Mart 2021 Embriyo transfer olacaklar.

amin canım inşallah bu sefer hepimiz kavuşuruz evlatlarımıza .ozman bu bütün yaşadıklarımızı unutmak istiyrm.
Aminnn canım benim inan ki çok iyi anlıyorum şu süreç çok berbat bir şey ama eninde sonunda anne olacağız Allahım bu kadar emekleri boşa çıkarmaz...ben bir gün doktorumla konuşuyordum aynı böle hocam dedim çok stresliyim ve aklıma takmaktan yoruldum:KK43: Adam direk bana sen ne kadar üzülürsen kafaya takarsan vücudun bu embriyoyu dışarı atar ve atacak da dedi ben şok oldum😄 o oldu daha düşünmüyorum kötü kuzum tevekkül et bırak gitsin olacak olan olsun🤲🏻

Canım benim 5. Güne tek embriyom kaldı bana da sadece dondurup çözdürülebilcek kalitede dediler ve dondurdular🙄 bildiğim 5 aa en iyi sonra 4aa 4ab diye gidiyor ama tutunmaları tamamen Rabbimin işi en 1. Kalite tutmayıp orta kalite tutabiliyor kafamızı karıştırmayalım boşver canım çok düşünürsek de işin içinden çıkamıyoruz☺️☺️
Evet haklısın. Iyi düşünelim iyi olsun.

merhaba kızlar bnde nasipse martta 5. tüp bebek için başlıyacağım dondurulmus 5 embryom var bu ay dış gebelik yaşadım laparoskopi oldum .mart başında adet olucam ve yine başlıyacağım.yıldım sanırım artık
Yılmak yok. Zor ama sonu güzel olacak... Hep birlikteyiz

Güzel akşamlar yol arkadaşlarım. Nasılsınız? Nasıl geçiyor vakitler? Bana geçmek bilmiyor. Aşırı duygusalim... Mart gelsin de her şey olacağına varsın ve güzel şeyler yaşayalım istiyorum. 🙏🌻❤️

Merhabalar tekrar :)

Bugün kontrolüm vardı. Rahim yeterince kalınlaşmış :) çarşamba günü transfer oluyorum.

İlaç olarak estrofem e devam günde 3 kez. Bugün ek olarak östrojen bandına başladım. Bacağıma yapıştırdım. 3 günde bir değiştireceğim.

yarından itibaren de progestan ı fitil olarak kullanmaya başlayacağım günde 3 kez.

cumartesi günü vigrande fitil ekleniyor.

Pazartesi günü covid pcr testim ve prolutex iğnem olacak.

Kısmetse çarşamba 15:00 te transfer :)

Bugün kontrolüm vardı. Rahim yeterince kalınlaşmış :) çarşamba günü transfer oluyorum.

İlaç olarak estrofem e devam günde 3 kez. Bugün ek olarak östrojen bandına başladım. Bacağıma yapıştırdım. 3 günde bir değiştireceğim.

yarından itibaren de progestan ı fitil olarak kullanmaya başlayacağım günde 3 kez.

Eveeeet güzel haberlerimiz başlıyor demek ki... Sağlıcakla devam etsin tedavin.... Bol şanslar şimdiden..

Hepimize inşallah :) sağlıkla alalım bebeklerimizi kucağımıza :)

Güzel akşamlar yol arkadaşlarım. Nasılsınız? Nasıl geçiyor vakitler? Bana geçmek bilmiyor. Aşırı duygusalim... Mart gelsin de her şey olacağına varsın ve güzel şeyler yaşayalım istiyorum. 🙏🌻❤️
Hiç sorma canım vakit geçmiyor bekle bekle...forumu okudukça da bir an önce güzel şeyleri yaşamak istiyorum ☺️Tüm gün evdeyim zaten iyice bunaldım

Ayy inşallah o aşamaya ben de gelirim canım hayırlısıyla😍

Merhaba kızlar bende varım🤗 ogrtmn33 ogrtmn33 canım sende burdaymış sın burdan haberleşiriz. Bende şuan rahim kalınlaştırma aşamasındayım. Martta transferim olacak inşallah. Nisan ayı bize güzel gelsin içimizde çiçekler açsın inşallah 🌸
Evet canım buradan güzel haberlerimizi veririz inşallah❣️Sağ salim bebeğimizi alıp hamilelik sohbetlerimizi yaparız inşallahhhhhhhhh😇😁😁🥰

Transfer onceside covid testi istiyolarmı

Hic belirtim yokken testim pozitif cıktı diyen cok kisi var. O yuzden korkuyorum pozitif cıkcarda tedavi iptal olur diye. 2 kere test yaptırdım oda ayrı bi stres
Hiç sorma onun stresi de ayrı:KK43: opu da zaten aklımda daha çok covid testi vardı yumurtalardan ziyade😇 bir aksilik çıkmaz inşallah da kavuşurız yavrularımıza ya

Aminnn canım benim inan ki çok iyi anlıyorum şu süreç çok berbat bir şey ama eninde sonunda anne olacağız Allahım bu kadar emekleri boşa çıkarmaz...ben bir gün doktorumla konuşuyordum aynı böle hocam dedim çok stresliyim ve aklıma takmaktan yoruldum:KK43: Adam direk bana sen ne kadar üzülürsen kafaya takarsan vücudun bu embriyoyu dışarı atar ve atacak da dedi ben şok oldum😄 o oldu daha düşünmüyorum kötü kuzum tevekkül et bırak gitsin olacak olan olsun🤲🏻ç

Aminnn canım benim inan ki çok iyi anlıyorum şu süreç çok berbat bir şey ama eninde sonunda anne olacağız Allahım bu kadar emekleri boşa çıkarmaz...ben bir gün doktorumla konuşuyordum aynı böle hocam dedim çok stresliyim ve aklıma takmaktan yoruldum:KK43: Adam direk bana sen ne kadar üzülürsen kafaya takarsan vücudun bu embriyoyu dışarı atar ve atacak da dedi ben şok oldum😄 o oldu daha düşünmüyorum kötü kuzum tevekkül et bırak gitsin olacak olan olsun🤲🏻
çok doğru söylüyorsun canım aslında transfer olduğumda bn çalışıyrm bikaç gun sonra işe gidiyrm oyuzden günler hemen geçiyr çok stres yapmiyrm ama nasip değildi demekki zamanı henüz gelmedi.bakalim bide martta yine deneyelim dondurulmuslarim var allahtan

vallahi bnde aşırı stresleyim adet olmayi bekliyrm bi aksilik olmazsa martta dondurulmus transferime başlarım biran önce gelsede transfer olsam diye bekliyrm

X