Mart 2021 Embriyo transfer olacaklar.

Malasef negatif kızlar hepimize dualarınız için tşk ederim bu yolda çok iyi geldik birbirimize hamile olan kardeşlerime sağlıcakla doğumlar nasip etsin RABBİM hayırlı evlatlar versin sonuç bekleyenler İNŞALLAH pozitif alırsınız RABBİM yarı yolda koymaz dualarım sizinle biz yine en başa döndük ne zaman nasıl başlarım tedaviye bilmiyorum ama bugünü de negatif sonuç aldığım diğer günleride unutmak istiyorum hayatımdan çıkarmak istiyorum eşimin her bi göz yaşı yaktı kavurdu beni ben onu mutlu etmek istiyorum artık
Çok uzuldum hem de cok demek ki vakti degilmiş ne desek boş şimdi rabbim en kisa zamanda nasip etsin inşallah canim benim yuzunuzu guldursun mutluluk gozyaslariniz olsun inşallah sadece bundan sonra🤲🤲

Malasef negatif kızlar hepimize dualarınız için tşk ederim bu yolda çok iyi geldik birbirimize hamile olan kardeşlerime sağlıcakla doğumlar nasip etsin RABBİM hayırlı evlatlar versin sonuç bekleyenler İNŞALLAH pozitif alırsınız RABBİM yarı yolda koymaz dualarım sizinle biz yine en başa döndük ne zaman nasıl başlarım tedaviye bilmiyorum ama bugünü de negatif sonuç aldığım diğer günleride unutmak istiyorum hayatımdan çıkarmak istiyorum eşimin her bi göz yaşı yaktı kavurdu beni ben onu mutlu etmek istiyorum artık
Cok uzuldum dun de ben aynı yıkıntıyı yasadim bugun daha iyiyim sende iyi olacaksin insallah birgun bizim de yuzumuz gulecek. Evet dedigin gibi esimin uzulmesi bana daha cok uzuntu verdi keske guzel haberler verebilseydik onlara ama elden birsey gelmiyor can ı veren allah insaallah birdahaki sefere olumlu sonuclar aliriz

Banada gec verdiler 14. Gun mu ne test 5 nisandi galiba ama bekleyemem bu bnm 2. Denemem sabredemem heralde persembe yaparm 9. Gunum:) transfer gunumude saysam 10. Gun bence cikar insaallah Alahim pozitifi saglikli sihatli nasip etsn hepimize ve kucagimiza almayida nasip etsn o cok onemli .
Benim de 13.gun oluyor. 3.denemem. aslında test yapmak istiyorum ama negatifi görmek aşırı korkutuyor beni. Şimdilik yapamam diyorum ama zaman yaklaşsın bilemiyorum 😊
Amin Allah sağlıklı sıhhatli nasip etsin inşallah

Bende 23 martta oldum bana 2 nisanda tes gunu yazmışlar 5bc kalitede emriyom bende ne lekelenme oldu sadece 2 gündür adet ağrısı gibi agrim var üşüme var bide bulantısı var ama bende ilaçlardan ama bu sefer gerçekten çok umutluyum bakalim Allahim buyukk
Bende de lekelenme durumu yok. Arada kasıklarım çok hafif sızlıyor, göğüslerimde dokunursam hafif bir hassasiyet var. Önceki 2 denememde çok kasık ağrım olmuştu. Göğüslerime dokunamıyordum şuan garip geliyor belirti olmaması

Ne desek boş gerçekten. Üzülmemek elde değil. Allah hayırlısını versin. İnşallah bir sonraki denemende kucağına almayı nasip etsin 😔🙏

Bende 23 martta oldum bana 2 nisanda tes gunu yazmışlar 5bc kalitede emriyom bende ne lekelenme oldu sadece 2 gündür adet ağrısı gibi agrim var üşüme var bide bulantısı var ama bende ilaçlardan ama bu sefer gerçekten çok umutluyum bakalim Allahim buyukk
Seni heveslendirmeyim ama canım bende de üşüme çok olmuştu yorgan altında bi anda geliyordu ısıtamıyordum kendimi. İnşallah senin de pozitif olur 🙏😍

Seni heveslendirmeyim ama canım bende de üşüme çok olmuştu yorgan altında bi anda geliyordu ısıtamıyordum kendimi. İnşallah senin de pozitif olur 🙏😍
Valla canim ben 30 yıllık hayatımda dun gece ilk defa çorap ve panikle yattım ya valla kuzum heveslensemde heveslenmesemde cuma her şey için olacak bakalim

X