Mart 2021 Embriyo transfer olacaklar.

Hic belirtim yokken testim pozitif cıktı diyen cok kisi var. O yuzden korkuyorum pozitif cıkcarda tedavi iptal olur diye. 2 kere test yaptırdım oda ayrı bi stres
Allah korusun da covid testi pozitif çıksa bile iptal olmaz herhalde ya sadece tedbir amaçlıdır diye düşünüyorum

vallahi bnde aşırı stresleyim adet olmayi bekliyrm bi aksilik olmazsa martta dondurulmus transferime başlarım biran önce gelsede transfer olsam diye bekliyrm
Walla ömrümüz beklemekle geciooo. Transfer olcaz bu sefer onun bekleyişi,sonrası keseydi,kalp atisiydi bekle bekle... güzel bekleyişler ama stresli olsun da hep birlikte bekleyelim di miiii

Allah korusun da covid testi pozitif çıksa bile iptal olmaz herhalde ya sadece tedbir amaçlıdır diye düşünüyorum
Benim ki acıbadem canım direk iptal ediyor gözünün yaşına bakmıyor doktorum aman aman dedi dikkat ediyorum da napalım Allaha emanetiz

Benim ki acıbadem canım direk iptal ediyor gözünün yaşına bakmıyor doktorum aman aman dedi dikkat ediyorum da napalım Allaha emanetiz
Hadi ya gerçekten çok kötü o kadar ilaç al rahmi hazırla iptal olsun. Ama bizde öyle bişey olmayacak inşallah hiç düşünmeyelim bile onu biz atalım kafadan

Hadi ya gerçekten çok kötü o kadar ilaç al rahmi hazırla iptal olsun. Ama bizde öyle bişey olmayacak inşallah hiç düşünmeyelim bile onu biz atalım kafadan
Aynen öyle kuzum yumurta toplanırken kafaya çok taktım bir de saatli ya hani o saate toplanmalı bir de covid çık yumurtalarımla ortada kalırım diye tavuk gibi Alahım korusun ayy aklımıza getirmeyelim

Kızlar bu rahim kalınlığı ne kadar olmalı transfer için biliyo musunuz. Benimde haftaya cuma kontrolüm var herhalde bu gittiğimde transfer gününü verir

Evettt yılların sorusu gündeme geliyor şimdi. Transfer sonrası neler yapmalıyız? Yatmalı minas hareketle normal hayata devam mı etmeli. Ben ilk tüp bebek denemem de ilk iki gün yattım sonra normal takıldım. Tutmadı ama tabii başka sebeplerden dolayı olmadığını biliyorum. Bu sefer ne yapsak ???

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…