Mart Ayı Bize UĞURLU Gelsin🌸Hamilelik İçin Dostlar Sohbeti🌸👼👼

Eşimin Sprem testinden anlayan birileri var mı arkadaşlar ?? Yabancı yazıyor hepsi anlamadım 🙏🥹 doktorumun asistanı normal dedi herşey de içim rahat etsin istiyorum

Eklentiler

• IMG_5252.jpeg
    IMG_5252.jpeg
    155,9 KB · Görüntüleme: 37
Yok ben daha adetimi duzenlemeye calisiyorum😩 en geride benim heralde🧐
Ama guzel bir gelisme oldu ben hormon ilacini 12 mart yani doktor kontrolune kadar kullanicam saniyordum ilac bir aylikmis😍 yani 3 mart da ilac bitiyor🥳 hemen adet olursam 9 gun sonra baslasin calismalar💃🏻 insaallah tabi🤭 planlar planlar🥹
Hormon ilacı kullanirken daha çabuk hamile kalırsın ki doktor öyle demişti bende kullanıyorum hamileyken de devam etmek gerekiyormuş zaten yoksa düşme tehlikesi oluyor. Tiroid icin diyorum ben tabi tsh yüksekliği yani diğerlerini bilemiyorum

Hormon ilacı kullanirken daha çabuk hamile kalırsın ki doktor öyle demişti bende kullanıyorum hamileyken de devam etmek gerekiyormuş zaten yoksa düşme tehlikesi oluyor. Tiroid icin diyorum ben tabi tsh yüksekliği yani diğerlerini bilemiyorum
Evet tiroid ilaclari o sekilde oluyormus. Benim kullandigim bir cesit dogum kontrol hapi adetimi duzenlemek icin verdi

Hadi yaa kotu olmus🥺
Sorma kuzum😏 artık bu akşama inşallah😂
Genelde önemli günlerde o misafirler illa gelir 😀
Ahahahah aynısı bizde de oldu valla ben de üzgünüm bu kadar denk gelmesi geçen gece de birlikte konuşuyorduk😂
Bu akşam güzel bir doğum günü kutlaması ile telafi edilir ama dün akşam da önemliydi artık 2 gün değerlendircem napalım😂 tutacak oldu mu tutuyor ama işte bizimki ihtimallere bırakmamak işi sağlama almak😂😂😂

Sorma kuzum😏 artık bu akşama inşallah😂

Bu akşam güzel bir doğum günü kutlaması ile telafi edilir ama dün akşam da önemliydi artık 2 gün değerlendircem napalım😂 tutacak oldu mu tutuyor ama işte bizimki ihtimallere bırakmamak işi sağlama almak😂😂😂
Insaallah guzel haberleri bekliyoruz🌸

X