm :KK1: uleen adama da yazık kızz :KK52:

adamm yanımda değil ki yazık olsun :) hehee seninki de iyimiss vallaa:KK70: tam gaz devam:KK70: benim kociss geldi geldi gelmezse ben gidiyorum:KK70:

Kızlar ya canım çok fena mıdye dolma istedı. Yesemmı dıye düşünüyrm

walla ne diyeceğimi bilemedim tabii antibiyotik etkileri çok bebeğe özellikle bebeğinin diş rengini etkiliyor diye biliyorum.. benim bi yabancı arkadaşım yoğurt sür orana demişti bana bende sürüp yarım saat bekledim tabii çok içlere değil iyi gelmişti neticede yoğurtta bulunan bakteriler orada olan kötü bakterileri yiyor bazı kadınlar da sirke ile tahretleniyorlar ama ben sirke hiç denemedim ve o da dezenfektan etkiye sahip neticede ilaçtan bin kat daha iyidir ama neticede gebeyiz ben korkuyorum her şeyden önermek te istemem.. doktorun en güzelini bilir senin için

bende senin gibi herşeyden korkuyorum dr gidene kadar işte etcemm işte ne yapayım:sly: Rabbimiz korusun ins bebislerimizi

Canım benn tadını bilmedigimm için istemioo midyee filan... Hem ne olcak kii yesen:)

Bişey olmazda of başladımı cekırdek gibi bitiremiyorm onu ben hep ymk istıyorum. Önceden hiç yemezdın eşim alıştrdı benide. Sevgılıyken cok yerdık şimdi bianda canm istedı

Bişey olmazda of başladımı cekırdek gibi bitiremiyorm onu ben hep ymk istıyorum. Önceden hiç yemezdın eşim alıştrdı benide. Sevgılıyken cok yerdık şimdi bianda canm istedı

zararı varmı ki niee yemekten tereddutt ediyosunn kii:) accikk aldır o zaman

Son düzenleme:
E eti cig cok baharatlı. Doktor bu ilacı kullanrken yememem gerekenler listesı soylemiştı bana. Buda bu listede cunku.

Yaa nefsini körlet öyle bi, iki tane ona bakarsan cips kola da zararlı ama arada yiyoruz istee accicikk amaaa:)

Yaa nefsini körlet öyle bi, iki tane ona bakarsan cips kola da zararlı ama arada yiyoruz istee accicikk amaaa:)

Aynen kocada oyle dedı en fazla uçe izin var dedi😃😃valla cıpsi yıyorum hergun ufak paket hemen hemen yıyorum. Kola cok nadir. Ama cıps dondrmaya asla dayanamam

Aynen kocada oyle dedı en fazla uçe izin var dedi😃😃valla cıpsi yıyorum hergun ufak paket hemen hemen yıyorum. Kola cok nadir. Ama cıps dondrmaya asla dayanamam

Dondurma nin zararı pek yok bence yaaa.. İçinde sonuçta sutt var :)

X