Mart 2021 Embriyo transfer olacaklar.

herkese merhaba benimde dün transferım gerçekleşti.İlk tüp bebek denememiz.9 nisanda test vericem ama gercekten beklemek cok zor.bır de evde tek basına olunca zaman bir türlu gecmek bilmiyor.her yediğim ictigim seyden süphe duyuyorum acaba bunu yemelı mıyım zararlı mıdır diye.hastaneye ıgne olmaya gıttım acaba bu kadar yurumemelımıydım marketten bırseyler aldım acaba bunları tasımamalımıydım dıye sureklı panık halınde gezıyorum.Doktorum da normal hayatına gerı don dedı normalde ne yapıyorsan onları yap dedı ama yine panik oluyor insan.Sizler transferden sonra hep dinlendiniz mi ya da yediklerinize ictiklerinize hep dikkat ettiniz mi?ornegin kahve cay bitki caylari hepsi yasaksa ne iciyorsunuz:)
Ben kahve bagimlisiyim ne yazikki kestim uzulerek ama cay icmeye devam ettm ilk transferimde komple yattim tutmadi bu sefer daha hareketliydm ama yine cokta bisey yapmadm bir tanede kizim var ister istemez onu giydir yika okula yolla kahvaltisi aksam yemegi hepsinide yaptm. İcini ferah tut cnm

herkese merhaba benimde dün transferım gerçekleşti.İlk tüp bebek denememiz.9 nisanda test vericem ama gercekten beklemek cok zor.bır de evde tek basına olunca zaman bir türlu gecmek bilmiyor.her yediğim ictigim seyden süphe duyuyorum acaba bunu yemelı mıyım zararlı mıdır diye.hastaneye ıgne olmaya gıttım acaba bu kadar yurumemelımıydım marketten bırseyler aldım acaba bunları tasımamalımıydım dıye sureklı panık halınde gezıyorum.Doktorum da normal hayatına gerı don dedı normalde ne yapıyorsan onları yap dedı ama yine panik oluyor insan.Sizler transferden sonra hep dinlendiniz mi ya da yediklerinize ictiklerinize hep dikkat ettiniz mi?ornegin kahve cay bitki caylari hepsi yasaksa ne iciyorsunuz:)
Canım ben transferin ilk günü yattım ikinci günü biraz kalktım kolidorda dolandım 3. Günü yine aynı dolandım yere oturdum kuzenim yanımdaydı onunla kızma birader falan oynadık. Sonraki günlerde çok seyrek yattım. Yediklerime dikkat ettim. Günde 1 açık çay içtim. Sabahları protein ağırlıklı beslendim. En önemlisi ( havuç suyu, çiğ badem,çiğ kabak çekirdeği, kuru incir ) yedim sürekli. Tutunma da yardımcı olduğu yazıyordu. Onun haricinde o kadar detaylı düşünmedim ben açıkçası. Bu kadar derine sende inme bence. Kafanı dağıtıcak şeyler yapmalısın 🌸. İnşallah pozitif görürsün 🙏😍

Pozitif düşünmek istiyorum insallahhh ilk yumurta dollenecekmis korkusu sonra NGS işleminden sağlıklı gelecekmiş korkusu simdi tuttuğu korkusu ben artık yukseldimi keseyim gorurmuyum korkusuna level atlamak istiyorummmmm
İnan duygular değişmiyor korku hep aynı. Allahım inşallah bu günlerin yüzü suyu hürmetine burdaki arkadaşlarımın hepsine hayırlı evlatlar versin 🌸

Hayırlısı olsun canım,inşallah güzel sonuçlar alirsin.Tedavin ilaçlar dahil ne kadar tuttu?Hangi aşamadasın?
Amin inşallah🙏
Valla o kadar çok uzun zaman oldu ki .
Bu benim 2.tedavim o kadar çok aşamadan geçtik ki ne desem bilemedim ama 20bini geçmiştir.
Şuan ikinci tedavimin ilk transferini 26 martta oldum. Beklemedeyiz🙏

Valla ben ıhlamur ve su dışında hiç bişey içmedim birde benim doktorum bana ev yoğurdu ile sütünü yasakladı bu süreçte. Markettkileri yeyip içebilirsib ama evde yapılanı asla yemiceksin dedi. Onun dışında tabiki normal hayata dönebilirsin ama ağır taşımak ve ağır iş yapmak yok dedi canım. Maydanoz sakatat ürünler hazır paket yiceklerden uzak dur dedi o kadar

