Martta hamile olup aralıkta doğum yapacaklar...

Sana ve miniginede Günaydın :))

Sagol cnm doktoru aradm dayanamayıp randevuyu cagrdıgı tarhten bi hafta onceye almıştm. Sordum sıkıntı olurmu dıye arıcam dedı. İnşş ertelemez benı. Yoksa ayın 1ıne kalıyorumya

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Ayy ertelemesin bi an önce öğrenelim yaa hem bi ay cokkkkkk uzun özlüyoruz bebislerimizi

dilerim erkencikten gidersin bana teselli olursun benim erkene alma şansım maalesef yok

dilerim erkencikten gidersin bana teselli olursun benim erkene alma şansım maalesef yok

İnşş cnmya 24 üne aldm. Olmaz derse 1 ine kalıyo ya. Zaten sabırsızlanıyrm. Bebişimide özledm. Eşime eve ultrason cihazı alalım dedım yarım saat güldü bana 😀😀hee tv ye baglar canlı yayın izlerız dedı😃

hhahahaha bende güldüm ama bende senden farklı değilim bende cinsiyete takılıyorum her ne kadar benim için fark etmeyecek olsa da sonuç yine de hemen öğrenmek istiyorum.. yoksa istihareye yatıcam az kaldı

ya böyle tenis topundan büyük azıcık öyle bi şey hissettim bende sabahleyin

ben hissetmedimm ama dil tarafima el sürdüğümde hafif bi ağrı oluyor bilmiyorum kız ahh miniklerimiz büyüseler de hissetsekk yaa daha 15 gün var dr gitmemee

hhahahaha bende güldüm ama bende senden farklı değilim bende cinsiyete takılıyorum her ne kadar benim için fark etmeyecek olsa da sonuç yine de hemen öğrenmek istiyorum.. yoksa istihareye yatıcam az kaldı

Aynen cnmya. Nekadar buyudu ne oldu cok merak edıyorumm

Cinsiyet öğrenen var mı kızlar ben 32 haftalığım eltim sizinle aynı haftalar da ona gidişat oğlan demişler zaten bir oğlu var kız istiyordu aceba net mi oğlan bilemedik

Boşver onlar anlamıyor bizi. Bana da çok gülmüştü öyle deyince. Saçmalama da dedi ayrıca
Kızlar ackenn hissediolarmiss aç bırakır mıyım yavrumu hemencecik yaptım kahvaltımı :) baktım hissedemiorumm en iyisi acc kalmayayım dedim
İyi yapmışsın yarın sabah yataktan kalkmadan bende tenis topu olur,ceviz olur,armut,elma arıcam bakalım göbişimde bir şey çıkacak mı
aaaa benim niye aklıma gelmedi istihareye yatmak yaa :26: Tük kısmetse bu akşam yapayım. Unutmazsam

Hehee :) dedektör misalii.aramalara devam :)

Cinsiyet öğrenen var mı kızlar ben 32 haftalığım eltim sizinle aynı haftalar da ona gidişat oğlan demişler zaten bir oğlu var kız istiyordu aceba net mi oğlan bilemedik

Canım ben 15 haftaligim bugün. Geçen dr bi çıkıntı var oglana benziyor dedi. Rabbimiz gönlümüz dekini hakkimıza hayirli eylesin teyzemede 4 aylikta oglan demiş ama daha sonraki kontrolde kız olduğunu söylemişler sağsalım alalım kucağımiza ins

Yok degıl cnmm bnm de 11 haftalıkken gıttım gozukmez daha dedı bakalım onumuzdekı hafta gıderım ınş cok ta merak etmesemde var bır merak tabıı hazırlık acısından bı heyecan var ben kızımda hıc yayılmadım gayet Zayıftım yıne oyleyım onla bır ılgısı yok zaten erkekse 12. Hafta da uzman gözler bılır dıleyen soyler tabı yanılabılıyorlarda bakalım hayırlısı ınş ya :)

Ya bı de bu bebişler neremizde tam göbegımıze daha cıkmamıştır dımı bnm ıkıncı hamılelık hala tecrube edınemedım :)

Haha ha ssuper fikir :))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…