Mart Ayı Bize UĞURLU Gelsin🌸Hamilelik İçin Dostlar Sohbeti🌸👼👼

Haklısın yavrumm inan bende çok istiyoeumm beraber olmayı allah nasip edecekk inşallahh çok amin❤️

allah gönlünüze göre versin inşallah ben çektirmedim özeldeki gerek gördü para almak için çünkğ 18 bin dedi devlete gittiğimde gerek yok hamile kalmakla ilgili bir sıkıntı mı yaşadın dedi bende hayır dedim 6 ay kadar olmazsa o zaman isterim dedi 😍
benim alınan tüpüm enfeksiyon içindeydi.kalan tüpte o şekildeyse tüp bebek bile tutmazmış bu yüzden rahim filmi çektirmem gerekiyor.zaten ilk tüp bebek denemem tutmadı.yaşımda 36 oldu

gecmiş olsun canım benimde bir düşüğüm var rabbim tez zamanda yerini doldursun İnş.🙏
Amin canım benim sanada geçmiş olsun ben olmazsa çok üzülmem 2 oğlum var ya kız olursa diye Rabbim şu mubarek 3ayların hürmetine isteyen herkesin kısmetini versin evlat çok başka birşey Rabbim bu duygudan mahrum etmesin kimseyi

Çatladı benim kuzum ya.. pazartesi bi akıntım oldu çatlamadıysa o gün çatladı akıntım yok çünkü şuan çok hatta yine değerlendirdim..

2. İhtimaal yaaa 3 ayda unutmuş olamazlar hahahahah😂😂😂
Benimde Perşembe çatladı. Kimyasal olduğum ay goguslerimde cok ağrı vardi simdi pek yok. Tutmadı mı acaba diyorum. Sizin gebelik olmusmuydu yakın zaman da.
Olumsuz dusunmeyin hayirlisiyla vardir insaallah🥰
Insallah canim. Belirti arıyorum ama yanlış yapıyorum oluruna bırakmam lazım aslında. Yumurtlamayi çok iyi hissedince meraklaniyorum işte. Bugün 8. Gün gogus sizlamasi dışında birsey yok. Geçen kasimda kimyasal gecirdim. O zaman gogus ağrım çoktu. Şimdi çok az tutmadı sanirim. Allahim hepimize nasip etsin tez zamanda. Pazar günü test yapayım diyom ama korkuyom

Kimyasal geçirdim canım maalesef🤷🏼‍♀️
Yaa üzüldüm olsun yeniden olur inşallah😍
Benimde Perşembe çatladı. Kimyasal olduğum ay goguslerimde cok ağrı vardi simdi pek yok. Tutmadı mı acaba diyorum. Sizin gebelik olmusmuydu yakın zaman da.

Insallah canim. Belirti arıyorum ama yanlış yapıyorum oluruna bırakmam lazım aslında. Yumurtlamayi çok iyi hissedince meraklaniyorum işte. Bugün 8. Gün gogus sizlamasi dışında birsey yok. Geçen kasimda kimyasal gecirdim. O zaman gogus ağrım çoktu. Şimdi çok az tutmadı sanirim. Allahim hepimize nasip etsin tez zamanda. Pazar günü test yapayım diyom ama korkuyom
Ekimde oldu dış gebelik geçirdim ben göğüslerimin yanları acıyordu birde üstleri boynuma doğru olan kısım kramplarım vardı

Kızlar benim testime yorum yapar mısınız? Ben hiç bir şey anlamadım dün yaptığım da ikinci çizgi silikti .Bu sabah baktığım da ise diğer çizgi gibi koyulaşmis ben dün yumirtladim mi yani

Eklentiler

• IMG_20240222_125219.jpg
    IMG_20240222_125219.jpg
    80,2 KB · Görüntüleme: 31
Kızlar benim testime yorum yapar mısınız? Ben hiç bir şey anlamadım dün yaptığım da ikinci çizgi silikti .Bu sabah baktığım da ise diğer çizgi gibi koyulaşmis ben dün yumirtladim mi yani
Yumurtlama başlıyor canm degerlendirmeler başla yarında yapmaya devam et pik devammi edecek silikleşecekmi

X