Mart 2021 Embriyo transfer olacaklar.

Günaydın kızlar. Hadi bakalım güzel bir haftaya daha başlıyoruz. Bugün hayat bize her ne sunuyorsa kabul ederek yolumuza devam ediyoruz.... Günün mottosu : Önce kendini sev!!! Tüm güzellikler peşinden gelsin.. Güzel haberlerle dolsun burası..

Kızlar günaydın bende şuan hastanedeyim. Histeroskopi olacağım. Duanızı bekliyorum. Gebeliği yeni belli olanlar hayırlı olsun maşallah Bugün öğreneceklerden de hayırlı haberler bekliyoruz
Allah yar ve yardımcın olsun inşallah

Kızlar günaydın bende şuan hastanedeyim. Histeroskopi olacağım. Duanızı bekliyorum. Gebeliği yeni belli olanlar hayırlı olsun maşallah Bugün öğreneceklerden de hayırlı haberler bekliyoruz
Günaydın canım. Kolay gelsin sana da. Bir çırpıda operasyonun geçsin sağlıcakla

Canim Rabbim yardimcin olsun insallah bebise biraz daha yaklasiyorsun

Gunaydin guzel anne adaylarisize birsey danisablrmiyim???? su an regl 5. gundeyim. Normalde reglim 10 gun surer ama ben yumurtlama belirtileri yasiyorum ilk kontrolum hftya pztsi napayim sizce cok degsk ya dr a sorayimmi?

Gunaydin guzel anne adaylarisize birsey danisablrmiyim???? su an regl 5. gundeyim. Normalde reglim 10 gun surer ama ben yumurtlama belirtileri yasiyorum ilk kontrolum hftya pztsi napayim sizce cok degsk ya dr a sorayimmi?
Bir gece once de ateslenmistim baya degisk bi durumdu yani erken yumurtlma mi oldum acaba ozmn transferm nolur:s

Çok başarılı geçsin kuzum inşallah tertemiz olup transferini de atlatAllahım yardımcın olsun

Walla normalde 3 gün sürer ve âdetin 2.gunu tedaviye başlanır ama seninki extrem bir durum. En iyisini Dr un bilir..

Histereskopi kolay basit işlem ilk kez mi olacaksın bilmiyorum ama korkma hiç. Ben 3 kez oldum hatta 3.su laparoskopi+histereskopiydi o biraz ağrılıylı ilk gün ama sonraki günlerde biseyim olmadı kolay toparlandım Allah yardımcın olsun herşey yoluna girer sorun neyse hallolur inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…