Mart 2021 Embriyo transfer olacaklar.

Normal dir canım inşallah bana sorsan 10 gün adet sürmesi çok. Benim hep ilk 3 gün yoğun 5. Gün bitmeye yakın 7.tamamen temizleniyorum erken yumurtlama olabiliyor ama senin çok erken daha içini rahat tut
Insallah canim belki bana oyle gelmistir hic olmaz erken yumurtlamam cunku 30 gunden erken olmam regl

Aynen valla zaten dikkat ediyoruz hic ona yormam olmazsa da elimden geldigince saglikli yemeye calisiyorum Allah nasip ederse olcak
Eki Görüntüle 2802028
Kızlar bebeğim duruyor mu napıyor diye bugünde ovulasyon yaptım artık tek çizgi çıkıyor sadece t çizgisi kontrol çizgisi daha silik kalıyor 😍😍😍
Duruyor canım t çizgin diğerinden çok daha koyıysa hatta çatlayacak gibiyse bordoysa hamilesin

Kızlar merhaba. 5. Gün taze embriyo, ilk transfer, bugün 9. Günüm. Sabah beyazdan pembeye dönük kan gibi sıvı ile karşılaştım. Hemen doktorumu aradım. adetinde başlayabilir, gebeliye bağlı yerleşme kanaması da olabilir bugün gözlemle test vs verme ilacına devam et dedi. Şuan için yok kan. Benim ilk gün adet kanamam kahverengi ve koyu şekilde gelirdi. Bu kadar geç yerleşme kanaması olabilir mi dediğim de evet olabilir dedi. İnternette de 6-12 günleri arası yazıyordu yanlış hatırlamıyorsam. Adet günüm 3 gün sonra. Böyle bişey yaşayan var mı acaba?(çok ayrıntılı yazdım mazur görün)❤️

Merhaba hanımlar, öncelikle güzel haberler alan herkesi tebrik ederim 🥰 ben de dondurulmuş embriyo transferi olacağım bu ay. İlk denememiz. Estrofem e başladım. 18 Mart ilk rahim kalınlık kontrolüm olacak. Transfer günüm de o zaman belli olacak. Çok tedirginim, heycanlıyım, bi garibim 🙈
İnşallah güzel haberler alırsınız. Bende cumartesş günü rahim kalınlığı ölçüldü 18 Martta transfer günüm. Hayırlı haberlerimiz gelir inşallah 🙏😍

Ya transfer sonrası ananas havuç suyu kabak çekirdeğini çok duydum siz de böyle şeyler duydunuz mu ? Birde nar ne işe yarıyor onu ilk defa duydum. 😊
Aynen canım. Nar suyu rahim kalınlastirma da çok etkisi var. Tutunma için de ananas( 2 günde bir tane) avokado ve çiğ kabak çekirdeği , çiğ tohumlu kuruyemişler etkili. Instagram'da embriyolog İdil Bozkurt u incelemenizi tavsiye ederim. Vücudu gebeliğe hazırlamak tam mesaili bir hazırlık dönemi. Hepimizin emeklerini boşa çıkarmasın Allah'ım...🙏

Ya transfer sonrası ananas havuç suyu kabak çekirdeğini çok duydum siz de böyle şeyler duydunuz mu ? Birde nar ne işe yarıyor onu ilk defa duydum. 😊
Kuzum nar şuan rahim kalınlaşması dönemindeyim ya kolaylık sağlıyor şifa olur 🙏🏻Aynen transfer sonrası kabak çekirdeği,çiğ badem,avakodo düşünüyorum yalnız bu kabızlık ne olacak progesterona da başlayınca şuan iyice sıkıntı oldu bana🧐

X