Mart 2021 Embriyo transfer olacaklar.

Canım benim çok mutlu oldummm Hayırlı olsun Rabbim evladını sağlıkla kucağına almayı nasip etsin

Üç
Gözün aydın canım çok sevindim. Bende bugün pozitif gören yok diyordum içimden

Cumaya sen pozitif haberini ver. Bende değerimin yükseldiği haberini vereyim inşallah cuma mübarek gün güzel haberler vericez inanıyorum ben
Insallahhh ayyy allahim bu heyecanım hic bitmesin 6 denedim bu ani bekliyoruz ya bizim bide kotu tarafi gorumceminde yok benimde eşimin ailesinde hiç torun yok

Insallahhh ayyy allahim bu heyecanım hic bitmesin 6 denedim bu ani bekliyoruz ya bizim bide kotu tarafi gorumceminde yok benimde eşimin ailesinde hiç torun yok
Cuma günü torun geliyor haberini verirsin inşallah canım. En kısa zamanda görümcenin de olur inşallah Allah isteyen herkese nasip etsin

Slm kızlar trans ferin 9cu gunu bthgc 1.20yani negatif çıktı sizce değer yukselirmi ben pek sanmıyorum ama belki vardır icinizde

Slm kızlar trans ferin 9cu gunu bthgc 1.20yani negatif çıktı sizce değer yukselirmi ben pek sanmıyorum ama belki vardır icinizde
Bencede yükselmez canım kacıncı gun emrıyosuydu hakkında hayırlısı canım üzülme demek fayda etmiyor biliyorum benımde 2 negatifim var bunu yarın öğrenecem

Günaydınnnnnn Kızçelerimm Kader Arkadaşlarımmm musmutlu bir gün olsun hepimiz içinnnn ayyy çok heyecanlıyım bugun sonnn yarın bu saatlerde kan vermıs olucam Allahımmm yardımcım olsun inşallahhhh
Gunaydin canim son 1 gunun kaldi haydi insallah hayirli haberle gelirsinbugun test yapacak var mi?

Dr una bir danis tekrar istermi diye canim?insallah hakkinda en hayirlisi olsun Rabbim yuzunu guldursun en kisa zamanda

Bugun vakit gecircek seyler yap hemencik gelcek:)
ayy valla işteyim dünde işteydim daha fazla evde durmak ıstemedım 1 hafta evdeydım dıkkat ettım gercı suanda edıyorum normalde bugun adet gunum hatta dun ama tabı ılaçlardan gelmedı ınsallah bebişim yüzünden gelmemıstır :)

Insallah 9 ay olmayiz canim regl:)))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…