Mart Ayı Bize UĞURLU Gelsin🌸Hamilelik İçin Dostlar Sohbeti🌸👼👼

Benım adetım cok az ve resmen siyah korkmalımıyım.kist belirtisimi bu bebekler? @sevayd beyons
Ilk gün kuşum normaldir benimde ilk gün siyahla başladı sonra kırmızı kırmızı sökülüyordu kendine evham yapma ay canım iş çıkışı aktara gittim incir alayim dedim çok pahalanmış ya neyse aldık biraz bol kuru yemişler cevizler pestiller döktük paraları geldik ama içimden ay çocuk olsunda feda olsun hepsi

Tamam mınnosum cok sagol..inşallah yarına iyice sökülürde korkmam.kasıklarım dolu dolu

Ooh şifa olsun bebegım hepsi gör bak nasıl yarayacak Allahın ıznıyle ilk kez böyle siyah ve az görünce korktum.Yarına duzelır ınsallah dıyeyım o zaman

çok teşekkür ederim canım inşallah tekrar güzel haberler alırısn
Amin hepimiz inşallah çok güzel hayırlı haberler alırız. Şu an sizin ve eşinizin kullandığınız vitamin takviyesi var mı? Muhtemelen eşimin de değerleri çok iyi değil ve bende çok kararsızım. Çok fazla vitamin takviyesi çeşidi var ne alsak ne kullansak diye

Kizlar bende bat 7 subat ama asiri karin agrim var testimde negatif malesef bunay ne yapsam bilmiuorm esimde karaciger yaglanmasi cikti acaba biseyler icirsem karaciger degerlerini iyice bozarmi

Bu buharı nasılsın yaptınız kac gün
Aradan vakit gecti ama soyle yaptim adet bittikten sonra basladm iliskiden once yapiyordum bir litre sute bi demet maydanoz guzelce yikayip koyup kaynatyordum 5-10 dakika. sonra kova ya koyuyordum alt kismini tamamen cikariyorsun kovanın uzerine oturuyorsun biraz zor oluyor beklemek o sekilde uzerimede battaniye aliyordm buhar cikmasin diye o sekilde tabi kendini yakmamaya dikkat et ben bi iki dakika ilk sicaginin Cikmasini bekliyordum bazen ısıtıp biraz daha oturuyordum sonrasinda direk iliski oluyordu toplamda 3-4 gun yaptim sadece yumurtlama gorunce bırakıyordum tabi ne kadar dogru bilemiyorm kimde nasi etki eder iyi mi olur kötümü bilemiyorm ben risk alip denemistim sukur bende kotu bir etkisi olmadi benimde bi tanıdığım tavsiye etmişti G gzd9097

Çoğu yerde bende okudum bir yerde 3 gün buhar yaptm hiç birliktelik olmadı diyor biryerde dediğin gibi buhari yaptm hemen birliktelik oldu yazıyor biraz kafam karıştı

Çoğu yerde bende okudum bir yerde 3 gün buhar yaptm hiç birliktelik olmadı diyor biryerde dediğin gibi buhari yaptm hemen birliktelik oldu yazıyor biraz kafam karıştı
Bende gormustum ama zaten buharda bekleyince boyle vajinanda hafif bi yumuşaklık oluyor sonrasinda eski haline donuyor 5-10 dakika icinde hatta ben direk hemn yapiyordm bi dakika bile kaybetmeden sanki daha cok etki edicek gbi gelmisti oyle tercih etmistim

Dediğinde mantıklı gerçi hersey vesile işte

Herkese günaydın hanımlar gebelik planladığım İçin doktorum bana folbiol folik asiti verdi hergün düzenli içiyorum uzun vadeye yayarak yaklaşık 3 aydır içiyorum.Sizce nasıl, yeterli mi ? kullanan var mı ? Bu Topiğe biraz göz gezdirdim ama yazan var mı bilmiyorum, başka hangi takviyeleri alıp, kolay gebe kalmak İçin neler yapmam gerekiyor ? Mesela D vitamini veya omega gibi hangi marka iyisi vs bilmiyorum yardımcı olur musunuz.35 yaşındayım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…