Martta hamile olup aralıkta doğum yapacaklar...

günaydınn güzel annişler,netin gelmesiyle aranıza dönmüş bulunmaktayımmm iyisiniz inşallahhh? ben kontrol için gün sayıyorum,gerçi daha randevu almadım ama olsun temmuz başı gidicem daha 2 hafta var

ne güzel uykunu almisindir simdi :) benide uyku basiyor ama uyuyasim yok :)

Günaydın Zeyno
beni bıraksan bir ömür uyucam anlamadım gitti dün sabah ayrı uyudum öğleden sonra ayrı bi de akşamları da erkenden uyuyakalıyorum koltukta otururken küt gidiyo kafam :) kendime şaşıyorum uyanınca dün öğlen koltukta sızmışım bi uyandım boynum tutulmuş şimdi döndüremiyorum kütük gibi kaldım
senden ne var ne yok.. bebiş nasıl?

Bakarız yaa benim kocisde arada gidioo o yüzden tek ilgilenecegim bebisss... bakarız bakarız:)

kaynanalar bulaşmasında ben başka bi şey istemiyorum
dediğin gibi öğrenicez artık bi şekilde haftaya çarşıya inebilirsem kitap bakıcam biraz temel bilgi oluşsun bakım konusunda diye öyle çok inancım yok bebek bakma tekniklerine ama en azından fikir sahibi olayım diyorum :) okudukça yazar dururum

Günaydn şekerler. Cok şükür bugun istırfa etmeden bi güne başladm

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Aaaa hos geldinn aylacimmm bende bu cuma dgl önümüzde ki cumaya gitcem ins :) bana da iki hafta varr

Evett kız ben ilk başlarda korkarimm acaba bi yeri incir mi diee sonra bakarım benn yaa bakarım:)

Ayy ben salı günü gidicem iki gunum kaldııı😃cok heycanlymm

Yok anam 13 günüm kaldı :) güzel haberlerle gel canım diorumm benim kocisee bi ultrason makinası alalım diee.. Ama gülüyor hergunn bebisimi yazardım sizee hihihi

Yok anam 13 günüm kaldı :) güzel haberlerle gel canım diorumm benim kocisee bi ultrason makinası alalım diee.. Ama gülüyor hergunn bebisimi yazardım sizee hihihi

Hehe bende soyledm onu koçise ama almadı🌝🌝

Ben kaynanama ayar verdım annm varken sana gerek yok dedim oda anladı zaten🌝

Abovvvv bacım yok kız ben kaynanamin yanınayım zaten :) hem bizde eltim benn görümcemm kadın hangisine bakcakkk

Kızlarrr kahvaltı yapıyodummm bebişim kımıldadı valla hissettm gözlerim doldu resmenya😀sag tarafmda minik bi kımıldama hissettm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…