Mart Ayı Bize UĞURLU Gelsin🌸Hamilelik İçin Dostlar Sohbeti🌸👼👼

Ben dış gebelik geçirdim ekimde hsg dedi özeldeki doktorum 18 bin istedi sonra istanbulda 5500 e çekilirken tabi bi doktorla orda çekinip siz değerlendirirmisiniz dediğimde başka yerde çekineceksen hiç çekinme dedi sağolsun bende sinirlendim para için istediğine korunma vs sormadım 😀😀😀sonra dedim ki ben devlete bi gidiyim o da hiç gerek yok dedi herşeyin temiz hamile kalmakla ilgili sorun mu yaşıyorsun dedi bende hayır 1.5 ayda hamile kaldım dedim 6 ay kadar olmazsa o zaman hsg deriz dedi 🥰 şubat martta bırak dedi benimde bugün reglim bitti ve bırakıcam süt maydonoz buharı ilgimi çekti o yüzden denemekte fayda var diye düşündüm😍 önlisans mezunuyum kuzum ben atanmam çokkkk zor 🥹 sen hamilemisin deniyormusunnn ☺️
Anladimm canm hakkında hayırlısı olsun 💋
Biz korunuyorduk Mart'ta planladigimiz için sigorta yaptırdık işte reglimi bekliyorum ondan sonra ovulasyona baslayacagim reglm de gecikti ilaçlardan sanırım bi an önce başlasa bitse de biz de başlasak 😸

P.tesi bitecek canm :)
Ay arka arkayayız süper oldu bu destek motive gırla geçecek bu ay😍
Anladimm canm hakkında hayırlısı olsun 💋
Biz korunuyorduk Mart'ta planladigimiz için sigorta yaptırdık işte reglimi bekliyorum ondan sonra ovulasyona baslayacagim reglm de gecikti ilaçlardan sanırım bi an önce başlasa bitse de biz de başlasak 😸
Senin içinde öyle canım benim😍 ooh süper yokmu kasım anneleri grubunda da beraber olmamız süper olacak inşşallllah🌸

Kızçeler nasılsınız. Regl olmam gerekiyordu 2 gündür ara sıra peçeteye silince afedersiniz kahverengi leke geliyor devamı gelmedi test negatif
Kuzumm yerlesme olmasın😻 yarın bıdaha yap bi test regl olmazsan🥰bak bu ay goreceksın sana karsıda ıcımde cok olumlu hısler var😊👼çok güzel şeyler olacak bu ay ben hıssedıyorum😻

Kuzumm yerlesme olmasın😻 yarın bıdaha yap bi test regl olmazsan🥰bak bu ay goreceksın sana karsıda ıcımde cok olumlu hısler var😊👼çok güzel şeyler olacak bu ay ben hıssedıyorum😻

Senin yorumunu severim. Vallahi kendime dua ederken hepinize ediyorum Rabbım sağlıkla hepimize nasip etsin. Yerleşme daha önce olması gerekmiyor muydi canım regl günüm tam gelen giden yok kahve akıntı geldi sadece dünden beri.

Geçen hafta bir doğum gunundeydim. Yengemin kiz kardeşinin kızı var 3 yaşında. Allah im nasil da tatlı bir kız böyle akıllı kafayı yiyorum o yaşta o olgunluğuna. Annesi afedersiniz değişik yaşı da küçük eroinman kocasından boşanmış ama kadın da afedersiniz bıraktı gitti nerede belli değil bazen sosyal medyadan bakiyorlarmjs sürekli başka adamlarla değişik mekanlarla kızı bırakmış bunlara gitti. Allah im diyorum ya şu kız benim olsaydı ya da başka çok isteyenin. Ya da verseler keşke buyutsem diyorum ama eşim sıcak bakmıyor babası değişik bir tip. Allah im anne olmayi hakedecek çocuğunu sarıp sarmalayacak çocuğun günahına girmeyecek herkese anne olmayı nasip etsin inşallah 🥰

Oo süpermis good good 😸 merak ettim siz de mi tatili uzatmak için marta denk getirmeye çalışiyorsunuz hamileliği çünkü bizim izinler sıkıntı ya malum çok az 😂
Ya yok hocam, aslında en mantıklısı temmuzda hamile kalmak oluyor da ben uzatmayalım diye denemeye başladım 😂 yoksa temmuzda hamile kalınca doğum nisana denk geliyor 3 ay da doğum izni eylüle çocuk 6 7 aylık oluyor ama nasip işte bakalım 🤗

30 yokum ama 29 varım😀😀😀 başak burçları olarak ne çektik beee (öğretmenlikten)😀

kocamlaa sinan çetinle film gibi buluşacaktım😀😀 hemen bittiği gibi yapmıyoruzda yarın yaparız diye düşünmüştüm bugün yarında maydonoz kürü yapıcaktım ay bilemedim şuan😀
Yaa sorma hocaam başak burcu öğretmen olmak çok zor mükemmelliyetçilik, ayrıntıcılık, eleştirel olmak inanılmaz yoruyor. Senin branşın ne?

Kızçeler nasılsınız. Regl olmam gerekiyordu 2 gündür ara sıra peçeteye silince afedersiniz kahverengi leke geliyor devamı gelmedi test negatif
Canım benimde dün regl olmam gerekiyordu, olmadım, bugün kahverengi lekelenmem oldu cokkkkkkkk az (parmağımın ucu kadar🤭😂) hala silince çok hafif var ama bilemedim bi diyorum yerleşme kanaması olabilir mi diye. Ben regl olmadan önce mutlaka 2-3 gün lekelenmem olur acaba o mu diye şimdilik bekliyorum bakalım, testler negatif. Erken gebelik testi yapamadım normal testte negatif çıktı sonuç. Bilmiyorum

Canım benimde dün regl olmam gerekiyordu, olmadım, bugün kahverengi lekelenmem oldu cokkkkkkkk az (parmağımın ucu kadar🤭😂) hala silince çok hafif var ama bilemedim bi diyorum yerleşme kanaması olabilir mi diye. Ben regl olmadan önce mutlaka 2-3 gün lekelenmem olur acaba o mu diye şimdilik bekliyorum bakalım, testler negatif. Erken gebelik testi yapamadım normal testte negatif çıktı sonuç. Bilmiyorum
Canım benim kahve gelirse mutlaka o gün olurdum. Şaşırdım inşallah ikimizinkide yerlesmedir

Kızlar elim ayağım titriyor nolur bakin 3 dk içinde çıktı

Eklentiler

• 20240210_215714.jpg
    20240210_215714.jpg
    61,1 KB · Görüntüleme: 57
Ya yok hocam, aslında en mantıklısı temmuzda hamile kalmak oluyor da ben uzatmayalım diye denemeye başladım 😂 yoksa temmuzda hamile kalınca doğum nisana denk geliyor 3 ay da doğum izni eylüle çocuk 6 7 aylık oluyor ama nasip işte bakalım 🤗
Aynen doğru dedin ama çok uzatmaya gelmez yaş da geçiyor zaten bu zamana kadar zor bekledim az dur hele inşallah hemen olur da hepimizin 😸

Canım benim kahve gelirse mutlaka o gün olurdum. Şaşırdım inşallah ikimizinkide yerlesmedir
Bilmiyorum, sadece şu anda rahimin denk geldiği bölümünde ağrı var birde şişkinlik, ne bileyim bekleyip göreceğiz 🥰. İnşallah yerlesmedir, aman sağlıklı olsunlar da önemli olan o,diğer ay olsun gerekirse ama sağlıklı olsunlar 🥰

X