Mart Ayı Bize UĞURLU Gelsin🌸Hamilelik İçin Dostlar Sohbeti🌸👼👼

Kuzum yapmıcamm yarın sabaha yaaa gecikirse öyle yaparım artık ta pazartesiye şu ara baya stresliyim bi de onu düşünmek hiiiç istemiyorum🥹

valla ben bile bilmiyorum😂😂 belirtilerim devam ederse pazar sabahı yaparım😍 ben ümidi kestim biraz ama hayırlısı olsun❤️
Kız sabah akşam test yapılır mı kizacaz artık sana🤣🤣 biraz bekle en az 2 gün sonra sabah ilk idrarla yaparsın canım belirtilere çok takılma

Aynen öyle canım bende unu demeye çalıştım burda uzun zamandır yol arkadaşlığı yapıyoruz hiç kimsenin üzülmesini sevincinin yarim kalmasını istemiyorum o yüzden rabbim hepimize sağlıklı gebelikler nasip etsin sen yolu açtın pesinden gelicez inşallah 🙏😘
Aminn kuzum Aminn Allahın izniyle hepinize nasip olur inşallah 🥰🙏

O _okyanus kusum reglin bitsin bence pszartesi kan ver ve birdaha çarşamba ver artış iyiyse daha verme bekle 6 haftada doktora git ben tecrübe olarak söylüyorum yoksa sürekli kan her hafta dr çok stres yapıyor bazen kendi elimizler bozuyoruz bide sakin benim yaptığım hatayı yapma ve kimseye söylemeyin kalp atışını duy öyle hareket et canım inan etrafındaki herkes seviniyor ama ben göze çok inanıyorum bu benden küçük bi tavsiye tabi yine sen bilirsin arkadaşım ha bide canım dr gittiğinde kan sulandırıcı sor çünkü yaş itibariyle pıhtılaşmaya musaitiz 😘🙏
Evet ben de 2 tane zorunlu kürtaj yaşamış biri olarak hamile kalırsam cinsiyet belli olana kadar kimseye söylemek istemiyorum çok zorda kalmazsam. Dediginiz gibi nazar hak.

Tamam canım kızma yeter anladık 😂😂😂 zaten testi yapıp atanda hiç bişey yoksa farkında olmadığının zaten ama artık biraz gırgırına giriyor iş , bizim aramızda en azından -var dediniz ama yokmuş - diye kızan ya da morali bozulan biri olmadı şimdiye kadar. Yani test sahibi çıplak gözle daha iyi görüyor haliyle laf olsun sohbet olsun umut olsun diye de resimler atılıp üzerine konuşuluyor işte. Haklısın tabiki ama burda dediğin gibi başkasının lafıyla pozitif sanıp üzülen falan olmadı en azından. Uzun zaman bir arada takılınca artık her bir haltımızı dilimizi ya da bir resim bir lafla kastımızı anlıyoruz 😂😂 inşallah son bulur artık tabi bu avuntularımız gerçeğe bakarız mutlu mutlu hep beraber 😂🙏
Sanmıyorum 2 3 kişi de burda ciddi ciddi çizgi var dedi şaka farklı ciddi farklı nasıl alınmıyor umutlanmıyorlar anlamıyorum bana 3 kişi var dese ben umutlanırım yani tabi sizler daha iyi bilirsiniz ben sadece gerçekliğe çekmek istedim biz burada görmediysek görmedik diyenler vardı tabi ki çok güzel ben teşekkür ederim onlara görmedik deyip 2 gün regl gecikse ve test yapsa o zaman pozitif görse saha güzel olmaz mı yani aman neyse of ya 😂😂😂😂😂

Evet ben de 2 tane zorunlu kürtaj yaşamış biri olarak hamile kalırsam cinsiyet belli olana kadar kimseye söylemek istemiyorum çok zorda kalmazsam. Dediginiz gibi nazar hak.
Aynen canim bende buranın dışında kimseyle paylaşmayı düşünmüyorum benimde bir kurtajim var çok ilk olduğu için o heyecanla tüm aileye söyledik sonra hiç umduğumuz gibi devam etmedi tabi nasip ama söylememekte fayda var 🙏

Sanmıyorum 2 3 kişi de burda ciddi ciddi çizgi var dedi şaka farklı ciddi farklı nasıl alınmıyor umutlanmıyorlar anlamıyorum bana 3 kişi var dese ben umutlanırım yani tabi sizler daha iyi bilirsiniz ben sadece gerçekliğe çekmek istedim biz burada görmediysek görmedik diyenler vardı tabi ki çok güzel ben teşekkür ederim onlara görmedik deyip 2 gün regl gecikse ve test yapsa o zaman pozitif görse saha güzel olmaz mı yani aman neyse of ya 😂😂😂😂😂
Bir tane minnoşumuz var hemen filtre yapıp galiba var diyen ama kimse ona gücenmiyor iyi niyetini biliyoruz inşallah deyip geçiyoruz hep birlikte zaten😂😂 yok yok bizim gruplarda en azından benim hatırladığım böyle deyip sonradan üzülen olmadı zaten testi yapan kişi gerçeğini görüyor elinde sonuçta . Yani kendi gözüne inanmayıp burda söylenen lafa inanıp üzüleni görmedim daha 😂😂 tamam kızma kimse yapmaz da demezde artık😂😂

Sabah ilk idrarla testlerini yap canım koyulaşma olur inşallah 🧿💖 Allahım bir an önce bu ay sevindirsin seni ve tüm çocuk isteyenleri amiiin bende bekliyorum bu ay adetime 9 10 gün var
Ne güzel yazmışsınız💙 inşallah isteyen herkes tez zamanda bebeklerine kavuşur amin🙏🏻

