Mart 2021 Embriyo transfer olacaklar.

Ben ilk gun bile surekli yatmadim transfer sonrasi disarda yemek yedim yurudum o gece erken uyudum ertesi gun 4-5saatlik yola gittim yorulmuştum.. şuandada calisiyorum guc gerektirmeyen ev islerini yapiyorum benim 11.gunum ben 4.gun pozitifi gordum cok cok silik 5.gun 68cikti kan degerim
Benim bugün 5.günüm sabah erken gebelik testi yaptım negatif acaba 9-10. Günde pozitife döner mi 🥺

Merhaba bayanlar,aranızda yeniyim,bir kızım var 7 yaşında ,ve 7 tane düşüğüm var biride tüp bebek,şimdi ikinci transferim bugün 7.günüm ve değerim 89,ama ovitrelle ile çatlayarak transfer oldu,bundan dolayı yükselmiş olabilirmi,ovitrelle vurulalıda 14. Günüm
Birde benim sorunum embriyo tutunup betahcg yükseliyor ne oluyorsa bianda düşük oluyordu.. Busefer enox ve duphaston kullanıyorum,sorum tutunan embriyonun düşmesini engellemek için nasıl beslenmeli🙏🏻Cevaplar için şimdiden teşekkürler

Merhaba aranızda yeniyim yumurtalarım bugün toplandı 3 tane yeterlimi sizce birde günde 3 defa kullanmam icin protestan verdi kolaymı kullanması

Genelde taze transferde dediğiniz belirdiler olur ama sizde yaşamışınız. Umarım pozitif görürsünüz. Embriyo kaliteniz nasıldı acaba
Yani evet vücudumda çok fazla değişim var, bariz hissediyorum, gebeliğe de yorup ümitlenmek istemiyorum hemen, ne bileyim belki ilaçların yan etkisidir diyorum :))) embriyo 4aa kalitesindeydi

Yani evet vücudumda çok fazla değişim var, bariz hissediyorum, gebeliğe de yorup ümitlenmek istemiyorum hemen, ne bileyim belki ilaçların yan etkisidir diyorum :))) embriyo 4aa kalitesindeydi
Bende 23 martta transfer oldum mesela nasil değişimler var belirtilerin neler

Bende 23 martta transfer oldum mesela nasil değişimler var belirtilerin neler
Kendimi pek dinlemediğim halde yaşadığım şeyler. Transferin ertesi günü leke geldi, (işlemden dolayı muhtemelen o) takip eden günlerde kasık ağrısı, sol karın ağrısı, bacak ağrısı, bel ve sırt ağrısı çekiyorum. Hatta dün gece acile bile gittim. Agri ile geçiyor kısacası son günlerim. Sende durumlar nasıl? Hayırlı olsun sana da inşallah 🥰🌸

Kendimi pek dinlemediğim halde yaşadığım şeyler. Transferin ertesi günü leke geldi, (işlemden dolayı muhtemelen o) takip eden günlerde kasık ağrısı, sol karın ağrısı, bacak ağrısı, bel ve sırt ağrısı çekiyorum. Hatta dün gece acile bile gittim. Agri ile geçiyor kısacası son günlerim. Sende durumlar nasıl? Hayırlı olsun sana da inşallah 🥰🌸
Suan ertesi gün lekelenmesi hariç resmen beni anlattın insallah hepimiz pozitif haber aliriz benim 2 nisan test tarihim cuma sabah kliniğe gidip test vericem insalalh ama adet tarihim 1 nisan görülüyor hala çözemedim

X