Mart 2021 Embriyo transfer olacaklar.

Hanımlar bir şey merak ediyorum benim ilk denememde (o da 3.gün embriyosuydu) transferin 10.günü kan testi yaptım negatif çıktı. Doktorum devam edin 5gün sonra tekrar bakalım dedi ama değer yükselmedi. Bu transferimde de test gününüzden önce yapmayın dendi bana negatif çıkarsa sonradan tutunması da zorlaşır dediler. Siz nası test yaptınız erken yapanlar için söylüyorum ben cesaret edemiyorum

İşte o an kalpten gitmemek için önce şoku evde atlatayım diye bir gin öncesi sabahtan erken gebelik yapıp bir nabız yoklayalım😁zaten çıkar yani yoksa direk hiç bilmeden kanı beklemek de adam öldürür😟
Neden sordum , daha erken benim için ama regl ağrım gibi ağrım var ve de sol kasığımda ağrı var.. ve göğüslerim de sızı var ilaçlardan olabilir diye düşünüyorum ama bilemiyorum işte...

Neden sordum , daha erken benim için ama regl ağrım gibi ağrım var ve de sol kasığımda ağrı var.. ve göğüslerim de sızı var ilaçlardan olabilir diye düşünüyorum ama bilemiyorum işte...
Göğüslerde sızıııı hımmmm😍vala kuzum ben şimdiye kadar böle sızı mızı diyenlerde pozitifi okudum bak şuan ben de estrpfem olsun progesteron alırım ya bu kasık ağrısı rahim batması yaşıyorum ama sızı yok yani ilaçtan dolayı bunu yaşamadım🤲🏻İnşallahh bebişş gelsinnn❤️❤️

Listemizin son hali....

