Martta hamile olup aralıkta doğum yapacaklar...

ya ben kız olsun cok istıyoruuum.içime dogmuyonama erkekmiş gbı geliyo. Saglıklı olsun kalbime gore olsun inşallahhhh😃😃😃

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Saglikli . olsunda gerisi onemli degl hele benim.gbi ilk.bebisse :)
Benm cin takvmi.tutmadi.:KK66: ben rüyamda hep.erkek.dogurdum :)

Saglikli . olsunda gerisi onemli degl hele benim.gbi ilk.bebisse :)
Benm cin takvmi.tutmadi.:KK66: ben rüyamda hep.erkek.dogurdum :)

Benmde ilk bebişim ama 7 haftalık falandm. Ruyamda kız bebiş gordum. Etkısı hala uzermde Sabah uyandgmda sankı benm bebegmdı evdeydı. Gozlerım resmen onu aradı. 😀😀

Benmde ilk bebişim ama 7 haftalık falandm. Ruyamda kız bebiş gordum. Etkısı hala uzermde Sabah uyandgmda sankı benm bebegmdı evdeydı. Gozlerım resmen onu aradı. 😀😀

Hdi ya bende.erkek gordum hep inşallah gönlüne göre olur

Cok sukur test sonuclarimi aldim bi hafta sonra bu devlet hastanesi insani catlatiyo beklemekten cok sukur bekledigime degdi tertemizz kizlarr simdi sira cinsiyete geldii carsida dolandim biraz bebek karyolalarina baktim cok guzel seyler var kaptirmisim kendimi nerdeyse alcaktim :)) gunler gecse hayirlisiyla yaa insan bakinca daha cok heyecanlaniyoo

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Cok sukur test sonuclarimi aldim bi hafta sonra bu devlet hastanesi insani catlatiyo beklemekten cok sukur bekledigime degdi tertemizz kizlarr simdi sira cinsiyete geldii carsida dolandim biraz bebek karyolalarina baktim cok guzel seyler var kaptirmisim kendimi nerdeyse alcaktim :)) gunler gecse hayirlisiyla yaa insan bakinca daha cok heyecanlaniyoo

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Hafı gözun aydın cnm. Hep böyle guzel haberlerle buluşalım inşallah😃😃

Kızlar bişey sorcam iki gündur suratmda ufak ufak seyler cukmaya basladı. Böyle isilik gibi. Sivilce bile cıkmazdı suratmda purussuzdu. Simdi moralm cok bozuk. Göze batmıyo ama ben cok rahatszm bu durumdan. Tavsıye edebilcegnz bişey varmı. Cildim karma buarada.

anladımm canım,nşallah görürsün yaa :KK16: bende pek giremiyorum net yok taşındım evede :KK16:

Canımmm nasılsın ben bugün doktora gittim ve OĞLUM olacağını öğrendim sende ne var ne yok :)
Ilk öğrendiğimde biraz sok yasadım ama sonra alıştım erkek cocuk fikrine
Yarın köye gidiyorum ama 1 hafta sonra hep aranızdayım :)

Aramızda baska cinsiyet öğrenen var mı kiii

Bende daha hc bişey almadm. Mide bulantıları dvm edıyo hala. Kahvaltı yapamadm daha baya rahatsz midem. İlaçtanmı bilmiyrm soylemesi ayıp ishal olmuşum hergun karın agrısıyla uyanıyorum. Napıcam bilemedim

cnm Muz ye iyi gelir ishale yada yogurtu bildigmiz siyah cayla karistir ve ye, oda cok iyi geliyor :) gecmis olsun.

benim sükür migdebulantilarim gecti, istahim iyi acildi :) artik migdem bulanmadan yigyebiliyorum sükür ve darisi sana insAllah

üçlü tarama yapılsa da tam olarak rahatsızlıklar bulunamıyor
arkadaşımın bebeği akciğerleri gelişmeden doğdu halbuki tüm taramalarda organları olması gereken boyuttaydı.. kısaca pek te işe yaramıyor bu testler şayet ikili taramada sıkıntı varsa üçlü öngörülüyor artık. ben profa çıkıyorum bana üçlü yapsak boşuna ultrasona maruz kalacak çocugun dedi bi rahatsızlık olduğunu 6. ay kontrolünde de görebiliriz dedi şayet göremeyedebiliriz dedi.. kendi perinatolog sorunlu gebelik hocası.. yani yoksa bana çoktan yapardı bu testleri hele ki özelde parası bunların 5 katı.. adam para kazanma peşinde de değil kısaca ben de çok sıcak bakmıyorum eğer doktor öngörmediyse yaptırmaya gerek yok diye düşünüyorum

taramalarda cikan sonuclar pozitivde olsa negativde olsa ztn sana 100% yüz bir Garanti veremiyorlar. Benim doktor üclü testi yapmami tavsiye etti ve kendi yapmiyor ztn yani kendi cikari icin olmadigi kesin ve ben 3D görüntülü icin danistim, bana o parayi bebegin kumbarasina at ve bebege faydali birseye harca dedi, yoksa parana yazik olur tarzinda konustu ve kendi ultrasyonunda bu 3d ve 4d mümkün olmasina ragmen ben hastalarimi kandirmak istemiyorum diyip yapmiyor adam. o yüzden doktoruma güveniyorum sükür.

