Martta hamile olup aralıkta doğum yapacaklar...

Kızlar sahiden neden saga yatınca kasık agrır sola yatıyorum sorun yok ne bılıyım 14 haftalıgım henuz

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Bende oyleym. Tamam tabiki saglıklı olsn inşallah ama gönlmden içimden kız bebiş gecıyo. Sonra düşünüyrm doktor erkek derse uzulurmuyum acaba. Yok canım niye uzulum daha ilk cocugn falan dıyorum. Acaba o hissedıyomu bunları ya erkekse üzülüyosa falan dıye sacma sapan hikayeler uyduruyorumm😀😀hehe

sağolaasın zeyno valla konuştukça içim rahatlıyor. bugün iyi hareket ettim bakalım akşam beni neler bekliyor :) sağdan sola dönerim artık bol bol.. ya bi de bugün elbise sütyen almaya falan gittim bi baktım benim göbek almış başını gitmiş senin de büyüdü mü? normalde kendi kıyafetlerimde bir şey belli olmuyordu şok oldum

Kızlar sahiden neden saga yatınca kasık agrır sola yatıyorum sorun yok ne bılıyım 14 haftalıgım henuz

aynısının tıpkısı bana da oluyor doktorum bi şey demiyor iyi ya da kötü ama anladım ki bütün gebelerde aynı sorun var sola yatınca ağrı geçiyor bende tam 14 haftalığım..

merhabalar... başlığı yeni gördüm, benim sat 25 şubat. Doğum Aralık 2 gibi gözüküyor Allah izin verirse. Geçen yıl 23. haftada düşük yapmıştım, o yüzden çok korkuyorum. Allah'ım bir daha yaşatmaz inşallah aynı acıyı. Bu karın ağrıları, vajinada bıçak saplanıyormuş hissinden nefret ediyorum inşallah sağlıkla doğum yapar bütün hamileler..

Amin cnm insallah sende saglikla kucağına alırsın bebeğini :)

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Yatıyorum devamlı da dr um çok sert bi bayan aramaya çekiniyorum böyle bi durum yasayan yok mu hic iice korkmaya başladım

canım vajina da değişmeye başlıyor şekli şemalı de değişiyor ben fark ediyorum buna bağlı olabilir bir de en önemlisi kan akışı su an o bölgede çok fazla hatta orgazmın en iyi yaşandığı dönemdeyiz kan akışının kuvvetinden.. bence ondan kaynaklıdır bir de dişlerinİ fırçalarken kanıyorsa zaten kan akışın artmış demektir

rahim yetmezliğinden mi düşüğün oldu? ben de iki düşük yaptım ama şimdi tekrar gebeyim Allah hepimizi duysun ve sağlıkla bebeklerimizi kucaklamayı nasip etsin.. bol bol dua et ben buradaki tüm herkese ediyorum

Rahim yetmezliği olunca genelde sular birden gelir ve ağrısız bir şekilde doğum olur dedi doktor. benim zaten çok ağrım oluyordu, sular da birden değil sızarak geldi gibi hissettim. çok araştırdık sebebini, rahim filmi, bir sürü enfeksiyon testleri, genetik testleri falan.. net bir sebep yok, bebekten ya da plesentadan ya da gizli bir enfeksiyondan olabilirmiş. şimdi de rahim ağzını ölçüyor sürekli, şimdilik gayet normal dedi. ama ağrılarım çok, yatıyorum bol bol. proluton depot iğne oluyorum haftada bir, progestan da tabi.. ama canım çok sıkılıyo bu duruma. inşallah iyi olur.. Sen neden düşük yapmıştın? Allah senin de bebeğini sana bağışlasın sağ salim..

Amin hepimize bağışlasın Rabbim..
benim çift rahmim varmış.. o düşük yaptırdı benim hep ikinci ay dolaylarında oldu düşüklerim çünkü ikinci rahim tutunmasına izin vermiyormuş. sonra ameliyat oldum tabii ameliyattan önce deli gibi bir sürü testler ilaçlar bilirsin işte öyle şeyler yaşadım şükür şimdi atlattım.. bana doktorum ikinci rahmi çıkarmazsak rahim yetmezliğine gider bu iş dedi... çok araştırdık ameliyat olmayayım diye doktorlar 6. ay civarı rahmin taşıyamazsa bebeği dikiş atarız kolayı var dediler yani çaresi varmış ama biz yine de riske girmek istemedik ameliyatı kabul ettik. öyle işte korkma gönlünü ferah tut ama bol bol uzan sancılar normal hepimiz yaşıyoruz forumu okursan herkeste var sancı kiminde az kiminde çok ben dua ederim sana :) içini temiz tut

aynısının tıpkısı bana da oluyor doktorum bi şey demiyor iyi ya da kötü ama anladım ki bütün gebelerde aynı sorun var sola yatınca ağrı geçiyor bende tam 14 haftalığım..

