Martta hamile olup aralıkta doğum yapacaklar...

Kızlar dun pıknıge gtmiştm azcık top oyndm ama cok zoelamadan. Şimdide acayp karn bölgem agrıyo. Kasılıyo sanki

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Canım hala geçmedi mi ağrın ? İştesin dinlenemiyorsun da demi ?

Dinlenemeyince zor işte. Allah yardımcın olsun. Çok şiddetli ise doktorunla bir konuşsan. :26:

Yok okadar degıl cok şükür ama rahatsz edıyo beni. Havadanmı bilmiyrm cok daralıyorum. Ayaklarmı falan ateş basıyo resmen

Yok okadar degıl cok şükür ama rahatsz edıyo beni. Havadanmı bilmiyrm cok daralıyorum. Ayaklarmı falan ateş basıyo resmen

Havadan da olabilir. Artık iyice sıcaklar bastırdı ya bunalıyor insan. Serinletici bir şeyler yesen. Belki biraz rahatlatır. Dün ben çok kötüydüm şişkinlikten dolayı. Limonlu soğuk su içince limonlarını da yiyince kendime geldim sanki. Ne yapacağımızı şaşırıyoruz valla.

Havadan da olabilir. Artık iyice sıcaklar bastırdı ya bunalıyor insan. Serinletici bir şeyler yesen. Belki biraz rahatlatır. Dün ben çok kötüydüm şişkinlikten dolayı. Limonlu soğuk su içince limonlarını da yiyince kendime geldim sanki. Ne yapacağımızı şaşırıyoruz valla.

Aynn bende oyle bitkın halsz isteksiz bişekılde dolaşıyrm ortalıkta. Bı yastk olsa uyurum anında.

Kizlar bu sitede alışveriş için onerebileceginiz bi topik var mı

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

vallaben de arandım geçen ama sadece bit pazarına bakmaya vaktim oldu pek sevmedim yani bebiş içinde bişi yoktu zaten olursa ben bile isterim önerilecek bi site :KK34:

vallaben de arandım geçen ama sadece bit pazarına bakmaya vaktim oldu pek sevmedim yani bebiş içinde bişi yoktu zaten olursa ben bile isterim önerilecek bi site :KK34:

Tütü bebek diye binaite var kızlar tavsiye ederim

hep kız bebek için bunlar ama ben erkek olsun istiyom diye hep erkek şeylerine bakıyom :KK43: of ya bi öğrenseydim şu cinsiyetii

😀😀😀bende kız istıyorum dıye hep kız kıyafetlerıne bakıyorum. Off bende bi ögrenebilseydm şu bebişimn cinsiyetini coook merak edıyorum

:) Teşekkürler kızlar bende erkenciyim galiba siteleri talan ediyorum :)
Bugün tesadüf eseri taç ın sitesine girdim bebek nevresimleri gzl tavsiye ederim sadece kızlara yönelikte değil hem :)
Aybi baby dye bi site var güzeldi oda ....

😀😀😀bende kız istıyorum dıye hep kız kıyafetlerıne bakıyorum. Off bende bi ögrenebilseydm şu bebişimn cinsiyetini coook merak edıyorum

biz ne öğrenebilcez nede doğurabilcez baktıklarımızla kalıyoz hep yaa off benim şafak 12 :KK1:

Birdw ben yegenlerime ve arkadaşlarmn Bebişleri ne lcw nın outlerinden cok uygun şeyler denk getirip almıştım :) hatta cok begenip ilerde kullanmak üzere kendime aldıklarım bile oldu :)

:) Teşekkürler kızlar bende erkenciyim galiba siteleri talan ediyorum :)
Bugün tesadüf eseri taç ın sitesine girdim bebek nevresimleri gzl tavsiye ederim sadece kızlara yönelikte değil hem :)
Aybi baby dye bi site var güzeldi oda ....

hemen bakıyorumm o sitelere lcw yenidoğan varmı hiç dikkat etmedim

Kızlar allah herkesin gönlüne göre versin. Ama anneler hissedermis. Öyle der büyükler... ben de hep kız kiyafetlerine bakıyordum. Hatta çoğu zaman suçluluk duygusu hissedip erkek kiyafetlerine de şöyle bir bakiyordum. Vicdanımı rahatlatiyordum :) . Ve erkende olsa öğrendik ki (yüksek ihtimalle) kızımız olacakmış :)

X