Martta hamile olup aralıkta doğum yapacaklar...

Allah razı olsun. Inşallah hepimizin evladı hayırlı evlat olur. Kolay değil bol bol dinlenın hiçbir konuda plan yapmayın akışına bırakın normal doğum diye gidip sezaryan olabiliyor yada başka birşey annelik plan program işi değilmiş ilk onu anladım birde neden daha fazla uyumadımki diye çok kızıyordum artık alıştım. :-/

Kızlar herkese merhaba
Benim doktorum 12. Haftada cinsitetini söyledi ama bn doğumda öğrenmek isteyenlerdendim. Ama dpktorun boş boğazligina geldim
Ama hala cinsiyet için erken davrandığını düşünüyorum.
Kız yada erkek farketmez allah hepimizin bebeğini sag salim kucagimiza aldırsın inş.

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Kızlar herkese merhaba
Benim doktorum 12. Haftada cinsitetini söyledi ama bn doğumda öğrenmek isteyenlerdendim. Ama dpktorun boş boğazligina geldim
Ama hala cinsiyet için erken davrandığını düşünüyorum.
Kız yada erkek farketmez allah hepimizin bebeğini sag salim kucagimiza aldırsın inş.

Ne güzel erkenden belli olmuş diyeceğim ama sen öğrenme taraftarı değilsin. Bizde bir an önce öğrenmek istiyoruz. Çok mu meraklıyız ne :KK1:
Amin. İnş Allah sağ sağlim alırız kucaklarımıza.

Ne güzel erkenden belli olmuş diyeceğim ama sen öğrenme taraftarı değilsin. Bizde bir an önce öğrenmek istiyoruz. Çok mu meraklıyız ne :KK1:
Amin. İnş Allah sağ sağlim alırız kucaklarımıza.

:) şimdi size hak veriyorum çünkü ben kiyafetlerde unisex alırım nolucak diyordum özel kıyafetleri de doğumdan sonra alacaktim. Ama şimdi bişey söyledi ya e o zmn şunu alayım demeye başladım. :)
Ve bir sonraki kontrolden sonra alışverişe baslamak üzere alışverişi erteledim :)

Merhaba arkadaşlar ben de inş Aralık annesiyim :). İnternetteki hesaplamalarda 15 Aralık olarak görünüyorum :) şu anda 13 haftalığım... bakalım inş Rabbm hepimizin bebeğini hayırlısıyla kucağımıza almayı nasip eder... Aminnnnnnm

:) şimdi size hak veriyorum çünkü ben kiyafetlerde unisex alırım nolucak diyordum özel kıyafetleri de doğumdan sonra alacaktim. Ama şimdi bişey söyledi ya e o zmn şunu alayım demeye başladım. :)
Ve bir sonraki kontrolden sonra alışverişe baslamak üzere alışverişi erteledim :)

Bizi anladığına sevindim. :21::21:
Merhaba arkadaşlar ben de inş Aralık annesiyim :). İnternetteki hesaplamalarda 15 Aralık olarak görünüyorum :) şu anda 13 haftalığım... bakalım inş Rabbm hepimizin bebeğini hayırlısıyla kucağımıza almayı nasip eder... Aminnnnnnm
Hayırlı olsun. Amin.

bende öyle düşünüyorum bi yedinci aya gelelim sağ sağlim öyle hareket edelim :) sizin cinsiyet belli oldu mu? bir de dün gece kasık ağrılarından uykumdan uyandım benim gibi hissediyor musun ya da ciddi ciddi ağrın oluyor mu? merak içindeyim yaa

cnm bendede kasik agrilari oluyor, bazen sancilaniyorum sanki, bazende öyle bir agri giriyorki adim atamiyorum :KK43: Benim Doktorum nekadar belirtin rahatsizligin olursa, bilki hamileligin yollunda gidiyor demisti :) sende güzel düsün cnm korkutma kendiniki bebekte etkilenmesin :)

maglesef cinsiyetini daha bilmiyoruz cnm :KK43: 06.07. kontrolümüz var insAllah o zaman beli olur