Bir tane minnoşumuz var hemen filtre yapıp galiba var diyen ama kimse ona gücenmiyor iyi niyetini biliyoruz inşallah deyip geçiyoruz hep birlikte zaten😂😂 yok yok bizim gruplarda en azından benim hatırladığım böyle deyip sonradan üzülen olmadı zaten testi yapan kişi gerçeğini görüyor elinde sonuçta . Yani kendi gözüne inanmayıp burda söylenen lafa inanıp üzüleni görmedim daha 😂😂 tamam kızma kimse yapmaz da demezde artık😂😂
Tamam😂

Kız sabah akşam test yapılır mı kizacaz artık sana🤣🤣 biraz bekle en az 2 gün sonra sabah ilk idrarla yaparsın canım belirtilere çok takılma
Duramadım dürttüler bugğn kötü bir gündü belki motive olur dedim😂😂😂 kız hanemize bir negatif daha eklendi teşekkürler türkiye😂😂😂
Canm tam net göremedim ama bat kaçtı 1 2 gun sonra bir daha yap canm daha net çıkar 🙏
Kuzum ben regl tarihi bilmiyorum normalde 28-29 günde olurdum geçen ay geç yumurtladım 34. Gün oldum bu ayda 17siydi yumurtlama normalde akıntıma göre 19nda çatladı işte bilmiyorum hiç olmazsam pazar sabah yaparım ya da ptsi kuzummmm

Ya buna nasıl pozitif diyorsunuz üzgünüm ama insanları sevindirelim umut olalım diye diye daha da beter ediyorsunuz ben hiç görmedim çizgi falan regl kaç gün varmış lütfen 3 4 gün önce ise az da olsa pembelik olması gerekiyor 1.5 senedir test yapıyorum buraya attıklarımda kimyasalım düşüğüm oldu ama bu test hayır yani kan versin ya da 3 gün sonra yapsın
Niye boşu boşuna umut veriyim ben mi uyduruyorum yani. Belkide sen görememişsindir. Sen 1.5 senedir deniyor olabilirsin bende 4 senedir deniyorum sence hangimiz daha tecrubeli. Ayrıca 3-4 gün varsa pembelik olmalı diye birşey yok. Kız ne zaman yumurtladığını bilmiyor herşey olabilir geç döllenme olabilir oyüzden böyle çıkıyor olabilir

Niye boşu boşuna umut veriyim ben mi uyduruyorum yani. Belkide sen görememişsindir. Sen 1.5 senedir deniyor olabilirsin bende 4 senedir deniyorum sence hangimiz daha tecrubeli. Ayrıca 3-4 gün varsa pembelik olmalı diye birşey yok. Kız ne zaman yumurtladığını bilmiyor herşey olabilir geç döllenme olabilir oyüzden böyle çıkıyor
Haklısın

Geçen sene martttan beri buralardayım 1.5 senedir uğraşıyorum 28 yasındayım
Yaa ondan o zaman🙄 ben de bir önceki senenin kasım ayında girdim ama moral bozukluğuyla mart gibi bırakmıştım bu diyarları son 3 4 aydır geri döndüm sahalara 😂😂 ben 41 oldum :KK43: ve hala tık yok . Ama bu ara pek pozitifim inşallah olacak olmazsa da artık üst aşama tedavi yollarına başvuracağız . İnşallah sen de biz de daha fazla beklemeyiz😍 🙏

Yaa ondan o zaman🙄 ben de bir önceki senenin kasım ayında girdim ama moral bozukluğuyla mart gibi bırakmıştım bu diyarları son 3 4 aydır geri döndüm sahalara 😂😂 ben 41 oldum :KK43: ve hala tık yok . Ama bu ara pek pozitifim inşallah olacak olmazsa da artık üst aşama tedavi yollarına başvuracağız . İnşallah sen de biz de daha fazla beklemeyiz😍 🙏
Benim 2.5 sene ama tam çocuk muhabbeti 1.5 senedir var bende ilk kez çatlatma oldum inşallah bu ay umut olur bize ve pozitifleri görürüz inşallah 💖bende yoruldum biraz aslında hiç bir problemim yok ama olmuyor işte

Benim 2.5 sene ama tam çocuk muhabbeti 1.5 senedir var bende ilk kez çatlatma oldum inşallah bu ay umut olur bize ve pozitifleri görürüz inşallah 💖bende yoruldum biraz aslında hiç bir problemim yok ama olmuyor işte
Yaşın da gayet güzel aslında , eşine de baktırdınız değil mi . Bizde problem gırla 😂yine de Allah tan umut kesilmez 🙏 inşallah en kısa zamanda güzel haberlerimizi alırız 🙏😍

Sanırım o benim 🤭 ya ama ben görüyorum uydurmuyorum yada görmek istediğim için görüyorum galiba herkesin pozitif olsun istiyorum işte napıyım kırmak için yada umutlandırmak için değil. Özellikle bana atanlar oluyor efekt yaparmısın diye ne diyim hayır bu negatif yapmam mı diyim😊

Yaşın da gayet güzel aslında , eşine de baktırdınız değil mi . Bizde problem gırla 😂yine de Allah tan umut kesilmez 🙏 inşallah en kısa zamanda güzel haberlerimizi alırız 🙏😍
Hepimiz inşallah 💖🧿 baktırdık yok ama benim sanırım prolaktin mi süt hormonu bi yükseliyo bi iniyo çok yüksek değil ama mesela diyelim 10 olması gerek benim 11 gibi 3 doktor nişey olmaz dedi en son bu doktorum femara ve iğne verdi

X