Evet aynn kızıma sarılıyorum o uyurken hep saga doner o bnde ona sarılırım o oyle istıyo dıye uyudugunda müthıs agrı ama cozum buldum bıraz ıkı bacagımın arasına kırlent tarzında sert bı yastık koyuyorum

:) bende aynını yapıyorum bir de karnımın altına destek yapıyorum ki göbeğim tam yana düşmesin bak o da faydalı oluyor.. ben biraz araştırdım bi ingiliz sitesinde bi şeyler buldum diyor ki bebek sol tarafa daha yatkın olurmuş burda toplan damarların en büyüğü bulunuyormuş hem beşlenme açısından hemde sağ tarafımızda hayati organlarımız çok olduğu için pek yaklaşmazmış bunun sebebini de yaradılış olarak açıklıyor bize göre de Allah ın mucizesi işte

hihihi cok tatli bir anne adayisin sen cnm :) oyy oyyy hamileymiste göbegide cikmis :) bir arkadasim böyle seviyor beni bende seni öyle seveyim insan o zaman o göbege hevesle bakiyor :)) cnm insan ztn kilo alirken bile genelde alicagi bedenin artik dar gelmesinden anliyor :) göbegimiz artik yavas yavas cikiyor bu gayet normal :) sevin artik tekmeler yakin demektir Allah'in izniyle

Benim göbüs yigyip icince belirginlesiyor ama onun disinda sanki pek yok gibi :) yani var ama dar giyince belki anca beli ediyor :)

Cnm bak ac karnina yada sabah kalktiginda, yataktan cikma ve göbegine dokun, elini biraz gezdir bebegin nerde oldugnu görecek ve hisedeceksin bende ac karnina acayip disardan bile farkediliyor tennis topu gibi :) sende bi gözetle bir kac gün ac karnina tennis topunu :))

Aa evet onuda denıyim gercı kızımda yapıyodum herbıyanım yastık dolardı evet uzmanlarda saga degıl sola yatın derlerde hamileyken hıcbıyan rahat degıl off 😄 tabııkı Allahın mucızesı hem nasıl yaradılış harıkasıyız ınsanoğlu olarak bin şükürki cınsıyet bellimi

aaaaaaaaaaaa hemmeeeen sabah deneyip yazıyorum neler olduğunu :) ay çok sevindim ya bi türlü hissedemiyorum ben sadece krampları sezinliyorum o kadar o da rahimden kaynaklı bebiş değil yani.. heyecan bastı beni şimdi :)
ben seni çok sevdim.. güçlü enerjini hissediyorum resmen buradaki tüm arkadaşlarımı da seviyorum.. cinsiyeti öğrendiniz mi? bizim teee temmuzda randevu gün sayıyoz asker misali :)

cinsiyetimiz belli değil daha.. daha doğrusu bakılsa görüncek ama doktorumuz zırt pırt gelme dedi :) bekleyin diyor 16. haftayı bekliyoruz bizde
ilk benim içime erkek doğuyordu ama git gide kız gibi hissediyorum neden bilmiyorum öyle oldu g.tüm başım ayrı bi genişledi belki ondan kız hissediyorum herkes öyle diyor kızda yayırlırsın diyorlar :)
sizde belli mi cinsiyet?

hihihi kalb kalbe karsiymis :) cok tsk ederim cnm benim ☺ kesinlikle sabah yada ac karnina dene, uzan bir süre hareket etmeden ve elini karnina koy sonra acayip hisedeceksin :) kasiklarina doguru, gecenlerde sol taraftaydi bizimki, simdi sagda :) anlasilan oda benim gibi, bi o yana bi bu yana uyicak pozisyon bulamiyor :)

Bak enerjimiz ayni, tarihlerimizde ayni :) bizimde 08.07. kontrol var, bakalim hayirlisiyla insAllah o gün ögreniriz cinsiyetini. Simdiye kadar tahmin bile yürütmediler daha kücük dediler bende kesin cvp daha iyi olur diye bekliyorum :)

ne güzel kıpır kıpırsınız kilo sorununuz da olmaz analı bebekli :) bebeklerin hareketli olmaları çok iyi diye duymuştum şimdiden el kol koordinasyonu yapmayı öğreniyorlarmış.. benimki kıçını dönüp fosur fosur uyuyor ultrasonda :) bi kere çok hareketli gördük onda da kafa atıyordu karnıma doktor öyle söyledi :)
cinsiyet içinse
bana da aynısını dedi doktor tahmin yanıltıcı olur dedi 12. haftada gittiğimizde.. netleşsin öyle söylicem dedi bizde bekleriz dedik yeter ki sağlıklı olsun.. şimdiden deniyorum elim karnımda :) kocama sordum az önce çünkü sabahları o çok yokluyor karnımı evet dedi ben hissediyorum dedi bende bastım tribi :) neden bana da haber vermiyosun dedim sen biliyorsundur sanıyordum diyo :) tabii bizim tribimiz şakalaşma falan kavga yok şükür... :) meğer adam bulmuş yolunu benim haberim yok
temmuzda yazarız artık cinsiyetlerini dilerim sağ sağlim varırız o günlere.. bu arada vitamin verdi mi doktorun merak ediyorum ben kan sulandırıcı bir de elevit denen vitamini kullanıyorum..
zeynoooo benim çok uykum geldi çıksam iyi olacak bir de bir sıcak burası önce bi duşa gireyim diyorum yapış yapışım.. iyi geceler tatlı rüyalar yarın yazıcam sabah olanları :)

Evet canm kanıyor disetlerim cok teşekkür ederim içim rahatladı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…