Mart 2021 Embriyo transfer olacaklar.

Hanımlar bir şey merak ediyorum benim ilk denememde (o da 3.gün embriyosuydu) transferin 10.günü kan testi yaptım negatif çıktı. Doktorum devam edin 5gün sonra tekrar bakalım dedi ama değer yükselmedi. Bu transferimde de test gününüzden önce yapmayın dendi bana negatif çıkarsa sonradan tutunması da zorlaşır dediler. Siz nası test yaptınız erken yapanlar için söylüyorum ben cesaret edemiyorum

İşte o an kalpten gitmemek için önce şoku evde atlatayım diye bir gin öncesi sabahtan erken gebelik yapıp bir nabız yoklayalımzaten çıkar yani yoksa direk hiç bilmeden kanı beklemek de adam öldürür
Neden sordum , daha erken benim için ama regl ağrım gibi ağrım var ve de sol kasığımda ağrı var.. ve göğüslerim de sızı var ilaçlardan olabilir diye düşünüyorum ama bilemiyorum işte...

Neden sordum , daha erken benim için ama regl ağrım gibi ağrım var ve de sol kasığımda ağrı var.. ve göğüslerim de sızı var ilaçlardan olabilir diye düşünüyorum ama bilemiyorum işte...
Göğüslerde sızıııı hımmmmvala kuzum ben şimdiye kadar böle sızı mızı diyenlerde pozitifi okudum bak şuan ben de estrpfem olsun progesteron alırım ya bu kasık ağrısı rahim batması yaşıyorum ama sızı yok yani ilaçtan dolayı bunu yaşamadımİnşallahh bebişş gelsinnn

Ne kadar güzel bir tablo olmuş böyle kızlar Allah'ım bağışlasın hepimize sağlıcakla kucagimiza almak nasip olur inşallah Rabbim hepinize sağlıklı sıhhatli hayırlı evlatlar nasip etsin. Bu ay olmayan kardeşlerime de Rabbim en kısa zamanda nasip etsin inşallah

Anladım hatta dondırulmuşların bi tık daha şanslı olduğunu söyleyenler bile varmış. Bakalım hemen yapacaklr mı ikinci denemeni. Taze transfer olmamanı şanssızlık olarak görme bence. Benım de dondurulmuştu. Sen uzun protokol mu oldun o zaman iki tane 5.günün varmış donmuş onları koymadan bidaha opu olmuşsun. Artık hep transfer olcaksın yani

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…