Mart 2021 Embriyo transfer olacaklar.

Slm kızlar benimde 2ci tupbebek denemem ilki kimyasal oldu 3cugun yumurtası 2m 2adet transfer edilmişti tutunamadi şimdi ikinci denemeniz 19mart yumurta toplandı 22martta transferyapildi 2yumurtam toplandı ikisinde dollendi 3cugun biri 9hucreli biri4 hücreli ikitane transfer edildi bugün 8ci günüm idrarda baktım çıkmadı perşembe kanda bakılacak ama benim affet öncesi gogus hassasiyeti başladı ister istemez acabalarim var hayırlısı olsun hakkimizd

Slm kızlar benimde 2ci tupbebek denemem ilki kimyasal oldu 3cugun yumurtası 2m 2adet transfer edilmişti tutunamadi şimdi ikinci denemeniz 19mart yumurta toplandı 22martta transferyapildi 2yumurtam toplandı ikisinde dollendi 3cugun biri 9hucreli biri4 hücreli ikitane transfer edildi bugün 8ci günüm idrarda baktım çıkmadı perşembe kanda bakılacak ama benim affet öncesi gogus hassasiyeti başladı ister istemez acabalarim var hayırlısı olsun hakkimizd
Insallah tutunmustur icinizi rahat tutun kanda kesinlescek:KK66:

Olumsuz düşünmek yok, etkilemek yok bebisleri, hissediyorlar 🥰🤗 rabbim kimsenin kucağını boş bırakmasın, herkese dua ediyorum bol bol. Hepimiz güzel sonuçlar alacağız inşallah. Sabretmek ve beklemekten başka çaremiz yok 😊

Doğru diyorsun canım,ben üniversite hastanesinde tüp bebek tedavisine başladım malesef asistanlar var onlarda her soruya cevap veremiyorlar hocaya sormamız lazım diyorlar.Reglimin 2.günü gittiğimde soracağım ama öncesinde merak ettim kullanan arkadaşlar var mı?
Slm merak ettim acaba hangi hastane ye gidiyorsun

Kızlarrr müjdemi isteriimm 😍😍 bugün sabah ilk idrarla erken gebelik testi yaptım böyle çıktı 🙏🙏🙏 hemen kan verdim ama sonucu 2 gibi çıkacak 💜💜

Eklentiler

• IMG_20210330_115752.jpg
    IMG_20210330_115752.jpg
    45,3 KB · Görüntüleme: 79
X