Mart 2021 Embriyo transfer olacaklar.

Kızlar maşallah maşallah 🙏 Topicigimin herkese uğurlu gelmesine o kadar mutluyum ki. Pozitif olanlarla mutlu oluyor, pes etmeyen arkadaşlarıma da umut olmak istiyorum.. Ben bugün bebeğimi ve kesesini gördüm. Allah isteyen bekleyen herkese nasip etsin inşallah 🙏

Sende sabahtan evde test yapabilirsin çıkar bence 🤔
O ağrılar tutunma ağrısıdır.pozitifi göreceksin inanıyorum,sende inan olumlu düşün 🙏
Insallah canim yok canim ya esim kesinlikleee izin vermiyor büyük konustu sukur 2 gun kaldi cuma günü sabahtan kliniğe giderim zaten

Kızlar maşallah maşallah 🙏 Topicigimin herkese uğurlu gelmesine o kadar mutluyum ki. Pozitif olanlarla mutlu oluyor, pes etmeyen arkadaşlarıma da umut olmak istiyorum.. Ben bugün bebeğimi ve kesesini gördüm. Allah isteyen bekleyen herkese nasip etsin inşallah 🙏
Hayırlı olsun sırada kalp atışına 🙏 kucağına aldığın günleri de görürüz inşallah🤲

Bu kocaların kan vermemizi test yapmamızı istememelerine ne demeli 🤪🤣
Erkekler daha çok stres yapiyorlar ama kadınlarında erkenden test yapıp strese girmelerini istemedikleri için diye düşünüyorum.Bizimkide tüp bebek öncesi günüm geçince ne zaman test yapacaksın diye sorardı🤣🤣🤣

Canım sen ne zaman transfer olmuştun ?

X