Martta hamile olup aralıkta doğum yapacaklar...

amin cnm ogun cabuk gelsın hayırlısıyla ya:)

nasıl hissediyoursun kopya versene??? bende bazen hisseder gibi oluyorum ama yanılıyor muuym bilmiyorum

kızlarr afedersiniz ama bu aralar akıntım arttı ya,sizde de var mı böle belirtilerr?

Göbegımın altında bı parmak dürtmesı gıbı mınık bı hoplama yanı

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

kızlarr afedersiniz ama bu aralar akıntım arttı ya,sizde de var mı böle belirtilerr?

benimde sanki bazen löp diye bi şey oluyor karnımın alt tarafında ayy ne zaman tam hissettin ilk bebekte peki?
uyuzcan bende de ara ara artıyor böyle bayaa bi hemde ama sonra geçiyor hatta bi iki hafta önce yeşil geldi ve dolu dolu geldi baya geldi hemen doktoru aradım iki üç güne duzelir dedi düzeldi

Canım bende yok ama olabilirmiş hamilelikte. Normal karşılanıyor ama doktoruna sorarsın yinede gidince.

evett rengide öyle benimde sürekli olmuyo bu aralar böyle, doktora sorayım evet,teşekkür ederim canlarımm

evett rengide öyle benimde sürekli olmuyo bu aralar böyle, doktora sorayım evet,teşekkür ederim canlarımm

akıntıların çoğu fizyolojiktir meraklanma demişti bana ama 3-4güne azalmazsa bakmamız gerek demişti.. akıntım benim ara ara geliyor nasıl diyim avuç içini dolduracak kadar baya çok ama geçiyor sonra
bir de kaşıntı varsa iyi akıntı değil diye biliyorum

bende kasıntı da var ne yapcam bilmiyorum iki günde birr oluorr ama bnmki aşılama yaptığım zamandan beri var enfekdiyon var dedi dr

Kızlarrr kahvaltı yapıyodummm bebişim kımıldadı valla hissettm gözlerim doldu resmenya😀sag tarafmda minik bi kımıldama hissettm

Harikaaa :))) geçen sabah bende hissettim ama çok hafifti sonra bi daha yok cokk güzel bi duygu dimi devamı cabukkk gelsin :))

Kız anamm benimki hiç geçmioki bide üzerine kasıntı oluyor.. Ama akıntı normal canım

hadi yaaa bende kaşıntı yok akıntı da çok değil bende önceden de akıntı olurdu ama bu aralar rengi değişti ve az fazlalaştı sanki.kaşıntı da zor olur yaa

Harikaaa :))) geçen sabah bende hissettim ama çok hafifti sonra bi daha yok cokk güzel bi duygu dimi devamı cabukkk gelsin :))

Evet cnmya süper bi duyguuu. Off hep yaşamk istıyorumm. İnşş en kısa zamanda yaşarız hepımız

hadi yaa avuç içi kadar mı...benim damla damla gibi çok değil .tabi sürekli olmuyo ama insan yinde de neden diye soruyo kendine.kaşıntım yok çok şükür

Evet cnmya süper bi duyguuu. Off hep yaşamk istıyorumm. İnşş en kısa zamanda yaşarız hepımız

Insallah bol bol tekme yeriz kuzucuklardan :)) sabah cikarmalarin gecmis cok sevindim darısı benm bulantıma :)

Insallah bol bol tekme yeriz kuzucuklardan :)) sabah cikarmalarin gecmis cok sevindim darısı benm bulantıma :)

Bugunluk gectı sadece. Yarın neolur bilmiyrm. Bu hafta özellikle cok yogundu sabah bulantıları. Aç karna ilaç içiyorum ondanda kaynaklanıyo kokusundan falan. Üstüne hemn cubuk kraker yıyorum hafıflıyo biraz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…