Mart Ayı Bize UĞURLU Gelsin🌸Hamilelik İçin Dostlar Sohbeti🌸👼👼

hamile kaldıgım ay benimde hiç düşüş olmadı kademeli arttı sabit kaldıgı da oldu tablon umut verici 10. güne kadar düşüş olmazsa ben olumlu düşünüyorum tabi herşey nasip umarım güzel haberi alırız 😍🙏
Bebısm ben bu ateşi sevdım yalnız haberın olsun🥰
İnşallah hayırlısıyla dediğiniz gibi olur bana çok normal görünüyor çünkü 🙏🙏❤️😘🌺

evet canım sağol 2 hafta önce 8 bucuk haftalık bebeğimin kalp atışı durdu
seninle daha önce konuşmuştuk benimde hamileliğim boş gebelikle sonuclandıgı için ekimde 8 haftalık kürtaj oldum dr 3 ay korun demişti ama ilk adetten soonra korunmadım cünkü zaten cok zor hamile kalmıştım 3 ay gecti hala bekliyorum bende

Merhaba hanımlar, topik hayırlı olsun herkese uğur getirsin inşallah. Bu ay femara + ovitrella kullanmıştım fakat bugün regli oldum😭 bu ay doktora gitmeden kendim denemek istiyorum. Ovülasyonla takip edeceğim. Takviye olarak neler kullanıyorsunuz?
Elenatal 1 kullanıyordum 3 ay oldu bu ay değiştirmek istiyorum ne alabilirim?
Amh düşüklüğüm var arı sütü bal polen propolis karışımı ve sadece arı sütü aldım kullandınız mı hiç?
Neleri nasıl kullansam etkili olur? Yardımcı olur musunuz lütfen 😓😔

Yaaa😂yok ben ses etmıyorum cunku ayda bır gıdıyorum zaten,aradada onlar gelıyor aman idare ediveriyorum🥰benim kendı annem benı koltuktan kaldırmaz calısıyorum yoruluyorum dıye.oysakı bize biraz kıyamasalar bız kendımız zaten seve seve yaparız.işte malesef gercekten bızı sevmedıklerının kanıtı.Çocugumuz olunca ona odaklanırız zaten bunları dusunmeye vaktımız kalmaz😀Bende finans danısmanıyım kuzucum aksarayda yaşıyorum🥰
Valla bende yoğun çalışıyorum diye pek görmüyorum ama denk gelincede geliyo görümcem fena benim eşimde bilip lafını söylüyor ama kaynanam dengeyi kuramıyor kızıyla ben arasında 😂😂 bende çok kızıyorum da neyse 😂 onlar beni böyle yaptı durduk yere olmadım hiçbir şey durduk yere değildir (gelin atasözü)😂💃🏻 senin işinde yoğundur kuzum aksaaaray hmm birazcık uzaksın ama kalplerimiz bir❤️

Merhaba hanımlar, topik hayırlı olsun herkese uğur getirsin inşallah. Bu ay femara + ovitrella kullanmıştım fakat bugün regli oldum😭 bu ay doktora gitmeden kendim denemek istiyorum. Ovülasyonla takip edeceğim. Takviye olarak neler kullanıyorsunuz?
Elenatal 1 kullanıyordum 3 ay oldu bu ay değiştirmek istiyorum ne alabilirim?
Amh düşüklüğüm var arı sütü bal polen propolis karışımı ve sadece arı sütü aldım kullandınız mı hiç?
Neleri nasıl kullansam etkili olur? Yardımcı olur musunuz lütfen 😓

Valla bende yoğun çalışıyorum diye pek görmüyorum ama denk gelincede geliyo görümcem fena benim eşimde bilip lafını söylüyor ama kaynanam dengeyi kuramıyor kızıyla ben arasında 😂😂 bende çok kızıyorum da neyse 😂 onlar beni böyle yaptı durduk yere olmadım hiçbir şey durduk yere değildir (gelin atasözü)😂💃🏻 senin işinde yoğundur kuzum aksaaaray hmm birazcık uzaksın ama kalplerimiz bir❤️
Merhaba hanımlar 3 hafta önce kürtaj oldum ilk regli bekleyip martta gebelik planlicam inşallah Rabbim dualarımızı kabul etsin kucağımız boş kalmasın

seninle daha önce konuşmuştuk benimde hamileliğim boş gebelikle sonuclandıgı için ekimde 8 haftalık kürtaj oldum dr 3 ay korun demişti ama ilk adetten soonra korunmadım cünkü zaten cok zor hamile kalmıştım 3 ay gecti hala bekliyorum bende
benimde yine olmuycagını tahmin ediyorum aşılama veya tüp bebeğe ilerler diye düşünüyorum

