Mart 2021 Embriyo transfer olacaklar.

Canim naptin test icin gittiniz mi?

Maşallah ne kadar güzel yumurta toplanmis benim 0.40 2 tane toplandı onların da akıbeti belli değil hayırlısı artık

Canim naptin test icin gittiniz mi?
Merhabalar arkadaşlar test sonucum 41.85 pozitif ama düşük bi değer sanırım. Bugün transfer günü dahil 10. Gündü. Yani siz 9 gün mi diyosunuz bilemedim ama 2 adet 5. Gün embriyosu konmuştu. 4aa kalitedeydi. Doktor 7 beta ile ikiz doğuran da gördüm 500 beta ile tekiz doğuran da gördüm. Ama bu değere göre tek tutmuş görünüyor pazartesi günü tekrar kan ver bakalım ona göre dedi.

Ya bu harika bir haber cok sukur cok sevindim cokpozitifler gelmeye devam ediyor. Hic dusuk degil canim gayet nirmal deger iki gun sonra da guzel cikar insallah

Transferimin 11. Gunu 150 gibi bir deger cikmisti benm de ilkindesaglikli devam etsin insallah hamissinizzx

İkiz olsun tekiz olsun Rabbim gönlüne göre versin İnşallah değerin katlanarak artsın kucağına almak nasip etsin canım bana umut oldun benimki de 5.gün çift embriyoydu idrar testim 8.gün bugün negatif çıktı İnşallah benimki de seninki gibi pozitif çıkar

Aynı durumdayız 6. Gün idrar testim negatif çıktı dün. Bakalım perşembe günü kan testi günüm. İnşallah pozitif olur bizimkide

Önceki tedavilerinize göre saizen yumurta sayısını arttırdı mı acaba? Umarım pozitif olmuştur
Diğer seferlerde birinde 7, diğerinde 8 yumurta toplanmıştı. Bu defa 10 toplandı8i işlem gördü. Sadece 5. Güne giden sayı ve kalite bu defa daha iyi. Ayın 19u test günüm. Hayırlısı hepimiz için inşallah.

Ahhh canım kızlar. İyi dilekleriniz ve dualarınız için çok teşekkür ederim İnşallaallah bende içinde hepinizin yüzü güler buradan kucağı boş kalan olmasın inşaallah şimdi pazartesi gününü iple çekiyorum . İnşaallah kat kat artmış olur değerim. O zamana da sizlerin de sevincini paylaşalım...

Insallah canim Allah razi olsunumutlarimiz artiyor hepimiz adina guzel olcak bu ay insallah

Masallah cok cok sevindimbelieti var miydi ben de 0

Maşallah artsın katlansın hamişler çoğalsınnnnn

Tebrikler canım, katlanarak artar inşallah

Tebrik ederiiiim süper yaaa. Hiç de düşük değil gayet güzel bi değer canım ayrıca sen ovulasyon testi yapmıştın dimi yanlış hatırlamıyorsam silik diye umutsuzdun. Demek ki alakası yokmuş onunla bunu görmüş olduk

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…