Martta hamile olup aralıkta doğum yapacaklar...

Dikir güzel gerçekten de :) inaan her dakka izlemek görmek istiyor. Hissedememekte cok kötü tekme atacağı günü sabırsızlıkla bekliyorum. .....

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Ya sabah sanırım ben üç tekme yedim ilk hamileligim oldugu icin emin olamıyorum ama resmen iceriden dışarı doğru bi ittirme hareketiydi :))) sonra heyecandan uyuyamadim

Kızlar kandrdım doktoru ohh salı günü gidiyorummm😃😃

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

vay arkadaş ya en sona ben kaldımm erken gitmeye de korkuyorum yine söylemez cinsiyetini diye napsam bilemedimki :KK53:

Valla bende şansa bıraktm artk cınsıyetı olmadı sonra yıne gıderm. Bu hafta gormem lazım bebişimi

vay arkadaş ya en sona ben kaldımm erken gitmeye de korkuyorum yine söylemez cinsiyetini diye napsam bilemedimki :KK53:

Bende varım en sona gidecek galiba :) yalnız değilsin :)) 11. Haftamda gittim şimdi 13ümdeyim ama doktor 16 da görüşürüz dedi hatta cinsiyet konusunda da belli olmaz belki de göremeyiz dedi bana... Ben de şimdi siz konuştukça meraklandım resmen yaa :))

Bende varım en sona gidecek galiba :) yalnız değilsin :)) 11. Haftamda gittim şimdi 13ümdeyim ama doktor 16 da görüşürüz dedi hatta cinsiyet konusunda da belli olmaz belki de göremeyiz dedi bana... Ben de şimdi siz konuştukça meraklandım resmen yaa :))

Bende varım bende :KK43: 17. haftamdayım. Salı günü randevum var. Siz yine 17. haftaya kalmazsınız :KK43::KK43: İnş Allah.

selam kızlar bgn 2li test sonuçlarımız çıktı çok şükür herşey yolunda:nazar::nazar::nazar::nazar: dilerim alalhtan hepimz böle güzel haberler alırız şu gebelik süresini sorunsuz geçiririz bzmki cinsiyeti göstermedi resmen sırtını döndü :KK43: 1 ay sonra bidahaki randewumuz inşalah ozaman gösterir 13+5 dik bgn kısmet artık bi sonrakine....

selam kızlar bgn 2li test sonuçlarımız çıktı çok şükür herşey yolunda:nazar::nazar::nazar::nazar: dilerim alalhtan hepimz böle güzel haberler alırız şu gebelik süresini sorunsuz geçiririz bzmki cinsiyeti göstermedi resmen sırtını döndü :KK43: 1 ay sonra bidahaki randewumuz inşalah ozaman gösterir 13+5 dik bgn kısmet artık bi sonrakine....

Amin inşallah canım. Gozun aydın bunuda atlatmışsın😃😃

Gözün aydın. Bak bizde cinsiyet bekliyoz. birlikte bekleriz artık :KK9:

Amin canım Rabbimiz korusun meleklerimizi:)

asıl mesleğim hukuk tercumanlığı ama iki sene yaptım sadece sonra öğretmenlik yaptım yine 2 yıl kadar arkasından yorulup bıraktım bi de özel sektörde paramı alamıyordum sağlık eğitimi aldım ama ilk yardım ağırlıklı acillerde çalıştım ve iki düşükten sonra bende bıraktım bol bol evde oturuyorum şimdi arada evden çeviri yapıyorum öyle gün tamamlıyoz iste.. bende bi yılda 3 ameliyat geçirdim son 6 aydır falan şükürler olsun iyiyim

dediğinde haklısın baklava fazla kaçacak :) en güzeli dışarıda atıştırıp içeri öyle girmek :) bende fırsat bu fırsat diyip kolaya vurayım kendimi.. normalde pek aramam ama içim yanıyo iki haftadır ama kocam içirmiyor zararlı diye doktora sormuş o da içmeyin demiş

güzelim Doktor icmemis demis olsayda, siseyi devirmiceksinya :) canin cekiyorsa al bir kac yudum, bende Redbull cekiyor cnm hamileligim boyunca yani simdiye kadar iki tane ictim ve onun disindada bir kac yudum aliyom nefsim kirilsin diye. Sende öyle yap o zaman canin o kadar cekmezde.
Bir cok yazida okumustum hamilelik boyunca yasak denilebilicek zararli yigcek ve icecekler, caniniz cektiginde biraz tadina bakilabilir diye

masAllah sende bir cok sektörde calismissin ne güzel, simdi bir cok tecrüben var :)

cok gecmis olsun cnm, her insanin bünyesi ayni olmadigi icin, bencede evde hamileligi dinlenerek gecirmek daha iyi, heleki bizim gibi negativ tecrübe yapmis olanlar icin :KK43:

anacimm daha ben annemlerdeyimm..:KK43: kocisimm ins yarina gelecek... :KK1: ayrıca bebisii görmeme 15 gün kaldı günler sanki geçmek bilmiyor

ohhh ne ana tatiliymiş bee :KK1::KK1::KK1: benimdee 15 güne temmuz başı gideceğim allahın izniylee, geçmiyo ki geçmiyo valaa gün sayıyorum pöfff :KK52::KK52:

Günaydınlar. Göbişinde ceviz,misket gibi hissedenler nasıl hissediyorsunuz. Elliyorum elliyorum bildiğin yumuşak göbiş işte. :KK15:
Nerde benim bebişim yaa:KK43::KK43:

cnm sabah wc kalktiktan sonra, yatagna yarim saat kadar uzan ve elini göbeginde gezdir biraz, sonra kendi belirginlesiyor ztn, diger taraflarda karin boslugu gibi yumusak oluyor ama bebegin oldugu yerde yumak sertlik oluyor :KK66: susayci denedi oda hisetmis :KK66: darisi sana ve melteme :)

X