Mart 2021 Embriyo transfer olacaklar.

Günaydın kızlar,

Maalesef benim negatif. Şimdi ilaçları bırakıyorum. 1 hafta gibi adet görecekmişim. O zaman tekrar gideceğiz görüşmeye 2. deneme için. Pozitif sonuç alanları çok tebrik ediyorum :) Sağlıkla kucağınıza alın inşallah. Negatif olanlar da üzülmesin, hayırlısı buymuş.
Böyle durumlarda teselli bana yetmemişti sana da yetmeyecek kuzum ama bizim pes etme gibi lüksümüz yok malasef bak kocaman Bi aile olduk burada ben öylesine güç alıyorum ki burdan yanındayız her zaman pozitif yakalayacaz hepimizzzzz

Böyle durumlarda teselli bana yetmemişti sana da yetmeyecek kuzum ama bizim pes etme gibi lüksümüz yok malasef bak kocaman Bi aile olduk burada ben öylesine güç alıyorum ki burdan yanındayız her zaman pozitif yakalayacaz hepimizzzzz
Evde test yaptinizmi yada nasil sonuc aldiniz

Sorsaydin bir dokturuna ikigun sonra tekrar yap insallah katlanir morelini bozma
Bence de bırakma lütfen geç tutunmuş olabilir içeride. İlaçlarını bırakma doktoruna danış 😍😍
Evet var Tabiki 5 in üstünde hamile değil mi ? Sen ilaçlarına devam et ve bence dinlen bol bol yine tekrarla testini
Bence ilaçlarını bırakma. Sonradan yükselen bir sürü örnek var. Bu forumda okumuştum eski dönemlere ait mesajlarda.
Gec tutunmus buyuk ihtimalle iki gun sonra ikiye katlanirsa cok iyi cnm
Sağ olun canlar. İnşallah hayırlısı olur. Rabbim hayırlısını nasib etsin

X