Mart Ayı Bize UĞURLU Gelsin🌸Hamilelik İçin Dostlar Sohbeti🌸👼👼

Kotu olmus baya ortak bir nokta da bulusursunuz insaallah.. her gun olmasi zor geliyordur belki de iki gun ya da uc gun arayla deneseniz daha iyi olabilir
İnan sıkıldım ya, biraz insan eşine yardım eder, yardımı geçtim azıcık ilgi gösterir, kafanı kaldır da azıcık bı sarıl bı öp yok ancak kanepede yatıyor. Bu ara bir de kardeşinin tayini çıktı gelecek hafta yıllık iznini alıp onunla ilgilenecekmis bana diyor ki bir kaç gün annenlerde kalın çocukla. Annen baban sağ çok şükür onlar halledebilir ama yok kendi koşacak. Haftasonu bir günümüz var beraber gecirebilecegimiz benle geçir o gününü de, süt almaya gidecekmiş annesi babası onlarla çıktı bahçeye gitti sürat astım 1 saate kadar gelirim kahve içeriz beraber dedi akşama kadar gelmedi. Bu ne ya çocuğu tek başıma yapacam sanki

hanımlar merhaba ben aslıında eylül ayı annelerindeydim ama geçen hafta 7 haftalık bebeğimin kalbi durdu işlem yapıldı ben şeyi merak ediyorum kürtajdan ne kadar süre sonra hamile kalınıyor bazı yazılarda okudum daha kolay oluyormuş asanırım işlemden sonra gebelik ama yine aynı şeyleri yaşarım diye de korkmuyor değilim

Ayy evet yaa ben de 3 mart sonrasi yogun mesaiyi dusundugum icin suan hiic orali olmuyorum rahat rahat dinlen diyorum icimden adet sonrasi cook isimiz var insaallah tabi o daha farkinda degil ama olsun
ya biz diyoruz da onlar yıne kendi bildikleri gibi yapıyorlar bizimki yine akşam ay cok yorgunum yok çok yogundu bugün başım agrıyor duramıyorum yemekten sonra hop uyumaya ay yıne bu ayım çöp oldu sanki

biz senle aynı gidiyorduk benim yumurta oldu bitti bile senin hala nasıl uzayan akıntın oldu ay test te kullanmıyorsunki bakalım bilemedim sen bol bol ilişki yap en iyisi hangisi tutarsa
Benim yumurtalar ocak ve şubatta şaştı ocaktada 19.Gün doktor çatlamak üzere demişti dün akşam bir ekşın yaşandı bu akşamı hiç bilmiyorum sabah duş aldığım için üşeniyorum haftaiçi bu işlere ki muhtemelen çatladı sadece bi dolgunluk var şuan buna göre bat 5 mart diyor uygulama

umarım gol olmuştur hadi hayırlısı bakalım benimde bat 1 mart görünüyor

canım cok gecmiş olsun bende kürtaj olalı 4 ay oldu sade ilk adeti bekledim sonrası hiç korunmadım hala bekliyorum yani aslında biraz herkesin vucut yapısı kimisi hiç adet görmeden hamile kalıyor kimisi 2 ay veya 6 ay gecen bir arkadaşımız tam kürtajdan sonra bir yılı bitmek üzere iken hamile kaldı yani belli olmuyor herşeyin hayırlısı

Çok geçmiş olsun canım rabbim bir daha yaşatmasın. Hayırlı sağlıklı bebeklerimiz olsun bende dış gebelik geçirdim kürtaj ve iğne oldum benim doktorum 3 ay diyoruz kürtaj sonrası dedi bu ay bıraktım bende daha korunmayı gerçi benimkinde iğnede var doktorun sanki daha iyi bilgi verir bununla ilgili

Çok takma kafanı,sen üzerine düştükçe o geri çekilir.ilgilensin kardeşiyle fln köye mi gidiyor gitsin sende arkadaslarınla buluş,onu çok takmadıgında peşinden gelecektir.çocuk istiyormu birde oturun konuşun.anladıgım kadarıyla bır evladın var,eşinin fikri ne oda önemli.erkekler biraz odun ve gizli stresliler yaradılısımız farklı malesefçokta şeeyetmemek lazım

Hayırlısı kuzum sen benden daha önce öğreneceksin inşallah hayırlısıyla olursa geri sayıma senden başlayacağız belli oldu öncesinde test yapmayı düşünüyormusun
Ben ayın bırınde adet olurum dıye dusunuyorum.luteal hep 12 gun suruyor bende çünkü.bu sefer dişimi sıkıp bekliycem test yapmıycam,ayın 1 inde gögüs hassasıyetım gecmemıs olursa sabah patlatırım testı beyons

Hayırlısı kuzum sen benden daha önce öğreneceksin inşallah hayırlısıyla olursa geri sayıma senden başlayacağız belli oldu öncesinde test yapmayı düşünüyormusun
ben beklerim sizi kuşum şuan imagination forever yumurtlamayı gördü o bana daha yakın oluyor beraber yaparız testi aramızda 2 gün var

öncesinde dayanırmıyız ki haftaya perşembe yaparız ya

Merhaba canım evet 9 şubat pik olmuş evet son testin daha koyu ama bu idrarın seyrekliği falan etkiliyor yani son testin pik değil lh hormunu dalgalı oldu için bazen koyu olabilir bozuk değil yani testler

ben beklerim sizi kuşum şuan imagination forever yumurtlamayı gördü o bana daha yakın oluyor beraber yaparız testi aramızda 2 gün var
Ayy bugun ovulasyon testımı evde unutmusum iş yerındekı stok bitmiş ancak aksam yapabılcem.ama benım yumosta catladı bence.akıntı kesildi.ya benım kasıklarımda özellikle böyle dik durunca aylardır bi agrı oluyor,hep ama korunmasız ılıskı neden oluyor sanırım bu duruma,sürekli bi rahatsızlık var yumurtalıkların orda.oluyomu sızdede bebişim

aslında döngüne göre çok erken yumurtlamışsın canım bu testlere göre bat günün 29 şubat olmaması lazım aslında erkene çekebilir çünkü yumurtlamadan 14 15 16 gün içerisinde regl gelir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…