Mart Ayı Bize UĞURLU Gelsin🌸Hamilelik İçin Dostlar Sohbeti🌸👼👼

Hepimiz inşallah 💖🧿 baktırdık yok ama benim sanırım prolaktin mi süt hormonu bi yükseliyo bi iniyo çok yüksek değil ama mesela diyelim 10 olması gerek benim 11 gibi 3 doktor nişey olmaz dedi en son bu doktorum femara ve iğne verdi
Bence de çok kötü bir değer değil 11 . Ben de bir klomen iki kere de femara kullandım. Önümüzdeki bir iki ay içinde tekrar femara deneyeceğim. İnşallah şifa olur sana 🙏

Sanırım o benim 🤭 ya ama ben görüyorum uydurmuyorum yada görmek istediğim için görüyorum galiba herkesin pozitif olsun istiyorum işte napıyım kırmak için yada umutlandırmak için değil. Özellikle bana atanlar oluyor efekt yaparmısın diye ne diyim hayır bu negatif yapmam mı diyim😊
Sensin tabiki😍Bazıları özellikle seni etiketliyor biliyom zorla günaha sokuyorlar yani 😂😂😂 Allah bizi bu kısır döngüden çıkarsın inşallah bir an önce , bebeklerimizin haftalık gelişimlerini alışverişlerimizi falan konuşalım artık inşallah 🙏

Sensin tabiki😍Bazıları özellikle seni etiketliyor biliyom zorla günaha sokuyorlar yani 😂😂😂 Allah bizi bu kısır döngüden çıkarsın inşallah bir an önce , bebeklerimizin haftalık gelişimlerini alışverişlerimizi falan konuşalım artık inşallah 🙏
İnşallah ya bu aralar buna gerçekten ihtiyacım var 🤲🤲🤲

Bence de çok kötü bir değer değil 11 . Ben de bir klomen iki kere de femara kullandım. Önümüzdeki bir iki ay içinde tekrar femara deneyeceğim. İnşallah şifa olur sana 🙏
Yok 11 i örnek olarak verdim aslında şuan elim ayağım titriyor çok fenayım bi ateş bastı geçti yürürken böyle tansiyonum düşmüş gibi oluyo anlamadım hiç iyi değilim suan

Çok güzel çizmişsin 😍 ama aynısını uygulama da çiziyor yüklesen daha iyi daha rahat olur aslında. Kapak çzgini 35,7 den çizsen (yatay olarak) çatlaman da sanırım 12. gün gibi görünüyor
Gebelik var mıdır sence yaklaşık 5 aydır deneme yapıyorum bu ay farklılık olarak ateş takibi yapmak istedim o yüzden geçmiş yumurtlama ne zaman vs bilmediğimden size net bir şey söyleyemiyorum adetlerim düzenli gelmiyor her ay 1 hafta minimum oynama oluyor mutlaka

Gebelik var mıdır sence yaklaşık 5 aydır deneme yapıyorum bu ay farklılık olarak ateş takibi yapmak istedim o yüzden geçmiş yumurtlama ne zaman vs bilmediğimden size net bir şey söyleyemiyorum adetlerim düzenli gelmiyor her ay 1 hafta minimum oynama oluyor mutlaka
Ateş gayet güzel gidiyor ama maalesef belirleyici olamaz. 37 gün adet demişsin daha var yani bir hafta oynayacak olsada. Ben de mesela ateş takibi yapıyorum son güne kadar yüksek gidiyor umut vadediyor ama adet günü ya da bir önceki gün düşüyor . Yani tahmini yumurtlamanın üzerine belli zaman sonra test yapmak daha mantıklı olur ateşe bakıp umutlanmaktansa.🙏

Yaa ondan o zaman🙄 ben de bir önceki senenin kasım ayında girdim ama moral bozukluğuyla mart gibi bırakmıştım bu diyarları son 3 4 aydır geri döndüm sahalara 😂😂 ben 41 oldum :KK43: ve hala tık yok . Ama bu ara pek pozitifim inşallah olacak olmazsa da artık üst aşama tedavi yollarına başvuracağız . İnşallah sen de biz de daha fazla beklemeyiz😍 🙏
Aaa ben de 40 yasindayim😍

IMG_1917.jpeg
Hemen çıktı regl e 3 gün var çabuk bakın 😍

Günaydın bende sabah yapıcam demiştim ya yaptım, yani inanın anlamıyırum bence testte bi hata var bugün 14. Günüm inanılmaz bulanık çıktı önce test bozuk sandım biraz bekledim 20 dk sonra böyle çıktı ekliyorum ikinci çizgiyi ben gördüm ama dediğim gibi ilk dakkadan değil , bi test daha yaptım onda zaten aynı marka tümden bozuk çıktı ful bulanık kontrol çizgisi bile yoktu yaptığım testte surelab diye bişe bu arada ben eskiden bugünlerde bunları bile görmezdim yani bembeyaz çıkardı. O yüzden ümidim var

Eklentiler

• IMG_8312.jpeg
    IMG_8312.jpeg
    250,8 KB · Görüntüleme: 79
X