Mart Ayı Bize UĞURLU Gelsin🌸Hamilelik İçin Dostlar Sohbeti🌸👼👼

Tmm öyle zaten Pik dediğim yumurtlamanın olacağını gösteriyor ovulasyonda çift çizgi yada t çizgisinin c den koyu olmasi bugunleri iliski olarak değerlendireceksin canım
Evet bende öyle biliyorum tamamdir teşekkürler canm. bi regl olup bitseydim bende ovu başlayacaktım gecikti bu sefer ilaclardan galiba söktürücü biseyler içeyim bari😅

Kızlar, kendimi ne zamandır karnımda ki ufak sizidan dolayı hamile sanıyordum, dün regl günümdü olmayınca ve öncesinde de lekelenmem olmayınca kesin hamileyim diye düşündüm ama bugün lekelenmem başladı yarın öbür gün de regl olurum hamile değilim yani 😢🥲 . Korunmayı bıraktığımız ilk ay bu ay aslında ama ne bileyim çok istiyorum galiba o yüzden bu kadar heveslendim

Goood morniiiing kızlarım😍 bugün reglim bitti süt maydonoz yapacağım inşallah bugün ☺️ duştan sonra mı yapayım sizce ? Yaptıktan sonra ilişkiye girmesekte oluyor dimi ?
Canm valla onunla ilgili çok rivayetler var 😁 bahardan hemen sonra degerlendirme yapın soyleyende var üç gün buhar yapıp sonra degerlendirin diyende var 🤭

Basakbasak1 Basakbasak1 ya senin de öğretmen olduğunu görünce profiline baktım, sen benden 1 gün 1 yıl büyüksün 😂😂
30 yokum ama 29 varım😀😀😀 başak burçları olarak ne çektik beee (öğretmenlikten)😀

Canm valla onunla ilgili çok rivayetler var 😁 bahardan hemen sonra degerlendirme yapın soyleyende var üç gün buhar yapıp sonra degerlendirin diyende var 🤭
kocamlaa sinan çetinle film gibi buluşacaktım😀😀 hemen bittiği gibi yapmıyoruzda yarın yaparız diye düşünmüştüm bugün yarında maydonoz kürü yapıcaktım ay bilemedim şuan😀

30 yokum ama 29 varım😀😀😀 başak burçları olarak ne çektik beee (öğretmenlikten)😀

kocamlaa sinan çetinle film gibi buluşacaktım😀😀 hemen bittiği gibi yapmıyoruzda yarın yaparız diye düşünmüştüm bugün yarında maydonoz kürü yapıcaktım ay bilemedim şuan😀
😅😅😅 burda yapan bir arkads vardı sanki hatta yaptıktan sonraki ay hamile kalmış o nasıl yaptiki acaba

YAa özel okulda zor olur ya cidden az paraya kölelik resmen Allah kolaylık versin 😫
Kesinlikle kölelik 7 senedir yaptığım gemileri yaktım inşallah😀 haziranda elveda diyeceğim😍
😅😅😅 burda yapan bir arkads vardı sanki hatta yaptıktan sonraki ay hamile kalmış o nasıl yaptiki acaba
yazan oldu evet ekran almıştım ama şöyle yazıyo

Eklentiler

• IMG_5180.png
    IMG_5180.png
    240,3 KB · Görüntüleme: 41
7 sene de baya varmış ya atanmayı düşünmedin mi hiiç. Hadi bakalim inşallah kurtul bu çileden 😂 hamile misin şuan yoksa çalışma asamasi mi .D
O zman değerlendirme olmadan önce buhar 😁
Ben dış gebelik geçirdim ekimde hsg dedi özeldeki doktorum 18 bin istedi sonra istanbulda 5500 e çekilirken tabi bi doktorla orda çekinip siz değerlendirirmisiniz dediğimde başka yerde çekineceksen hiç çekinme dedi sağolsun bende sinirlendim para için istediğine korunma vs sormadım 😀😀😀sonra dedim ki ben devlete bi gidiyim o da hiç gerek yok dedi herşeyin temiz hamile kalmakla ilgili sorun mu yaşıyorsun dedi bende hayır 1.5 ayda hamile kaldım dedim 6 ay kadar olmazsa o zaman hsg deriz dedi 🥰 şubat martta bırak dedi benimde bugün reglim bitti ve bırakıcam süt maydonoz buharı ilgimi çekti o yüzden denemekte fayda var diye düşündüm😍 önlisans mezunuyum kuzum ben atanmam çokkkk zor 🥹 sen hamilemisin deniyormusunnn ☺️

Ben dış gebelik geçirdim ekimde hsg dedi özeldeki doktorum 18 bin istedi sonra istanbulda 5500 e çekilirken tabi bi doktorla orda çekinip siz değerlendirirmisiniz dediğimde başka yerde çekineceksen hiç çekinme dedi sağolsun bende sinirlendim para için istediğine korunma vs sormadım 😀😀😀sonra dedim ki ben devlete bi gidiyim o da hiç gerek yok dedi herşeyin temiz hamile kalmakla ilgili sorun mu yaşıyorsun dedi bende hayır 1.5 ayda hamile kaldım dedim 6 ay kadar olmazsa o zaman hsg deriz dedi 🥰 şubat martta bırak dedi benimde bugün reglim bitti ve bırakıcam süt maydonoz buharı ilgimi çekti o yüzden denemekte fayda var diye düşündüm😍 önlisans mezunuyum kuzum ben atanmam çokkkk zor 🥹 sen hamilemisin deniyormusunnn ☺️
Gerçekten para içinmiş 🙄 ben başka yerde çekilmiştim doktorum bakmıştı denemekten canm bakalm e bende deneyeyim o zman 😁

X