Martta hamile olup aralıkta doğum yapacaklar...

Ben herkezle anlaşma yaptım uzun uzun sevmk yok kucagmda sevin diye.tabi kimse kabul etmedi😀😀hehe

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

İyi yapmışsın kız daa kabul kim eder... Helee ben kardeslerime veyaa kocam tarafinaa öyle bisey dieimm tabi kii kabul etmezler kocamın amcası kızları bile merak ediyorlarmiss bebisimii var gerisini sen düşün:)

İyi yapmışsın kız daa kabul kim eder... Helee ben kardeslerime veyaa kocam tarafinaa öyle bisey dieimm tabi kii kabul etmezler kocamın amcası kızları bile merak ediyorlarmiss bebisimii var gerisini sen düşün:)

Neyse dayancaz artık

Aynenn.:) aklıma geldide birden korktum kız

Benım yegenim var 6 yaşında erkek.inşallah erkek olur diye hergun dua edıyomuş.kız olursa doverim .camdan atarım dıyo .😃😃kızları sevmıyo hiç.neyseki benim sözumude cok dinler ikna ettim kız olursa onuda sevmesi için

oooo deneyimli,bizimki hiç kucağına çocuk almamış ki napsın artık alışacak diyorum altını değiştirmei öğretcem,one gerek yok diyo hadi yaaa öle kolay mı bebiş yapmkk
Şimdi de var öyleleri Rabbimiz karşımıza çıkarmasın :)

amann amann aminnn :)

Benimki yeni dogmuş bebek bile gırmemiş hiç nasıl tutar kucagmda bilmiyrm.bende pek biliyorum sayılmaz.hiç bebek bezi bile degıstrmedim.hangı bez ıyıdır me kullanmam lazım off kafamda deli sorular şarkısı tam benlik buaralar😀😀hehe

kız sanki ben çok biliyorumbi ablamın çocuklarıyla arada ilgileniyodum,bez falan değiştiririm de ama hangisi iyidir falan bilmem bende,sora sora deneyimlilere öğrenicez artıkk

kız sanki ben çok biliyorumbi ablamın çocuklarıyla arada ilgileniyodum,bez falan değiştiririm de ama hangisi iyidir falan bilmem bende,sora sora deneyimlilere öğrenicez artıkk

İşte nerden başlıcamı bilsem o bezin hangisi iyidir diye😃😃hehe.benm yegenım kusardı bende kusardm.midem çok hassas herkez kendi çocugun olsun gorursun derdı.agzı yuzu pis yemegı. Agzından cıkarmış bebek gorsem anında midem kalkardı.napcam bilmiyorum.

oyyy amann yandın,bende kusma fobim var biri kussa yanına yaklaşamam asla,herkes der ki bebeğin olsaun öyle koşarsın kii mide kalkması daha kötü ama artık bi tarafda bebiş bi tarafda sen yarış yaparsınız kusma yarışı

Hehe😚valla ya.neyse kendi çocugumuzda farklı olur inşallah.enteresan huylarım var benimdeya.herseyden tiksiniyorum.biri karşımda ymk yerken agzında bişey olsun görim o yemege dvm edemem daha.

ahh huylu ahhh biri yemek yerken ağzında bişi olması anarmal mi kızzz bakmadan yiyiver bitince yemek bakarsın...

ahh huylu ahhh biri yemek yerken ağzında bişi olması anarmal mi kızzz bakmadan yiyiver bitince yemek bakarsın...

İşte keşke yapabilsem.agzına bulaşmış onun nasıl bakıpta yıyom yemek ben as😀😀hehe

İşte keşke yapabilsem.agzına bulaşmış onun nasıl bakıpta yıyom yemek ben as😀😀hehe

amannn ağzına bulaşmışsa bende hooşlanmam ama yemeği de bırakmam, seni fena huylarr birde bakmaman gerektiği anda tam bakarsın yaaa amann o zaman iştah falan kalmaz insanda

amannn ağzına bulaşmışsa bende hooşlanmam ama yemeği de bırakmam, seni fena huylarr birde bakmaman gerektiği anda tam bakarsın yaaa amann o zaman iştah falan kalmaz insanda

Ben bakıyorum .üstüne bide ne midemi bulandırıcak şey varsa onları düşünmeye başlıyorum otomatık.😃😃😃

Ben bakıyorum .üstüne bide ne midemi bulandırıcak şey varsa onları düşünmeye başlıyorum otomatık.😃😃😃

zaten otomotik miden bulanır o kadar şeyden sonraa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…