Mart Ayı Bize UĞURLU Gelsin🌸Hamilelik İçin Dostlar Sohbeti🌸👼👼

Evet iyi aslında ama hep dışı maviydi benim kullandıklarımın beyaz olunca bi kuşkulandım 😂 erken gebelikte ne kullanıyorsun kuzum ? Valla bana olan oldu değerlendirdim hepsini ne çıkarsa bahtıma😂😂 akıntım var ama az var şimdilik.. test batağına düşmeden bu ayı atlatmak istiyorum😂
ben hep kaset kullanıyorum canım erken gebelik çok yanıltıyor ya

10.günden başlıyorum 12. güne kadar yoksa yoktur diye yapmıyorum artık ay benim yaşımda var 37 giriyorum 🤦‍♀️ okul iş güç karıyer derken 35 te anca evlendim 😂
Ne kadar geç o kadar iyi diyorum ben 😂😂😂 28de evlendim ama olsun🙈 iyi olmuş kendi ayakları üzerinde duran her kadın güzeldir🌸 e bende öyle yapayım madem almayayım erken gebelikkk madem

Ne kadar geç o kadar iyi diyorum ben 😂😂😂 28de evlendim ama olsun🙈 iyi olmuş kendi ayakları üzerinde duran her kadın güzeldir🌸 e bende öyle yapayım madem almayayım erken gebelikkk madem
bende öyle düşünüyorum kendi ayakları üzerinde duran kadın mınnetsiz ve güçlüdür en azından herşeye bogun egmez o yüzdende hep cevremde ki bayanlara mutlaka okuyun iş güç sahibi olun evlilik her türlü isteyince zaten olur 🙏 evet canım boşver erken gebeliği kaset kullan zaten onda cıkarsa diğerlerinide deneriz 😁

Günaydın can kızlar , belki bilmeyenler yeni katılanlar ve ovulasyon testi kullanmayanlar olabilir diye paylaşmak istedim. Ovulasyon testi adet bittiğinden itibaren idrarla aynı gebelik testi gibi yapılıyor ve T çizgisinin C çizgisine denk ya da ondan daha koyu olması yumurtlama olduğunu gösteriyor( fotodaki en alt test yani adetin 11. Gününe denk geldi benimki bu ay) bunu gördükten sonra bir kaç gün daha koyu kalabilir veya hemen ertesi gün silikleşmeye başlayabilir yapacağınız testler, o da yumurtanın çatlamış olduğunu gösteriyor..
Pik olmadan 1/2 gün öncesinden başlayıp, pik gördüğünüz günü , silikleştiği günü ve 1/2 gün sonrasını değerlendirmekte gebelik şansımızı artıyor. Hepimize bol şanslar olsun 🌷🤲🌷

Eklentiler

• IMG_2584.jpeg
    IMG_2584.jpeg
    90,9 KB · Görüntüleme: 46
bende öyle düşünüyorum kendi ayakları üzerinde duran kadın mınnetsiz ve güçlüdür en azından herşeye bogun egmez o yüzdende hep cevremde ki bayanlara mutlaka okuyun iş güç sahibi olun evlilik her türlü isteyince zaten olur 🙏 evet canım boşver erken gebeliği kaset kullan zaten onda cıkarsa diğerlerinide deneriz 😁
Buna kesınlıkle katılıyorum.kendı aılemın durumu ıyı,eşimin aılesının durumu ektra ıyı ama asla ne kımseden para alırım ne kımseyı hayatıma müdahale ettiririm.Allaha bınlerce şükür karıyerımı 10 yılımı vererek çabalayarak sınavlar egıtımler tek tek emek vererek sağladım.Yarın bırgun basıma olumsuz bırsey gelse kendımı ıdame ettırebılırım.O yuzden kesınlıkle çalısmak çok onemlı dıye dusunuyorum.Hergun yemegımıde yaparım evımıde duzenlerım ama işimide önemserim.Tüm emekçi kadınlara selam olsun öyleyse🥰🤗🌸

Bende öyle valla evlenip napıcaksınız diyorum 😂😂dış gebelik olduğundan biraz tırsıyorum ben farkettiğim gibi kandan takip etmem lazım

Yani hiç adet olacakmış gibi hissetmiyorum baş dönmelerim arttı onu da kan değerlerine veriyorum hemen umutlanıp üzülmemek için 🥰🥹
canım bence yapmalısın yaa ben bile sabırısızlandım senin adına acebalarda bekleyeceğine test yapıp var mı yokmu onu bilirsin varsa ne güzell olur yoksa da diğer aya yeni umutlarr :)

Kızlar ya benimde regl e 9 10 gün var daha bi an evvel gelsin istiyorum çünkü biz martta yeni adımlar atacaz eşim varikoselden amaliyat olacak ben hsg çektirmek istiyorum bu ayda da hiç umudum yok açıkçası çünkü tam yumurtlama döneminde ateşli bi rahatsızlık yaşadım 2 3 gün boyunca ağı kesiciler içtim sürekli :KK43: hayatım boyunca regl günümün gelmesini bu kadar 4 gözle bekleyeceğimi hayatta düşünmezdim

X