Ben kahve bagimlisiyim ne yazikki kestim uzulerek ama cay icmeye devam ettm ilk transferimde komple yattim tutmadi bu sefer daha hareketliydm ama yine cokta bisey yapmadm bir tanede kizim var ister istemez onu giydir yika okula yolla kahvaltisi aksam yemegi hepsinide yaptm. İcini ferah tut cnm
Bende açık çay içiyorum içine limon da ekleyerek.Su dışında da birsey içmeye korkuyorum.Olabildiğince dinlendım ama evde yalnız olunca insan çok fazla kendini dinliyor paranoya yapıyor:)

Valla ben ıhlamur ve su dışında hiç bişey içmedim birde benim doktorum bana ev yoğurdu ile sütünü yasakladı bu süreçte. Markettkileri yeyip içebilirsib ama evde yapılanı asla yemiceksin dedi. Onun dışında tabiki normal hayata dönebilirsin ama ağır taşımak ve ağır iş yapmak yok dedi canım. Maydanoz sakatat ürünler hazır paket yiceklerden uzak dur dedi o kadar

126.53 kızlar kan tahlili sonucum 9. Güne göre nasıl 😬😬

Eki Görüntüle 2813049 Kızlar şükür 🙏 sonucum güzel çıktı 😍 783 😍

Kizlar ben dun gece cok sikintili bir gece gecirdim olmadi bu is gibi bir duyguya kapildim terapistimle konustum onu yaptim bunu yaotm sabahi zor ettim kizimi okula yolladm banyoyaya girdm snr yattim yataga uyudum sonra kalktm gunluk ped almak icin cekmeceyi bir actm testle goz goze geldk bugun 7. Gun aman dedim yap en azindan keyifle kahveni icersn nasip. Yaptimki tak diye cift cizgi cikti inanamadm hemen nasil ciktm bilmiyorm kana gittim. Kan sonucum 66 cikti cok sukur daha erken ama bugun biseylern cikabilcgni hic dusunmemistm.😍

Kızlar ben dayanamadım az önce test aldım yaptım. Ay doğru mu bu, test bozuk mu, deliricem galiba 🙈🙈🙈
Allah’ım ne güzel haberlerle dolmuş burası 🥰🥰 tebrikler kızlar çok sevindim valla, sağlıkla kucağınıza almak nasip olsun inşallah 🥰

Ihlamur içebilliyor muyuz? bana kahveden ve bitki caylarından uzak dur dedıler.ev yogurdunu da duydugum iyi oldu dikkat ederim bende:)

Ihlamur içebilliyor muyuz? bana kahveden ve bitki caylarından uzak dur dedıler.ev yogurdunu da duydugum iyi oldu dikkat ederim bende:)
Siz yinede içmeyin ıhlamur bana da genel olarak bitki çaylrı dediler evet ama nezle gibi olmuştum kayınvalidem yapmıştı 2 bardak içtim ama her gün içmedim bir gün içtim onuda siz içmeyin boşverin 😁

Ben de dün transfer oldum test günüm 10 Nisan ama :) kahve ve bitki çayı içmiyorum siyah cayi da çok açık günde iki fincan iciyorum. Surekli yatmıyorum doktorum da ağır kaldırma,bir yere uzanma, hoplayıp zıplama onun dışında normal hayatına devam dedi :) bir de ananas yememi önerdi

Canım ben transferin ilk günü yattım ikinci günü biraz kalktım kolidorda dolandım 3. Günü yine aynı dolandım yere oturdum kuzenim yanımdaydı onunla kızma birader falan oynadık. Sonraki günlerde çok seyrek yattım. Yediklerime dikkat ettim. Günde 1 açık çay içtim. Sabahları protein ağırlıklı beslendim. En önemlisi ( havuç suyu, çiğ badem,çiğ kabak çekirdeği, kuru incir ) yedim sürekli. Tutunma da yardımcı olduğu yazıyordu. Onun haricinde o kadar detaylı düşünmedim ben açıkçası. Bu kadar derine sende inme bence. Kafanı dağıtıcak şeyler yapmalısın 🌸. İnşallah pozitif görürsün 🙏😍
ben bugun 3 bardak filan acik cay ictim ama baya acik icine de limon koydum.tesekkur ederim tavsiyeleriniz icin onlari da yarin alayim marketten.en azindan herseyi denedim derim

X