Herkese merhaba çok güzel bir topik olmuş ellerinize sağlık. Bende çokça takip ediyorum ama pek yazamıyorum burası sıcak bir ortam olmuş.
Ben ikinci bebeği istiyorum Allah nasip ederse ilk çocuğum 1 buçuk senenin sonunda olmuştu eşimde varikosel sorunu vardı ameliyatın hemen sonrasında hamile kalmıştım. Şimdi de takviyelerle ilerlemek istiyorum hem kendime hem eşime. Keçiboynuzu kürü yapıyorum eşime. Bitter çikolata muz çiğ kabak çekirdeği sperm kalitesini ve sayısını artırmak için yediriyorum😄 kendim de avokado incir tüketmeye çalışıyorum.
Vitamin olarak burada da çok araştırdım eşim için impryl almayı düşünüyorum kendim için de infolic combi. Ama bu takviyeler konusunda hala biraz kararsızım

Herkese merhaba çok güzel bir topik olmuş ellerinize sağlık. Bende çokça takip ediyorum ama pek yazamıyorum burası sıcak bir ortam olmuş.
Ben ikinci bebeği istiyorum Allah nasip ederse ilk çocuğum 1 buçuk senenin sonunda olmuştu eşimde varikosel sorunu vardı ameliyatın hemen sonrasında hamile kalmıştım. Şimdi de takviyelerle ilerlemek istiyorum hem kendime hem eşime. Keçiboynuzu kürü yapıyorum eşime. Bitter çikolata muz çiğ kabak çekirdeği sperm kalitesini ve sayısını artırmak için yediriyorum😄 kendim de avokado incir tüketmeye çalışıyorum.
Vitamin olarak burada da çok araştırdım eşim için impryl almayı düşünüyorum kendim için de infolic combi. Ama bu takviyeler konusunda hala biraz kararsızım
canım merhaba benim de eşimde varikosel var değerleri biraz düşük ama çok fazla değil biz amaliyattan biraz korktuk bize doktor en az 6 ay ileri atar dedi bende yaş faktörü var 38 yaşındayım sen ne amaliyattan ne kadar sonra hamile kaldın kuzum bilgi verirmisin biraz eşimin değerleri sayı :39 milyon ileri hareket 15 morfoloji 3 çıktı

Varikosel ameliyatı olduktan hemen 1 ay sonra hamile kalmıştım. Hatta bizde çok şaşırdık o zaman çünkü doktor değerlerin düzelmesi 6 ay sürer çok bi beklentiniz olmasın demişti. Sanırım kafadan atmanın verdiği rahatlamayla da hamile kaldım😌😄 morfoloji 1 di bizim ileri hız düşüktü sayı ortalamaydı. Aradan 5 sene geçtiği için inan ki değerleri çok hatırlamıyorum genel olarak böyleydi. Değerler yükseldi mi yükselmedi mi onu bile bilmiyoruz çünkü hamilelikten sonra bir daha dr.a hiç gitmedik. Eğer eski raporları bulursam net değerleri paylaşırım canım letitbee letitbee

Benım adetım cok az ve resmen siyah 🙄🥹korkmalımıyım.kist belirtisimi bu bebekler? sevayd sevayd beyons beyons
Canım benim kistim olduğunda öyle oldu ama bu önemli değil bu adette sökülmesi önemli kistse bile
Adaçayı galan iç bence yürüyüşüde şimdiden yap ki sökülsün eğer kistse de
Yarın ki kanama göre bak ilk gün belirsizliği de olanilir. Benim kist olduğunda öyleydi küstim sökülmedi ama o ay.sovra ilaçla düştü sohraki ay. Aşılamadan sonraki adetim de öyle geldi ben yüne aynı korkuyla gittim doktora ama bu kez kist yoktu ilaçların etksidir dedi. Yani yoğun kanaman başlarsa hiç korkma bile

Varikosel ameliyatı olduktan hemen 1 ay sonra hamile kalmıştım. Hatta bizde çok şaşırdık o zaman çünkü doktor değerlerin düzelmesi 6 ay sürer çok bi beklentiniz olmasın demişti. Sanırım kafadan atmanın verdiği rahatlamayla da hamile kaldım😌😄 morfoloji 1 di bizim ileri hız düşüktü sayı ortalamaydı. Aradan 5 sene geçtiği için inan ki değerleri çok hatırlamıyorum genel olarak böyleydi. Değerler yükseldi mi yükselmedi mi onu bile bilmiyoruz çünkü hamilelikten sonra bir daha dr.a hiç gitmedik. Eğer eski raporları bulursam net değerleri paylaşırım canım letitbee letitbee
çok teşekkür ederim canım inşallah tekrar güzel haberler alırısn

X