Mart Ayı Bize UĞURLU Gelsin🌸Hamilelik İçin Dostlar Sohbeti🌸👼👼

Kızlar yumurtası çatlaşmış olanlar sizde ağrı var mı şu an benim dün silik çıktı çatladı diye düşünüyorum ama ağrılar bugün daha çok arttı normal mı acaba
benim genelde adet ağrısı gibi ağrı oluyor şeffaf bir akıntı oluyor yumurta beyazı gibi o zaman çatalama olduğunun belirtisi o gün ve ondan sonraki günler değerlendirilmeli

freely kaset iyi cıkıyor diye biliyorum canım gerci ben seninde yumurtlamanın oldugunu düşünüyorum ama testin fazlaysa sende bize eşlık edersin
Evet iyi aslında ama hep dışı maviydi benim kullandıklarımın beyaz olunca bi kuşkulandım erken gebelikte ne kullanıyorsun kuzum ? Valla bana olan oldu değerlendirdim hepsini ne çıkarsa bahtıma akıntım var ama az var şimdilik.. test batağına düşmeden bu ayı atlatmak istiyorum

Evet devlet karşılıyor valla doktor iç dedi bende içiyorum folik asit değerim de düşük değil aslında ama bilemedim tahlile gitcektim tekrar sorayim bırak derse başka folik başlayım dozu yüksekse
Evet folbiol çok çok yüksek. Folik asit eksikliğine bağlı megaloblastik için verilir genelde. Şöyle düşünün normal bir insanın günde 0,04 mg alması lazım folbiol 5 mg. Folik asitin fazlası da bebekler için yararlı değil hiç. Doktorlar ezbere bunu yazıp veriyorlar. Siz kendiniz sorun bence bir Doktor özellikle folik asite bağlı bir problem görmedikçe günde 1 mgden fazla alınması tavsiye edilmiyor. Benim doktorum çok güzel anlatmıştı bunu.

Ayy ben galiba ovu yapamicam bu ay korunmayi bırakınca hemen olmayabiliyormus akışına birakicamm yoksa stres olurum
Döngüye göre yumurtlama günü nasıl hesaplanıyor 26 gün benim kaçıncı gün yumurtlama oluyor 14. Gün galiba 12-14-18 şeklinde mi degerlendirmeliyim ki

benim genelde adet ağrısı gibi ağrı oluyor şeffaf bir akıntı oluyor yumurta beyazı gibi o zaman çatalama olduğunun belirtisi o gün ve ondan sonraki günler değerlendirilmeli
Pazar günü ovulasyon testim pikti dün baya silikti pazar degerlendirdik ve dün değerlendirdik şimdi ağrı olunca madem öyle bugün de değerlendiririz

Kızlar folık asıt olayına cok takılmayın bence.ben bır yıldır haftada 3-4 adet folbıol ıcıyorum folık asıtım en fazla 15 cıktı sımdıye kadar.doktorunuz ne dıyosa ona uymak gerek ebnce.bı arkadasım her allahın gunu 5 ay folbıol aldı hamıleyken herhangı bır sorun olmadı.fazlası ıdrarla atılıyor zaten.seçenek çok markalarda,seçim şansımız bol.hepsı faydalı sonucta.spekülatif bi konu bu,her drun tercıhı farklı,bence hepsı aynı yola cıkıyor.folbıol alanlar haftanın hergunu deılde ıkı gunde bır alabılır mesela.çözüm bu.herkese saglıklı bebekler dılıyorum Mercan0652

Valla öncesi de diyorlar 12. Gün yumurtlama senin o yüzden 10-12-14 diye gitmen gerekmez mi Bu arada ben de korunmayı bıraktım Aralık'ta olmadı ama olmayacak diye bir şey yok arkadaşımda ilk ayda oldu şimdi 6 aylık hamiş olumlu enerji

Canm 26 günde oluyorsan 14 çıkar 12. Gün yumurtlama oluyor diyor doktorlar tabi illa 12. Gün olmayabilir 11. Günde olabilir 13. Günde

Ben varım benimde 16sında çatladı yumurtam. Bende 12,13,15,17 değerlendirdim daha önce hep hergün ilişki olurdu bu sefer gün aşırı deneyelim dedim bakalım görecez. Belirti falan varmı canım sende

İçimden gelen herşeyi yapmışımdır kocam başına buyruksun diye bana kızar yürü be karşimmm kim tutar seni
Bugunude degerlendırıp dınlenmeye gececegım bırazaksama iyi bi yemek yapmam lazım enerji verıcıyaa dün bu ılıskı sonrası kocası ayaklarını havaya kaldırıp sallayan kızı okudummben desem öyle bişey ne lıbıdo kalır bızımkınde ne bısıy hahahah

Merhaba kızlar biliyorsunuz ki bu ay kimyasal geçirdim reglim bitti döngümün 12. Günündeyim yumurtlama belirtilerim var kimyasaldan sonra hemen gebelik olur mu tekrardan?

Ben onu evvelsi gün bacaklarımı dikip yatarken söyledim beni sallamadın diye zaten adam bacak dikmeme bile hayret ediyorken kahkaha attı iyi yaparsın kuzum içinden geliyorsa doğrudur buna inanırımbenim içinden gelmiyo bugün o ayrı

Tabi canım illaki olacaktir ben stres yapmamak için bir ovusuz deneyim dedim bilemedim belki de yaparim. Aynen 10-12-14 olabilir ben çok anlamadim o işlerden bu ay gecikmişti bide değişmiş de olabilir ama

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…