Mart 2021 Embriyo transfer olacaklar.

İnşallah canım adet ağrıların arttı mı peki? Benim de bugün adet günüm dün baya ağrılarım arttı kasık ve bel olarak

Evet sizinde tutacak kızlar inanıyorum ben. Bahçeci gerçekten işini çok güzel yapıyor. Berfu hocanın yanına gidebilirmiyim bilmiyorum. İl dışındayım ben. Belki ilerleyen zamanlarda giderim
Cok sukur saglikla devam etsin insallah kucagina alirsin bebisini canimdua et bizlere de cnmm

Kızlar benim bugün 11. Günüm hala kasıklarım ağrıyor ve batmalarım oluyor normal mi acaba tedirgin oldum çok yatıyorum hep

Kızlar benim bugün 11. Günüm hala kasıklarım ağrıyor ve batmalarım oluyor normal mi acaba tedirgin oldum çok yatıyorum hep
Benımde bugun agrım var yaa galıba ader olucam anlamadım kahverengı gıbı bişey gelmiş bugun adet gunum galiba tutmadı yapıcak hiç bişeyim yok gerçekten yarın kliniğe gidip negatif haber alcıam diye korkuyorum offff

Kizlar bugun agrım var yaa galıba adet olucam anlamadım kahverengı gıbı bişey gelmiş bugun adet gunum galiba tutmadı yapıcak hiç bişeyim yok gerçekten yarın kliniğe gidip negatif haber alcıam diye korkuyorum offff dokturu aradım yarin sabah erken gel bakalım dedi olmadi gibi hissediyorum

Niye olumsuz dusunuyorsnki kahverengi leke adet degilki her zaman

Kizlar keselerimizi gorduk sukur duanizi eksik etmeyin bugun hastanede kalicam biri asagidaymiş kesenin biraz rabbim korur inşallah mucizelerimi rabbim isteyen herkese en kisa hayirli zamanda versin inşallahh cani gonulden dua ediyorum.

Eklentiler

• IMG_20210401_121736.jpg
    89,6 KB · Görüntüleme: 53
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…