Bugün bende de var kız bende korkuyorum bide annemlerdeyim yaa kimseye bisey de diyemiyorum ne vardii sanki evde otursaydın diolarr Rabbimiz göstermesin bisey olsa kendimemi üzüleyim yoksa başkalarının laflarına mii Rabbimiz her adımda korusun bizleri psikolojim zaten bozuk böyle yaparlarsa daha da kötü oluyorum yaa

doktor bana hamile rahberi gibi küçük kitabcık vermişti bugün ona baktım bu dönemde karın ağrısı rahim büyüdüğünden olabilirmiş,ama dinlenince geçmeyen ağrıda doktora başvurulmalı yazıyodu,çok şükür gelip geçici oldu ağrı...allahımm göstermesin bize kötü şeyler,ama olacağı varsa zaten olur sen başkalarının lafına bakıp üzülme boşver canımm :KK16:

oooo ayı gün görünüyo doğumlarr :KK16: sağlıkla inşallahh bi avazda doğururuz :KK1:

oooo ayı gün görünüyo doğumlarr :KK16: sağlıkla inşallahh bi avazda doğururuz :KK1:

Ayy hayırlısı ya... Sağlıkla mutlu bi hamilelik geçirelim inş...
Bu arada maşallah ne çabuk belli oldu bebişinin cinsiyeti. Ben geçen hafta giytim hiçbişi sölemedi doktor ben de meraklandım bak şimdi

cnm bendede kasik agrilari oluyor, bazen sancilaniyorum sanki, bazende öyle bir agri giriyorki adim atamiyorum :KK43: Benim Doktorum nekadar belirtin rahatsizligin olursa, bilki hamileligin yollunda gidiyor demisti :) sende güzel düsün cnm korkutma kendiniki bebekte etkilenmesin :)

maglesef cinsiyetini daha bilmiyoruz cnm :KK43: 06.07. kontrolümüz var insAllah o zaman beli olur

ohh içimi rahatlattın:) benim dr cins azıcık pek açıklama yapmıyor yani detay vermiyor bi kaç kere sordum iyi dedi geçiştirmişti. senin açıklaman sevindirdi.. geceleri sağ tarafıma dönemiyorum döner dönmez ağrı başlıyor.. ne zaman düz yatıyorum geçiyor gün içerisinde de aynı şeyler gün içinde de oluyor.. zaten bu bebiş benim canıma okuyor şimdiden :) baya bi peşinde koşturacak beni ya :)

Maşallah size :nazar: zaman hızlı geçiyor aslında :KK1: Doktor randevuna az kalmamışsa :KK52::KK52:

2 haftamız kaldı dr a görünmeye halen cinsiyeti bilmiyoruz :) 12. haftada gittik bi ama dr söylemedi bi şey. umudumuz gelecek kontrol
siz kaç haftalık oldunuz? cinsiyet belli mi ?

Gunaydn kızlar. Sabah bacagıma gren kramp uyandrdı beni. Ben böyle bi acı agrı yaşamadm hiç ya. Hala ufaktan sızlamalar var

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

2 haftamız kaldı dr a görünmeye halen cinsiyeti bilmiyoruz :) 12. haftada gittik bi ama dr söylemedi bi şey. umudumuz gelecek kontrol
siz kaç haftalık oldunuz? cinsiyet belli mi ?
Ben 16+2 oldum. Önümüzdeki salı gidicem bende kontrole. Malesef hala bilmiyoruz. Bu sefer azimliyim öğrenmeden çıkmıyacağım odasından :KK19:
Gunaydn kızlar. Sabah bacagıma gren kramp uyandrdı beni. Ben böyle bi acı agrı yaşamadm hiç ya. Hala ufaktan sızlamalar var

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Ahhh çok kötüdür o. :KK52::KK52: Eskiden çok sık girerdi bana. Çok şükür artık yok. Hamileyken sadece 1 kere oldu ama kısa sürdü.
Ben hemen duvara dayar duvarı itmeye çalışırdım geçerdi o zaman.

X