Mart 2021 Embriyo transfer olacaklar.

Nar transferden once rahim incelligi icin icmistim
Nar transferden once rahim incelligi icin icmistim ama transferden sonra içmedim.
Aynen canım. Nar suyu rahim kalınlastirma da çok etkisi var. Tutunma için de ananas( 2 günde bir tane) avokado ve çiğ kabak çekirdeği , çiğ tohumlu kuruyemişler etkili. Instagram'da embriyolog İdil Bozkurt u incelemenizi tavsiye ederim. Vücudu gebeliğe hazırlamak tam mesaili bir hazırlık dönemi. Hepimizin emeklerini boşa çıkarmasın Allah'ım...🙏
Aminnn 🙏🙏🙏 hemen aldırayım ben de eşime nar 😅. Son 3 gün aşırı heyecan var. Teşekkür ederim tavsiyen için mutlaka bakıcam İdil Bozkurt’ta allahım hasretlerimizi sonlandırır inşallah 🙏

Kuzum nar şuan rahim kalınlaşması dönemindeyim ya kolaylık sağlıyor şifa olur 🙏🏻Aynen transfer sonrası kabak çekirdeği,çiğ badem,avakodo düşünüyorum yalnız bu kabızlık ne olacak progesterona da başlayınca şuan iyice sıkıntı oldu bana🧐
Ya ben de şuan progestan kullanıyorum hem iğne göbekten gemde kapsül fitil olarak verdi. Ve bi sürü ilaçlar daha midem Allak bullak oldu. Kabızlık yaşamaya başladım. Gerçekten çok zor bir süreç rabbim emeklerimizi boşa çıkarmasın 🙏🙏

Ya ben de şuan progestan kullanıyorum hem iğne göbekten gemde kapsül fitil olarak verdi. Ve bi sürü ilaçlar daha midem Allak bullak oldu. Kabızlık yaşamaya başladım. Gerçekten çok zor bir süreç rabbim emeklerimizi boşa çıkarmasın 🙏🙏
Bende cok halsizim hep yemek yiyesim var ama okadar halsizimki kalkip yiyemiyom

Açıkcası sormak aklıma bile gelmedi aklımda bi ton soru olunca. Ama doktor istediğimiz gibi ilerliyor dedi. Şükür. Son 3 gün de bana yıl gibi geliyor 😓.
Cunki santim kalin olursada iyi degil sinirlari var benki incelme vardi hemen ictim birhaftada 10 cm oldu coksukur hemen yerlestirdiler cunki cm az isede olmuyo kalin isede olmuyo bizde sastik

Aynen öyle ben duphaston hap ve progestan fitil ikisi de progesteron işte 🥺 kayısı mayısı tırıs geliyor vırıs gidiyor yok çıkmıyorum lavaboya😁bugün duphalac içeyim az kaldı transfere

Cunki santim kalin olursada iyi degil sinirlari var benki incelme vardi hemen ictim birhaftada 10 cm oldu coksukur hemen yerlestirdiler cunki cm az isede olmuyo kalin isede olmuyo bizde sastik
Eğer öyle bişey olsaysı söylerdi doktorum diye düşünüyorum ya şükür hani bişey demedi herşey istediğimiz gibi ilerliyor dedi. Sadece iğneler ve ilaçlar çok sarstı beni sürekli uyku hali mide bulantısı 😓.

Eğer öyle bişey olsaysı söylerdi doktorum diye düşünüyorum ya şükür hani bişey demedi herşey istediğimiz gibi ilerliyor dedi. Sadece iğneler ve ilaçlar çok sarstı beni sürekli uyku hali mide bulantısı 😓.
Evet aynen hangi gun transfer benimde carsamba belli olur bebislerim insallah tutunmistur rabbim hepimize yardim etsin🤲

Evet aynen hangi gun transfer benimde carsamba belli olur bebislerim insallah tutunmistur rabbim hepimize yardim etsin🤲
Perşembe günü 18 Mart transferim♥️ ilk tüp bebek benimki öncesi aşılama falan olmadı. 3 yıl oldu evleneli olmayınca Ankara Gürgan clinik e gittik. Sebepsiz infertilite dedi. Ablamda aynı clinikte tedavi gördü şükür yeğenim şuan 3 yaşında. Ablamın arkadaşları falan da hep olumlu sonuç aldılar sıra inşallah bizler de ♥️🙏

Çok teşekkür ederim . Hepinize kızlar :)

Kendimi hayırlısı değilmiş diyerek rahatlatıyorum. Düşük yapacaksam, dış gebelik olacaksa (ki 1 kez yaşadım. Kimse yaşamasın), ölü doğum yapacaksam ya da çocuğu erken yaşta kaybedeceksem gibi durum olacağına hiç olmasın. Bugün ağlar geçerim. Diğerlerinin acısı aylar, yıllar bazen bir ömür sürüyor maalesef. Hayırlısı olunca olacak inşallah :)
Ya ben deseni tebrik ederim negatife rağmen kendini bırakmamışsın. Hemen bu ay 2. Denemeyi yapıyorlar mı acaba doktorlar donmuş yumurta varsa ben d onu merak ediyorum. Senın durumun neydi canım kısaca özetler misin

Ayy ben de donuyorummmm.. battaniyenin altında klima da açık ama buz gibi. Antalya' nin havası da saolsun..
Ayy ben de donuyorummmm.. battaniyenin altında klima da açık ama buz gibi. Antalya' nin havası da saolsun..
Adana’ya da biir haller oldu dün bir soğuk başladı bugün de kapalı soğuk Allahtan gurk tavuk gibi evdeyim hiç dışarı çıkmıyom 😂😂kombi açık yine de battaniye üzerimde mügeyi izliyorum😁😁

Çok teşekkür ederim . Hepinize kızlar :)

Kendimi hayırlısı değilmiş diyerek rahatlatıyorum. Düşük yapacaksam, dış gebelik olacaksa (ki 1 kez yaşadım. Kimse yaşamasın), ölü doğum yapacaksam ya da çocuğu erken yaşta kaybedeceksem gibi durum olacağına hiç olmasın. Bugün ağlar geçerim. Diğerlerinin acısı aylar, yıllar bazen bir ömür sürüyor maalesef. Hayırlısı olunca olacak inşallah :)
Canım benim de ilk deneme yarın test günüm. 3. Gün embriyosu 1 taneydi. Kaç gün evde idrar yaptım çıkmadı. Hiç belirtim de yok. Ben de yarına kendimi olmadı demelerine çok hazırladım. İkinci deneme için hemen araştırmaya bile başlıcam.. İkimize de Allah yardım etsin canım :)

Hayir hemen basla siyah kuru üzüm cekirdekli valla ben hic yatmadim ama sana yat dediyse yat uzume basla hemen ve avakado
Canım yemeyle kesinlikle çok ilgisi var. Benim de yumurtam az oluyor. Hatta bir tane oluyor yani.. Fazla olsun diye ne yedin peki özellikle..

Arkadaslar Allah ısteyen herkese nasıp etsın ve transfer olacaklar varsa kesınlıkle sureklı yatmasınlar bunu öneriyorum ben ben trasnferden sonra odada tektım kendım kalktım bı saat sonra kndım gıyındım coktım ıkı saatlık yola gıttım

X