MorDeno3. deneme / Antalya IVF5.gün embriyosu 2 embriyo 4aaTransfer yapıldı. 11 MartSonuç 20 Mart
Adanaaz01:KK71:1. deneme / Acıbadem Adana5. gün embriyosu 2 embriyoTransfer yapıldı. 4 MartPOZİTİF :anneadayı:
catpersoncatlover:KK71:1. deneme / Antalya IVF5. gün embriyosu 1 embriyo 3abTransfer yapıldı. 2 MartPOZİTİF :anneadayı:
Kelebekbu :KK71:5. deneme / Acıbadem Maslak5. gün embriyosu 2 embriyo bbTransfer yapıldı. 2 MartPOZİTİF
:anneadayı:
Yenidelhi :KK71:1. deneme / Antalya IVF5. gün embriyosu 1 embriyo 4aaTransfer yapıldı. 4 MartPOZİTİF
Sukuduk :KK71:2. deneme5. gün embriyosu 2 embriyo 4aaTransfer yapıldı. 3 MartPOZİTİF
The best2. deneme5. gün embriyosu 2 embriyoTransfer yapıldı. 5 MartSonuç 15 Mart
Luthientr1. deneme / Bursa Jimer Hast5. gün embriyosu 1 embriyoTransfer yapıldı. 3 MartYILMAK YOK:KK36:
agustos721. deneme / Uludağ ünv. Hast5. gün embriyosu 1 embriyoTransfer yapıldı. 8 MartSonuç 15 Mart
Edanmmm1. deneme3. gün embriyosu 2 embriyoTransfer yapıldı. 8 MartPOZİTİF
nejla862. deneme3. gün embriyosu 2 embriyoTransfer yapıldı. 3 MartSonuç 15 Mart
MinigimiziBeklerken:KK71:1. deneme / Bahçeci Umut5. gün embriyosu 1 embriyoTransfer yapıldı. 2 MartPOZİTİF
bebeqimyoldamrc:KK71:2. deneme3. gün embriyosu 2 embriyoTransfer yapıldı. 2 MartPOZİTİF
Emelguclu891. deneme 5. gün embriyosu 2 embriyoTransfer yapıldı. 3 MartSonuç 15 Mart
Rananinannesi :KK71:2.deneme3. gün embriyosu 2 embriyoTransfer yapıldı. 5 MartPOZİTİF
-bridget- :KK71:1. deneme / Acıbadem Fulya5. gün embriyosu 1 embriyoTransfer yapıldı. 6 MartPOZİTİF
KAYRAMMMM2. deneme3. gün embriyosu 1 embriyoTransfer yapıldı. 5 MartSonuç 17 Mart
BMerveee2. deneme / Diyarbakır5. gün embriyosu 2 embriyo aaTransfer yapıldı. 5 MartSonuç 17 Mart
sevgiizeynep1. deneme /Prof. Ali Rüştü Ergür5. gün embriyosu 2 embriyoTransfer yapıldı. 6 MartSonuç 17 Mart
Ecem Kelebek2. deneme5. gün embriyosu 1 embriyoTransfer yapıldı. 8 MartSonuç 18 Mart
seher bozkurt31. deneme5. gün embriyosu 1 embriyoTransfer yapıldı. 6 MartSonuç 18 Mart
cdkro2. deneme3. gün embriyosu 2 embriyo 3aa-3bTransfer yapıldı. 9 MartSonuç 19 Mart
ozi1404. deneme / Acıbadem Altunizade5. gün embriyosu 1 embriyo 4abTransfer yapıldı. 9 MartSonuç 19 Mart
Melissss_9394:KK71:1. deneme5. gün embriyosu 1 embriyoTransfer yapıldı. 8 MartPOZİTİF
ıro_1232. deneme3. gün embriyosu 3 embriyoTransfer yapıldı. 8 MartSonuç 19 Mart
Htckbr893. deneme5. gün embriyosu 1 embriyoTransfer yapıldı. 8 MartSonuç 20 Mart
teacher161. deneme5. gün embriyosu 1 embriyoTransfer yapıldı. 10 MartSonuç 22 Mart
aylinnaylinn1. deneme/ Tavmergen5. gün embriyosu 1 embriyoTransfer yapıldı. 13 Mart
cimcimeecimcime5. deneme5. gün embriyosu 2 embriyoTransfer tarihi 16 Mart
Selinos1. deneme / Acıbadem Kayseri5. gün embriyosu 2 embriyoTransfer tarihi 17 MartSonuç 27 Mart
ogrtmn331. deneme / Acıbadem Adana5. gün embriyosu 1 embriyo 4abTransfer tarihi 18 Mart
demede5. deneme / Bahçeci Diyarbakır5. gün embriyosu 1 embriyoTransfer tarihi 18 Mart
Hifa272. deneme5. gün embriyosu 1 embriyoTransfer tarihi 18 Mart
seyma kaynak1. deneme / Ankara Gürgan?Transfer tarihi 18 Mart
ramrod2. deneme6. gün embriyosu 1 embriyoTransfer tarihi 22 Mart
Obayram1. deneme5. gün embriyosu 2 embriyo17 Mart kontrol/ 22 Mart?
mayamaya111.deneme / yurtdışı5. gün embriyosu 1-2 embriyoTransfer tarihi 23 Mart
_Citlembik_5. deneme / Bahçeci tüp bebek2 embriyo 4ab-3ab17 Mart kontrol
Whiterose893. deneme / Bahçeci tüp bebek2 embriyo 4bc- 3bc22 Mart kontrol
demede5. deneme / Bahçeci tüp bebek5. gün 1 embriyo 4ab?
Arestifah1. deneme5.gün embriyosu 2 embriyo?
Alis883. deneme / Bahçeci tüp bebek1 embriyo?
dleksk1. deneme/ Medicana İst.2 embriyo?
Cansmi1. deneme / Trakya ünv.5. gün embriyosu 1 embriyoTransfer İPTAL- DevamYILMAK YOK:KK68:
Ne kadar güzel bir tablo olmuş böyle kızlar 😍 Allah'ım bağışlasın hepimize sağlıcakla kucagimiza almak nasip olur inşallah 😍 Rabbim hepinize sağlıklı sıhhatli hayırlı evlatlar nasip etsin. Bu ay olmayan kardeşlerime de Rabbim en kısa zamanda nasip etsin inşallah 😍😍♥️

Benim bu da dondurulmuştu. Hiç taze transfer olamadım. İlk denememde yumurtalar çok geç büyüdüğü için taze transfer yapmadı doktorum, 4 yumurtadan 2 tanesi 5.gün embriyosu oldu donduruldu. 2. denemede eşim corona nedeniyle istemedi, aşılarımı olmamı beklememi isteyince olmadı, ondan da 6 yumurtadan 1 adet 5.gün, 1 adet 6. gün embryosu donduruldu. İlk kez şimdi 1 adet dondurulmuşu koymuştuk. İlaçları bıraktım. adet görünce gideceğim, o zaman belli olacak.

Fakat biraz araştırdım. Taze transferden sonra tekrar taze transfer yapılacaksa mutlaka 1 ay ara verdiriyorlarmış. Fakat dondurulmuşsa sanırım beklemiyorlarmış. Ama dediğim gibi emin değilim, haftaya öğreneceğim sanırım. Genelde 2 günden 10 güne kadar adet olurmuşum. Ben yine dondurulmuş kalan embriyolarımı denemeyi planlıyorum.
Anladım hatta dondırulmuşların bi tık daha şanslı olduğunu söyleyenler bile varmış. Bakalım hemen yapacaklr mı ikinci denemeni. Taze transfer olmamanı şanssızlık olarak görme bence. Benım de dondurulmuştu. Sen uzun protokol mu oldun o zaman iki tane 5.günün varmış donmuş onları koymadan bidaha opu olmuşsun. Artık hep transfer olcaksın yani

X