Martta hamile olup aralıkta doğum yapacaklar...

KıZlar bişey sorcam şimdi ikli testımız iyi cıktı risk cıkmadıya Üçlu ve dortlu test falan istermi doktor. Yada uclu dortlu test niye yapılıyo bilen varmı.

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Bnde merak edıyorum benımde ıyı cıktı ama dıgerlerını nıye yapıyolar anlamadım bende kasım sonu aralık bası annesı olucam kısmetse hanımlarr bi tane 4 yasında kızım var ıkıncı annelik tecrubem yanı inşş

Bnde merak edıyorum benımde ıyı cıktı ama dıgerlerını nıye yapıyolar anlamadım bende kasım sonu aralık bası annesı olucam kısmetse hanımlarr bi tane 4 yasında kızım var ıkıncı annelik tecrubem yanı inşş

Ayrlısı olsn inşallah canm. Ben şöyle biliyorum yanlışmı bilmiyrm. İkli testte sıkıntı cıkmazsa ucu dordu istemıyo doktr dıye duymuştm nekadar dogru bilmiyrm. On gun sonra kontrolum var sorarm artk doktora

Ayrlısı olsn inşallah canm. Ben şöyle biliyorum yanlışmı bilmiyrm. İkli testte sıkıntı cıkmazsa ucu dordu istemıyo doktr dıye duymuştm nekadar dogru bilmiyrm. On gun sonra kontrolum var sorarm artk doktora

Bende oyle bılıyorum cnm yanı dogdugunda topuk kanı muhabbetı var bı de o da zeka testı ıcın yanı külliyen masraf bunların yaptıgı

kızlarrrrr günler geçiyo ben buralarda yokum yaaa :KK53: net bi bağlanmadı gitti uyuz oldum evde vakit de geçmiyo :KK1: sizler iyisiniz inşallahh :KK49:

Kızlar ikili testim çıkmış ama doktoru yarın arayabilirim burda neye bakmam gerekiyor?
Lütfen anlayanlar cevap yazsın???

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Eklentiler

• $1402853627384.jpg
    $1402853627384.jpg
    56,2 KB · Görüntüleme: 46
  • $1402853640327.jpg
    $1402853640327.jpg
    65,6 KB · Görüntüleme: 45
kızlarrrrr günler geçiyo ben buralarda yokum yaaa :KK53: net bi bağlanmadı gitti uyuz oldum evde vakit de geçmiyo :KK1: sizler iyisiniz inşallahh :KK49:

İyiyiz aylacimmm benim günler kocissizz özlemle geçiyor :sly: ama çok şükür yine de iyiyiz dr gitmeye yine gün sayıyorum:) senn nasılsın şekerim:KK66:

He tmm simdi oldu ne bilim oyle anlatinca kendimi bi garip hisseder oldum simdi oldu evt rahatsiz edici ama olabiliyolar halaa :))

evett.aman aman sağlıklı büyüsün bebislerde biz siselimm... :)

Kızlar ikili testim çıkmış ama doktoru yarın arayabilirim burda neye bakmam gerekiyor?

Rakamlardan bişey dnlamıyorum malesef. Ama benm yaptrdgm testte risk oranı cok zayıf yazıyodu ingilizce. Sende hiç oyle bişey yazmıyo.risk varda yazmıyo. Tabloda gostermişler degerler uzerınden. Yanı benm yaptrdgmla cok farklı bu anlamadım malesef.

Gunaydın canım aynen.kaldı benim 1 haftam

günaydın kızlar
kontrole bir hafta mı kaldı ?? darısı başıma :)
ya ne sorucam benim dünden beri karnıma bıçaklar saplanıyor yani ilk gebe kaldığımda varolan ağrı şimdi yine var internette 4. aya geçiş diyor göbek deliğime kadar zonk zonk bıçak batması walla.. sizlerde de başladı mı ya da oluyor mu?

cnm sükür korkmana gerek yok sonuclar cok güzel, yani Risk orani 10000de 1yani yok denilecek kadar az :))

hayir cnm ikili test taramasi baska, ücün dördün baska, üclü testleri muhakak yaptirmani tavsiye ederim. yapilan ikili tarafama acaba genetik chromosanlara bagli bir özürlülük varmi diye yani down syndrom fln. Üclü test ise: organlara herseyine tek tek bakiyorlar acaba bir rahatsizligi varmi diye, kalp kapakcinda yada cigerlerinde, organlarinda hata eksik rahatsizlik varmi diye ve ona göre seni uzmani olan bir hastahaneye sevk ediyorlar yada dogumda o isin uzmani cocuk doktoru hazir bekliyor hemen müdehale etmek icin.

günaydın kızlar
ya ne sorucam benim dünden beri karnıma bıçaklar saplanıyor yani ilk gebe kaldığımda varolan ağrı şimdi yine var internette 4. aya geçiş diyor göbek deliğime kadar zonk zonk bıçak batması walla.. sizlerde de başladı mı ya da oluyor mu?

Evet arada kısa kısa banada oluyo. Igne batıyomuş gbı olıyo sankı.evet canm inşş cınsıyetıde ogrenıcez bakalm

günaydın kızlar

Canım bende dün pikniğe gittim kız bu belime bi hal oldu... Ama normal de bi.iki sn hafif sancı oluyor gerii geçiyor eee rahmimiz büyüyor... Bebislerimiz sağlıklı olsunda sancı da geçer saydığımız günlerde :KK66:

hayir cnm ikili test taramasi baska, ücün dördün baska, üclü testleri muhakak yaptirmani tavsiye ederim. yapilan ikili tarafama acaba genetik chromosanlara bagli bir özürlülük varmi diye yani down syndrom fln. Üclü test ise: organlara herseyine tek tek bakiyorlar acaba bir rahatsizligi varmi diye, kalp kapakcinda yada cigerlerinde, organlarinda hata eksik rahatsizlik varmi diye ve ona göre seni uzmani olan bir hastahaneye sevk ediyorlar yada dogumda o isin uzmani cocuk doktoru hazir bekliyor hemen müdehale etmek icin.

hmmm yok zaten doktor ne isterse yaptırıyırum ben. Butun testlerıde yaptrıcam inşallahki içim rahtlasn

X