Mart 2021 Embriyo transfer olacaklar.

Merhabalar allah herşeyin hayırlısını nasip etain inşallah çok güzel sonuçlar alırsınız.

Ben Üsküdar eurofertile gidiyorum. Tedaviye başladığımda emre karatekelioğlu doktorumdu çok naif çok nazik bir beydi ama kendisi bikaç ay önce ayrıldı şuan nerde bilmiyorum. Sonrasında ben tedavime alev özay ile devam ettim ilk transferde çok şüküt pozitifi gördük. Alev hanım çok tatlı ve gerçekten çok güzel hastasını takip eden bir doktor kendisinden çok çok memnunum. Hem ilgi alakası hem güler yüzü olarak. Bir embriyom daha var dondurulmuş ilerde yine kendisiyle deneyecegim inşallah.
Cok teşekkürler hayirli olsun rabbim sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin inşallah

Kızlar transfer sonrasını nasıl geçirdiniz? Bir kaç gün yatarak dinlenmek faydalı olur mu? Doktorum transfer gününden sonra normal hayatına dönebilirsin demişti. Yine de tabi ki biraz temkinli olmak istiyorum.

Kızlar transfer sonrasını nasıl geçirdiniz? Bir kaç gün yatarak dinlenmek faydalı olur mu? Doktorum transfer gününden sonra normal hayatına dönebilirsin demişti. Yine de tabi ki biraz temkinli olmak istiyorum.
İlk üç gün dinlendim ben ama sürekli yatakta yatarak değil. Hiç ağır iş yapmadım şimdiye kadar. Normal hayatıma devam ettim işe de gittim

Ben ilk gün yattım, sadece lavaboya gittim. Ertesi gün ev süpürdüm 😅 kendimi hiç kasmadım, yürüyüşe bile çıktım, sürekli yatmak iyi değil, kendini yormadan hareket halinde olman en güzeli. Doktorum bana da normal yaşantına dönebilirsin demişti. İnsanlar çalışmaya ise gitmeye başlıyor dedi.

Kızlar kalp atışı kaçıncı haftada duyuluyor? Kese önce mi sonra mı belli oluyor? Kese ne zaman belli oluyor? Çok heyecanlıııı🙈♥️
Ben pazartesi pozitif sonuç aldım bir hafta sonrasına kese muaynesi için randevu verdi doktorum yani haftaya salı gidicem inşallah ondan bir on gün sonra da kalp duyulur heeralde çünkü arkadaşıma öyle yapmışlardı keseden 10 gün sonra kalpler duyulmuştu

Kızlar internette tesadüf şu yazıyı gördüm daha önce bunu duyan oldu mu 😊Teoriye göre kız ve erkek bebeklerin kalp atışları anne rahminde farklı oranlarda atar. Bir erkeğin kalp atışı 140 ya da altında olurken kızlarınki 140 ya da yukarısında olarak gerçekleşir.

X