Mart 2021 Embriyo transfer olacaklar.

Cikti mi canimm?
Malasef negatif kızlar hepimize dualarınız için tşk ederim bu yolda çok iyi geldik birbirimize hamile olan kardeşlerime sağlıcakla doğumlar nasip etsin RABBİM hayırlı evlatlar versin sonuç bekleyenler İNŞALLAH pozitif alırsınız RABBİM yarı yolda koymaz dualarım sizinle biz yine en başa döndük ne zaman nasıl başlarım tedaviye bilmiyorum ama bugünü de negatif sonuç aldığım diğer günleride unutmak istiyorum hayatımdan çıkarmak istiyorum eşimin her bi göz yaşı yaktı kavurdu beni ben onu mutlu etmek istiyorum artık

2. Doz 3. Doz sürekli aralıklarla vurunmak zorundalar o yüzden. Sen gene de araştır öyle yaptır iğneni ben yine doktor bir arkadaş var ona da sorarım.
3. Dozu yok ki. 28 gün içinde ikincisi vurulmuş olacak tedavi 1 ay geç başlayacak yani. Araştırırım teşekkür ederm sana da canım

Canim Allah emeklerinizi bosa cikarmayacak insallah asla pes etme sen de anne olacaksin en kisa zamanda ve kolaylikla olsun insallah dualarimiz seninle...

Rabbim bu yolda en iyilerini nasip etsin inşallah bir sonrakinde hemencik mutlu haberler almak nasip olsun zaman size ilaç olsun siz yeter ki iyi olun Rabbim en güzel zamanda Nasip edecek inşallah

Canim inan bana sen kadar üzüldüm eski 2 transfer sonucunu aldığım gün aklıma geldi inşallah rabbim tez zamanda nasip eder dualarım hepimize

Allahım yardımcın olsun inşallah canım ya. Elbet bir gün pozitifi görürsün. dualarım seninle olucak. Üzülme diyemiyorum o negatifi ben de yaşadım. Allahım dayanma gücü versin inşallah pes etme

Canım benim üzgünüm
Üzülme demekten başka da bir şey de söylenmiyor. Hepimiz aynı duyguları yaşadığımız seni o kadar iyi anlıyoruz ki şuanda. Pes etmek yok elbet bir gün olacak. Sabır ve dua

Şimdi olmadı ama olmayacak değil inşallah en güzel şekilde rabbim nasip etsin sabır maddi manevi güç versin denemekten vazgeçme bebeğine kavuşacaksın inşallah canım

Canim cok cok gecmis olsun omur boyu esinle musmutlu olun tez zamanda kucaginiz dolsn insaaaaaaalllllah

Baya geç vermiş bana maşallah kağıtta 5.gun blast yazıyordu
Banada gec verdiler 14. Gun mu ne test 5 nisandi galiba ama bekleyemem bu bnm 2. Denemem sabredemem heralde persembe yaparm 9. Gunum:) transfer gunumude saysam 10. Gun bence cikar insaallah Alahim pozitifi saglikli sihatli nasip etsn hepimize ve kucagimiza almayida nasip etsn o cok onemli .

Baya geç vermiş bana maşallah kağıtta 5.gun blast yazıyordu
23 unde oldm 1 inde cikar pozitiftir insaallah:) embirionun durumuda onemli ama 5. Gun blest 7 den snr kana karisio net
Bende 23 martta oldum bana 2 nisanda tes gunu yazmışlar 5bc kalitede emriyom bende ne lekelenme oldu sadece 2 gündür adet ağrısı gibi agrim var üşüme var bide bulantısı var ama bende ilaçlardan ama bu sefer gerçekten çok umutluyum bakalim Allahim buyukk

Kesinlikle 10.gun cikar

Insallah umutluyuz bu sefer olcak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…