Mart Ayı Bize UĞURLU Gelsin🌸Hamilelik İçin Dostlar Sohbeti🌸👼👼

Tam olarak nasıl uygulama yaptınız acaba
Ben 1 litre sute 1 demet maydanozu koyup bi 10 dakika kadar kaynattim sonra belime bi havlu yada etek sarip buharina. Oturdum dikkat et kendini yakma ama. Sonra direk vakit kaybetmeden iliskiye girdik. Yumurtlama gunu biraktim yaklasik uc dort kez bunu yaptim yumurtlamaya kadar. benden bayagi bir ilthap akmisti sonrasında bu şekilde o ay degil ama sonraki ay hamile kalmstim

Ben 1 litre sute 1 demet maydanozu koyup bi 10 dakika kadar kaynattim sonra belime bi havlu yada etek sarip buharina. Oturdum dikkat et kendini yakma ama. Sonra direk vakit kaybetmeden iliskiye girdik. Yumurtlama gunu biraktim yaklasik uc dort kez bunu yaptim yumurtlamaya kadar. benden bayagi bir ilthap akmisti sonrasında bu şekilde o ay degil ama sonraki ay hamile kalmstim
Benim bildiğim kadarıyla süt iltihabı daha da fazlalaştırıyor maydanoz ve su ile yapanlarda var ben öyle denedim

Merhaba. Bugün adetin 17. Günü. Geçen ay 5 Ocak gibi regldim. bu ay 4 şubatta regl oldum altı gün sürdü. Bugün ilk defa bu Ovulasyon testini yaptım bu ne Demek oluyor. Yumurtlama sonrası olabilir mi

Eklentiler

• IMG_1818.jpeg
    IMG_1818.jpeg
    69,1 KB · Görüntüleme: 27
Bildigim kadariyla sayi artmiyor ama kalitesinu arttirabilirsin ben hayit suyu + omega3 ve d vit aliyorm ibrahim saracoglunun incir havuc kurude var onuda yapabilirsin gelistirmek icin
İncir havuç kürünü kullanamam benim süt hormonum fazlaydı dostinex diye bı ilaç kullandım şimdi düştü incir kürü süt hormonunu yükseltiyor. Omega3 doktorunuz mu verdi yoksa siz mi aldınız

Benim bildiğim kadarıyla süt iltihabı daha da fazlalaştırıyor maydanoz ve su ile yapanlarda var ben öyle denedim
Ben sutle yaptim bilmiyorm bana iyi geldigini dusunuyorum normalde hic akintim olmazdi yapar yapmaz boyle bayagi bi ilthap akti sonrasinda bisey yok bilemedim tabi herkese hersey iyi gelmez

yok canım bekliyorum bende ama belirti aramıyorum daha erken diye ama senin bi belirtin varmı
Merhaba pek bir belirtim yok belim ağrıyor sadece. Ovulasyon testiyle anlamak icin ne zaman test yapmak lazim acaba..yukseliyormus ya. Bugün kayinvalideme temizliğe gittim yeni taşındı. Belim koptu. Yanaklarım al oldu😀

Başaaak dundende uykusuzummmmm bugun bı uykusuzlugu daha kaldırabılcezmııı sekermmm🤭😂 Basakbasak1 Basakbasak1
Ay ben yemeğe davet edildim daha oturuyoruz hiç yapamıcam eve gidince 😂 midem bulanıyor zaten anlamsız bir tokluk hissi var üstümde de 😂 sana kolaylarr gelsin yavruşumm😘
Gerçekten mi bnde kan vereyim ozaman 🙏
Yani umutlandırmak gibi olmasın sizi ama bir dene ❤️kuzum birde ovü yaptın mı belki geç yumurtlamışsındır ondan gecikmişsindir 😍

Günaydın canm önceden bende de olmazdı ne yumurtlama zamanı ne adet öncesi 2 3 aydır yumurtlamadan sonra ( gecen ay ovu yaptığım icin biliyorm) göğüslerde hassasiyet oluyor normal bir durummu anormal bir durummu onu bilememişim 😄
Benim 3.gebeligim de yumurtlamadan bir sure sonra gogus hassasiyeti baslamisti sonra artarak devam etti dolgunluk eklendi . Normalde adetlerimde gogus hassasiyeti olmuyordu o yuzden benim icin farkli bir belirti olmustu. Hakkinda hayirlisi olsun insaallah😍

Benim 3.gebeligim de yumurtlamadan bir sure sonra gogus hassasiyeti baslamisti sonra artarak devam etti dolgunluk eklendi . Normalde adetlerimde gogus hassasiyeti olmuyordu o yuzden benim icin farkli bir belirti olmustu. Hakkinda hayirlisi olsun insaallah😍
Amin canm hepimiz içn hayırlısı olsun benmde uzun zamandır olmuyordu geçen ay oldu hassasiyet lekelenme başlayınca geçti adet oldum bu ayda var bakalm hayırlısı 🥰

X