Mart Ayı Bize UĞURLU Gelsin🌸Hamilelik İçin Dostlar Sohbeti🌸👼👼

Doktor rahim duvarinda diye soylemisti ama miyomlar hakkinda cok bilgim olmadigi icin o an ayrinti soramadim yeri ve boyutu onemliymis sanirim.Ocak ayi nerdeyse tamamen kanama ile gecti subat ayinda hormon ilaci kullandim oylelikle kesildi. Subatta gittigim de Doktor miyomu cok onemsememisti o daha cok kurtaj sonrasi adet duzensizligi gibi dusunuyordu birde son kontrolde kanama vs. yoktu sonradan basladi bakalim takip edicez artik. Tesekkur ederim canim senin miyomun nerde? Rahatsizlik veriyor mu? Kanama olmamasi iyiymis
Benimde rahim duvarı ile dışına yakın dedi intramural miyom olarak geçiyor dr rahim içinde olmayan miyonlarda genelde bi sıkıntı olmuyor gebeligede engel değil demişti inan dr gidinceye kadar da hiç bilmiyordum ne agrım adet dışında kanamam olmuştu şükür kurtajdan sonra da bi sıkıntı yaşamadım seninde büyük ihtimalle kurtajdan dolayı olmuş olabilir yine bi dr görün canım ne olur ne olmaz

Benimde rahim duvarı ile dışına yakın dedi intramural miyom olarak geçiyor dr rahim içinde olmayan miyonlarda genelde bi sıkıntı olmuyor gebeligede engel değil demişti inan dr gidinceye kadar da hiç bilmiyordum ne agrım adet dışında kanamam olmuştu şükür kurtajdan sonra da bi sıkıntı yaşamadım seninde büyük ihtimalle kurtajdan dolayı olmuş olabilir yine bi dr görün canım ne olur ne olmaz
Evet muhtemelen kurtaj sonrasi oldu cunku ben her yaz Turkiye’ye gelince mutlaka jinekolog kontrolunden geciyorum ve gectigimiz yaz boyle bir sey yoktu kurtaj sonrasi ikinci adetim leke seklinde oldu sonradan da Ocak ayinda ani bir kanama basladi ve bir ay surdu doktora gittigimde miyomu ogrenmis oldum ama cok kucuk ve zararsiz oldugunu soylediler insaallah bir sorun cikarmaz. Evet kanama devam ederse tekrar giderim doktora. Cok sukur sikinti yasamamana sevindim canim kanama cok kotu oluyor miyom turlerimiz farkli demek ki takip etmek de fayda var hic sorun yasamayalim insaallah🌸

Arkadaşlar merhaba benim bi sorum olacak bu ay hsg çektirdim ovu. testi ile yumurtlama takibi yapıyorum her ay normalde döngümün 14. günü pik görürdüm ama bu ay göremedim döngümün 22. günündeyim şuan progesteron baktırayım dedim yumurtlama olmadı mı aceba diye dün baktırdım değer 22.21 çıkmış bu ne demek oluyor aceba bilen var mı ?

Kızlar en sondaki ovulasyonu bugün yaptım pik mi sizce bilemedim adetin 14. Günündeyim

Eklentiler

• IMG_20240323_171649.jpg
    IMG_20240323_171649.jpg
    68,3 KB · Görüntüleme: 33
Merhaba arkadaslar araniza yeni katildim. Carsamba doktor randevusuna gittim (Mart 20) adetin 3ncu gunu testler yapilacakmis ve de vaginal ultrason. Allah hepimize saglikla hayirlisiyla nasip etsin. Amin🙏🏽😇

X