Tabi sende kendi doktoruna güveniyorsun :) herseyin hayirlisi insAllah, bu testler yapilsada yapilmasada insAllah Rabbim hepimize hayirli saglikli evlatlar nasip eder

evet ya bizde de öyle erken alışveriş iyi değil ben ilkinde yaptım hiç iyi olmadı sonumuz :KK43: o yüzden almıyoruz şimdi sizde 6. ayı bekleyin hemen almayın bi kız arkadaşım ne olacak dedi cinsiyeti öğrenir öğrenmez internetten doldurdu evi.. çocuğu bir ay yoğun bakımda kaldı şimdi ciddi sağlık sıkıntıları çekıyor yavrum.. yapmayın kızlar hemen

aynen cnm bende öyle cok duyuyorum :KK43: en azlindan bebek dogmaya yakin 7ayliktan sonra eksikler tamamlanmali, belki tek tük gözüne carpani alirsin öncesinde ama iste insan hevesim kursagimda kalirmi diye yinede korkuyor ;( bende senin gibi ilkinde olumsuz deneyim yasadim :KK43: sükürki alisveris yapmamistim

İyiyiz aylacimmm benim günler kocissizz özlemle geçiyor :sly: ama çok şükür yine de iyiyiz dr gitmeye yine gün sayıyorum:) senn nasılsın şekerim:KK66:

olsun olsun özlemek iyidir,bunlar güzel özlemler canım yaaa :KK16: ben iyiyim bu gün kasığıma ara ara ağrı geliyo korktum vala yaa :KK53:

Canımmm nasılsın ben bugün doktora gittim ve OĞLUM olacağını öğrendim sende ne var ne yok :)
Ilk öğrendiğimde biraz sok yasadım ama sonra alıştım erkek cocuk fikrine
Yarın köye gidiyorum ama 1 hafta sonra hep aranızdayım :)

Aramızda baska cinsiyet öğrenen var mı kiii

iyiyim şekerim allaha şükürr :KK16: anaaa demek seninde erkek, yok yaa bu sene çoğunluk yine erkek doğuracak demek, benimde oğluşum olucak inşallahh :KK16: demek kız istiyodun seni gidi senii :KK1: benimde 1 haftaya net gelir herhalde,kocam evde olunca arada onun teldeki netten girmeye çalışıyorumm :KK52:

olsun olsun özlemek iyidir,bunlar güzel özlemler canım yaaa :KK16: ben iyiyim bu gün kasığıma ara ara ağrı geliyo korktum vala yaa :KK53:

Bugün bende de var kız bende korkuyorum bide annemlerdeyim yaa kimseye bisey de diyemiyorum ne vardii sanki evde otursaydın diolarr Rabbimiz göstermesin bisey olsa kendimemi üzüleyim yoksa başkalarının laflarına mii Rabbimiz her adımda korusun bizleri psikolojim zaten bozuk böyle yaparlarsa daha da kötü oluyorum yaa

iyiyim şekerim allaha şükürr :KK16: anaaa demek seninde erkek, yok yaa bu sene çoğunluk yine erkek doğuracak demek, benimde oğluşum olucak inşallahh :KK16: demek kız istiyodun seni gidi senii :KK1: benimde 1 haftaya net gelir herhalde,kocam evde olunca arada onun teldeki netten girmeye çalışıyorumm :KK52:

Aa demek seninde oğlan :)
Evet kimi duysam hep erkek oluyor :)
Senin net gelene kadar bende annemlere dönmüş olurum o zaman bol bol cene yaparız artık:)

Bugün bende de var kız bende korkuyorum bide annemlerdeyim yaa kimseye bisey de diyemiyorum ne vardii sanki evde otursaydın diolarr Rabbimiz göstermesin bisey olsa kendimemi üzüleyim yoksa başkalarının laflarına mii Rabbimiz her adımda korusun bizleri psikolojim zaten bozuk böyle yaparlarsa daha da kötü oluyorum yaa

Canım dün doktora gittiğimde bende kasık ağrılarım olduğu U söyledim bi ilaç verdi bugün alıcam işte sakın ağrıyı çekme dedi haberin olsun sende gittiğinde söyle doktoruna istersen

Canım dün doktora gittiğimde bende kasık ağrılarım olduğu U söyledim bi ilaç verdi bugün alıcam işte sakın ağrıyı çekme dedi haberin olsun sende gittiğinde söyle doktoruna istersen

Günaydın Canım dün oldu ama bugün yok çok şükür yaa biraz yürüdüm ya bence ondan.çünkü bebek oldu olalı bi yere çıkmıyorum sadece annemlere geldim bide pazar günü ve dün biraz dolaştım eee otur otur birden bire de dolaştım... Bu arada benim bebiside erkeğe benzetti.. Sağlıcakla kucağımiza alalım ins:KK66:

X