Mart Ayı Bize UĞURLU Gelsin🌸Hamilelik İçin Dostlar Sohbeti🌸👼👼

beyons beyons benısm sen jelle mı denemıstın hamiş oldugun ay? Bugun aklıma ne geldı acaba yetetlı ıslaklık olmuyor ondanmı yuzemıyo bu spermler😂😂hahahah
evet kuşum jel denemiştim ama önceki aylarda da denemiştim olmamıştı o ay sadece 1 kere kullanmıştım artık tesadüf mü yoksa etkisi varmı bilmiyorum zaten boş gebelik olunca kullanmaya korktum tabi olumlu sonuc alanda cok 🙏

Kusura bakma seni rahatsız ediyorum ama ben ilk yaptığım testte önce silikti diğer gün baktım biraz koyulasma olmuş testim de diğerleri daha soluk sanki acaba diyorum yumurtlamayı kaçirdim mı?
rica ederim canım ne demek döngünün kaçıncı günü yapmaya başladın testleri canım birde bu testler vücuttaki lh hormonunu ölçüyor lh hormunu yumurtlama günü pik oluyor yumurtlama günü dışında hafif koyulaşmalar diğer gün silikleşmeler olabilir bu vücuttaki lh hormonu dalgalı olduğu için öyle çıkıyor sen eğerki regl bittikten hemen sonra başladıysan kaçırmamışndır yapmaya devam et dediğim gibi böyle silik devam edip ertesi gün birden pik olabilir :)

Bende mart ayında adetim bitince rahim filmi çektiricem inşallah,daha önce rahim filmi çektirdim arkasından hamile kaldım dış gebelik oldu.sonra tüp bebek denedim kimyasal oldu.
bu adetimde tekrar rahim filmi çektirmek istiyorum ama korkuyorum ya,yaşım 36 1 kızım var 12 yaşında çok şükür
bende martta çektireceğim canım :)

rica ederim canım ne demek döngünün kaçıncı günü yapmaya başladın testleri canım birde bu testler vücuttaki lh hormonunu ölçüyor lh hormunu yumurtlama günü pik oluyor yumurtlama günü dışında hafif koyulaşmalar diğer gün silikleşmeler olabilir bu vücuttaki lh hormonu dalgalı olduğu için öyle çıkıyor sen eğerki regl bittikten hemen sonra başladıysan kaçırmamışndır yapmaya devam et dediğim gibi böyle silik devam edip ertesi gün birden pik olabilir :)
Çok saol canım ben adetim bittikten sonra 4. gün başladım yapmaya ilk defa yaptığım için çok fazla bilgi sahibi değilim o yüzden ilk öyle olunca acaba kaçırdım mı diye düşündüm 1 buçuk yıldır çocuk istediğim için her ay benim için çok değerli onun için dikkat etmeye çalışıyorum

Çok saol canım ben adetim bittikten sonra 4. gün başladım yapmaya ilk defa yaptığım için çok fazla bilgi sahibi değilim o yüzden ilk öyle olunca acaba kaçırdım mı diye düşündüm 1 buçuk yıldır çocuk istediğim için her ay benim için çok değerli onun için dikkat etmeye çalışıyorum
Kac gunde bir regl oluyorsun

anladım canım inşallah tez zaman da kavuşursun döngün kaç gün canım peki

Çok saol canım Allah gönlüne göre versin.Eşim varikoselden ameliyat oldu 15 gün sonra 3 ayı doluyor sperm testi vermeye gidecez
benim eşimde de var varikosel canım değerleri çok kötü çıkmadığı için doktor 5 6 ay bekleyelim olabilir gebelik demişti takviyeler vs verdi ama olmadı bizde martta tekrar gideceğiz

Kızlaaarr Niqu doğum yapmış ben daha önce de gebelik planlayanlar grubunu çok takip ettiğim için biliyorum. Niqu da çok zor süreçlerden geçti Rabbim hiç beklemediği zamanda tüp bebekten hemen sonra kendiliğinden hamile kalmayı nasip etti inşallah bizlere de nasip olur🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰
Aa yapmışmi ay ne güzel cok sevindim 🥰 inşallah bebekte kendide iyidir 🙏

X