Mart Ayı Bize UĞURLU Gelsin🌸Hamilelik İçin Dostlar Sohbeti🌸👼👼

Amin hepimiz inşallah çok güzel hayırlı haberler alırız. Şu an sizin ve eşinizin kullandığınız vitamin takviyesi var mı? Muhtemelen eşimin de değerleri çok iyi değil ve bende çok kararsızım. Çok fazla vitamin takviyesi çeşidi var ne alsak ne kullansak diye
yeni gördüm canım var evet ben vitamin olarak regenesis diye bi vitamin alıyorum eczacı öndermişti bana ben inofolic combi almak için gittim bunun daha iyi olduğunu söyledi eşimde hunnap keçiboynuzu pekmezi ve emodex diye bi takviye alıyor bunu da doktor önerdi en iyisi bu dedi 3 aydır kullanıyor ama henüz gebelik oluşmadı tekrar değerlerine baktıracağız martta canım

Kızlar bende Mart'ta gebelik planliyorum öncesinde gebeliğe hazırlık için tahlil yaptirip da kanı düşük çıkan var mi? Benim 9 çıktı da Mart'ta da planladığım için günde iki kez kan ilacı içiyorum ve sabahlari pekmez, d vitamini bide levotiron 25 mg. Umarim hamile kalana kadar yükselir. Ki sanirim bişey olmaz hamilelik sürecinde de kan ilacı içiliyor diye biliyorum. Ve sanki herkes gebelik öncesi tahlil yaptırıp mi hamile kalıyor illa ki kanı düşük olup hamile kalan olmuştur heralde. Bir şekilde hallolur.

Kızlar bende Mart'ta gebelik planliyorum öncesinde gebeliğe hazırlık için tahlil yaptirip da kanı düşük çıkan var mi? Benim 9 çıktı da Mart'ta da planladığım için günde iki kez kan ilacı içiyorum ve sabahlari pekmez, d vitamini bide levotiron 25 mg. Umarim hamile kalana kadar yükselir. Ki sanirim bişey olmaz hamilelik sürecinde de kan ilacı içiliyor diye biliyorum. Ve sanki herkes gebelik öncesi tahlil yaptırıp mi hamile kalıyor illa ki kanı düşük olup hamile kalan olmuştur heralde. Bir şekilde hallolur.
Merhaba canım benim bir arkadaşımın da kanı düşüktü gebelikle alakalı değil ama amaliyat olması gerekiyordu amaliyata almadılar kız sabah akşam bir yemek kaşığı normal üzüm pekmezinin içine bir kaç damla limon damlayıp yiyerek bir hafta içinde yükseltti doktorlar bile şaşırmışlardı limon çözünürlüğü artırdığı için çabuk etki edermiş dene istersen sende

Merhaba canım benim bir arkadaşımın da kanı düşüktü gebelikle alakalı değil ama amaliyat olması gerekiyordu amaliyata almadılar kız sabah akşam bir yemek kaşığı normal üzüm pekmezinin içine bir kaç damla limon damlayıp yiyerek bir hafta içinde yükseltti doktorlar bile şaşırmışlardı limon çözünürlüğü artırdığı için çabuk etki edermiş dene istersen sende
Evet bunu bende yapıyordum limon veya portakal c vitamini ile emilimi daha iyi oluyormuş tekrar deneyeyim teşekkürler canım.

Arkadaşlar ben hacamat yaptıracağım konusunda uzman bir kadın varmış benim bulunduğum ilde benim eşimde varikosel var ona da yapacak ovu. tarihine yakın zamanda ilişkiye girip öyle gelin dedi ikimize de uygulayacak bakalım inşallah güzel sonuçlar olur. kadın bizim hacamat bebeğimiz çok diyor :) umarım işe yarar

Ayy çok guzelll 🥰🥰hadi inşallah bebıs olsun yumosun ❤️🥰bu ay hergun meryem suresı dınlıyoruz ve saglıklı beslenıyoruz sende unutma bebegm avokado ve cevız hergun eksık etme👼😍yumurtlama olunca bılgı verırsın bızede
Tamam kuzucum hepsini yapmaya dikkat ederim tabikide haberde veririm 🥰

Arkadaşlar ben hacamat yaptıracağım konusunda uzman bir kadın varmış benim bulunduğum ilde benim eşimde varikosel var ona da yapacak ovu. tarihine yakın zamanda ilişkiye girip öyle gelin dedi ikimize de uygulayacak bakalım inşallah güzel sonuçlar olur. kadın bizim hacamat bebeğimiz çok diyor :) umarım işe yarar
Hacamati bende çok duydum canm genel sağlık icnde faydaliymis denenebilir aslnda

Gunaydın bıtanem reglım duzeldı masallah baya iyi söküldü.ben balık yagıma basladım bugun kuzum.Diğer seylere henuz baslamadım.🥰kandılın de mubarek olsun tüm dualarımız kabul olsun bebegm🌸
amin canım hepimizin kandili mübarek olsun bu güzel guünün hatrına rabbim bize bu ay sağlıklı güzel bir hamilelik nasip etsin 🙏🙏😍

X